Zbiórka Pomagamy Śląskim Trusiom - zdjęcie główne

Pomagamy Śląskim Trusiom

384 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Jasnowska - awatar

Anna Jasnowska

Organizator zbiórki


Cześć Cześć jestem Ania. Na tym portalu jest wiele osób, które chciałyby uzbierać na leczenie lub pomóc w zbieraniu środków dla osób w potrzebie. Ja założyłam taka zbiórkę z nadzieją, że znajdzie się kilka dobrych i życzliwych duszyczek, które chciałyby wspomóc maluchy.... A oto moja historia ... Ponad rok temu zaczęła się moja przygoda z biednymi, dręczonymi przez nieodpowiedzialnych ludzi zwierzątkami - są to króliki. Dwa maluchy odebrałam poprzednim właścicielom, bo żyły w fatalnych warunkach. Kolejnego odebrałam ze sklepu zoologicznego. Króliki, to małe bezbronne zwierzątka, które także zasługują na godziwy los i odpowiednie traktowanie przez człowieka. Przeglądając strony internetowe, celem zasięgnięcia informacji znalazłam fundację, która daje schronienie, możliwość leczenia i ciepłego domu, dla porzuconych i schorowanych królików. Jest to oddział Stowarzyszenia Pomocy Królikom – Śląski Króliczok.  https://www.facebook.com/slaskiekroliki/ Królików jest bardzo dużo. Większość z nich została porzucona bez szansy na przetrwanie, czy znalezienie domu. Wśród bezdomnych królików, które przebywają pod opieką Stowarzyszenia, znalazły się dwa maluchy, które skradły moje serce. Tym sposobem moja mała rodzinka powiększyła się...o dwa adoptowane króliczki 🙂  Sama jestem schorowana - czeka mnie usunięcie nerki, a w niedalekiej przyszłości dializy.  Mimo swojej choroby, staram się pomagać wszystkim królikom -  szczególnie tym bezdomnym. Niestety moje możliwości są ograniczone, więc skupiam się na efektywnej pomocy jednej, wybranej przeze mnie organizacji – Króliczokowi.  Temat bezdomności wśród królików nie jest jeszcze szeroko znanym problemem. Szukam dobrych serc, które wspomogą bezdomne i skrzywdzone przez człowieka istoty.   Zebrane środki zostaną w całości przekazane na Śląski Króliczok, który dał mi patronat nad tą zbiórką.  Zbieramy na: Sianko Zioła Środki czystości Podkłady higieniczne Leczenie weterynaryjne Lekarstwa Kastracje i szczepienia... ...I wiele innych środków potrzebnych do funkcjonowania stowarzyszenia....

Jak jeszcze można pomóc? Przekaż darowiznę poprzez SMS Wystarczy wysłać  smsa o treści: ICH.SPKBYTOM  Na wybrane numery:  7155 - 1.00 zł (1.23 z VAT)  7355 - 3.00 zł (3.69 z VAT)  7555 - 5.00 zł (6.15 z VAT)  91055 - 10.00 zł (12.30 z VAT)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Jasnowska - awatar

  Anna Jasnowska

  10.10.18
  10.10.18

  Jak jeszcze można pomóc? Przekaż darowiznę poprzez SMS Wystarczy wysłać smsa o treści: ICH.SPKBYTOM Na wybrane numery: 7155 - 1.00 zł (1.23 z VAT) 7355 - 3.00 zł (3.69 z VAT) 7555 - 5.00 zł (6.15 z VAT) 91055 - 10.00 zł (12.30 z VAT)

Komentarze


 • Hanna - awatar

  Hanna

  02.11.18
  02.11.18

  :-)

  • Anna Jasnowska - awatar

   Anna Jasnowska - Organizator zbiórki

   02.11.18
   02.11.18

   Dziękujemy bardzo 💗💖

384 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Jasnowska - awatar

Anna Jasnowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Dorota Rupnik - awatar
Dorota Rupnik
20
Anna Jasnowska - awatar
Anna Jasnowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hanna - awatar
Hanna
18
JarekP. - awatar
JarekP.
120
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij