Zbiórka Pokonajmy tego złośliwca. - zdjęcie główne

Pokonajmy tego złośliwca.

671 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Martynka Rosłońska - awatar

Martynka Rosłońska

Organizator zbiórki

Kochani !

Jesteśmy rodzicami 1, 3 rocznego red nosa o imieniu Floyd. Chociaż jest wiele nieprawdziwych stereotypów mówiących, iż ta rasa to "mordercy" i nie da się ich ułożyć, to my przekonaliśmy się iż są mordercami ale od miłości, czułości , zaufania i oddania. W ciągu swojego dosyć krótkiego życia, nie opuszczał nas pech. W kwietniu 2017 roku , czyli kiedy miał zaledwie kilka miesięcy dostaliśmy pierwsza diagnozę , iż u Floyda wykryto histiocytome ..Jest to łagodny nowotwór skóry , który występuje u młodych psów w wieku do 2 lat.  Przeszedł dosyć szybko zabieg usunięcia narośli, która mu powstała, dodatkowe badania i wizyty oraz odpowiednie leki i opieke.

Na zdjęciu widać na łapce ,narośl, która później została usunięta, oraz wyniki biopsji.

Po zabiegu wszystko układało się dobrze. Floyd żył jak każdy piesek ,w rodzinie która kocha go nad życie. 

Niestety na początku tego roku ( 2018) zaczęły się pierwsze problemy.  Wymioty , biegunka , brak apetytu, przeziębienie oraz atomowe zapalenie skóry, które udało nam się wyleczyć dzięki szybkiej interwencji. 

Lecz najgorsze dopiero miało nadejść. W okolicy lędźwiowej pojawił się guzek. Raz powiększał się , raz się zmniejszał. Udaliśmy się do pobliskiego weterynarza.

Pierwsza diagnoza , iż to mogą być zrosty bo otrzymywanych zastrzykach na przeziębienie oraz atomowe zapalenie skóry. Skierowana nas do dermatologa.

Tam usłyszeliśmy kolejną diagnozę. To siniak. Sam zniknie. 

Postanowiliśmy zrobić biopsję , ponieważ guzek nie znikał. Kolejna trzecia diagnoza nas zaskoczyła i załamała. 


Włókniakomięsak!?.  Jest nowotworem o wysokim stopniu złośliwości, należącym do mięsaków tkanek miękkich. 

Tysiąc pytań  bez odpowiedzi. Dlaczego my? Dlaczego kolejny nowotwór?

Na dzień dzisiejszy, nie wiemy jaki jest stopień tego nowotworu. Wykonaliśmy już prześwietlenie, czy są przeżuty ,ale na ta chwilę nie ma. W dniu 14.03.2018 wykonaliśmy usg tego guza. Jest wielkości 27 x 7 mm. 

W dniu 28.03.2018 Floyd przejdzie operacje usunięcia guza.  Wstępny koszt leczenia wacha się w przedziale 700- 1000 złotych.  Dodatkowe pieniążki przeznaczamy na leczenie i opiekę.

Oczywiście po operacji musimy brać pod uwagę myśl, iż guz może mieć wysoki stopień złośliwości i  przygotować się na następne koszta  w postaci chemioterapii. 

Prosimy z całego serca o pomoc, nigdy o nic nie prosiliśmy ale Floyd jest dla nas członkiem rodziny i kochamy go ponad wszystko. Chcemy walczyć o to, żeby wkoncu zakończył się ten dramat dla nas. 

Prosimy znajomych, przyjaciół , rodzinę i wszystkich dobrych ludzi o ogromnych sercach o każdą złotówkę. 

Dziękuje z góry za każdą pomoc. Dobro zawsze powraca i mocno w to wierzymy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ola i Luncia - awatar

  Ola i Luncia

  16.03.2018
  16.03.2018

  Zdrówka!! <3

  • Martynka Rosłońska - awatar

   Martynka Rosłońska - Organizator zbiórki

   26.03.2018
   26.03.2018

   Dziekujemy z całego serca!:)

671 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Martynka Rosłońska - awatar

Martynka Rosłońska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Piter - awatar
Piter
20
Asia - awatar
Asia
50
Chujdupa - awatar
Chujdupa
5
Dominika - awatar
Dominika
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Krzysiek - awatar
Krzysiek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij