Zbiórka Przeżyć do 3-go roku życia - miniaturka zdjęcia

Przeżyć do 3-go roku życia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Przeżyć do 3-go roku życia - zdjęcie główne

Przeżyć do 3-go roku życia

49 227 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 772 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Eryka Sokólska - awatar

Eryka Sokólska

Organizator zbiórki

Myśli Poli

 Cześć, mam na imię Pola. Mam 1,5 roku. 

Muszę przeżyć jeszcze raz tyle.   Dlaczego ? Gdy będę miała 3 lata będę mogła przejść terapię, która uratuje moje życie i zapewne wyrosnę na mądra, pełną empatii kobietę.

Mój jedyny ratunek - terapia radiologiczna może być wykonana tylko i wyłącznie od 3 roku życia u dzieci. Muszę dożyc tego dnia! 

Moi Rodzice są pielegniarzami. Tak , Tak ! To piękny i szlachetny zawód. Zapewne uratowali życie wielu osób. Teraz czas na mnie.  Moja Mama teraz nie pracuje, bo przecież co 3 tygodnie muszę być w szpitalu przez cały tydzień aby przyjmować kolejne dawki chemii. Tata stara się jak może ale mam jeszcze siostrę, która trzeba się zajmować więc oboje nie mogą pracować.

Sami nie jesteśmy w stanie dotrwać do końca miesiąca i opłacać dodatkowych leków, kosztów rehabilitacji nie wspominając. 

Potrzebuję pieniędzy aby dożyć 3 urodzin, nie zachorować na infekcję , niwelować efekty przyjmowania comiesięcznych dawek chemii i raz na jakiś czas dostać poprostu zabawkę aby poczuć się dzieckiem. 

Wszytko zaczęło się w grudniu 2018 roku . To wtedy okazało się, że w mojej głowie zamieszkał potwór. Nie wiem jak długo tam się chował, ale był bardzo niebezpieczny i chciał mnie zabrać. Wszystko wydarzyło się bardzo szybko i nikt nie wiedział co się dzieje. Nie mogłam się poruszać i swobodnie oddychać. Na szczęście moi wspaniali Rodzice zabrali mnie do szpitala, by tam najdzielniejsi Lekarze użyli swoich super mocy do walki z potworem. Prawie się go pozbyli, ale potwór zostawił we mnie swoje macki, które lubią odrastać. Dlatego dostaję specjalne lekarstwa i wszyscy bardzo o mnie dbają, żebym była znowu zdrowa, mogła wrócić do domu i bawić się z moją kochaną Siostrą.

Wasza Pola 

 

Słowa rodziców

13 grudnia 2018 u Poli zdiagnozowano guza mózgu, wyniki badań wskazały na rzadko występujący u dzieci w tym wieku nowotwór  - Wyściółczak anaplastyczny. Operacja w Centrum Zdrowia Dziecka uratowała jej życie, guz rozrastał się w móżdżku uciskając na rdzeń kręgowy. Dzięki ogromnym staraniom Neurochirurgów udało się zachować najważniejsze funkcje życiowe. Nie udało się jednak usunąć guza w całości i jego część nadal znajduje się w rdzeniu kręgowym. Pola samodzielnie oddycha, próbuje jeść, na nowo uczy się siadać, chodzić, mówić. Ze względu na bardzo młody wiek nie może być jeszcze poddana radioterapii. Do momentu ukończenia przez Polę 3 lat, będzie leczona chemioterapią.  Następnie czeka nas radioterapia, która ma na stałe zabić potwora mieszkającego w ciałku naszej Córki.

Czeka nas długa droga leczenia, rehabilitacji i chcemy wspierać naszą Córeczkę w powrocie do zdrowia najlepiej jak tylko możemy, korzystając z wszelkich dostępnych środków, zasobów energii i mocy. Wierzymy, że najgorsze za nami, z nadzieją i optymizmem patrzymy w przyszłość. Niestety, co miesięczne koszta związane z dodatkowym wyżywieniem – suplementacją oraz niezbędne rzeczy do … w miarę możliwości „ normalnego” funkcjonowania, przekraczają nasze fundusze -oboje jesteśmy pielęgniarzami. Opieka nad chorym dzieckiem wymaga poświęcenia całości czasu minimum jednej osoby, co wiąże się z problematyką zarobkowania jednego z nas.

Dlatego zwracamy się do Ludzi dobrego serca z wielką prośbą o wsparcie w walce z chorobą.
Nawet najmniejsza kwota ofiarowana przez Państwa będzie przyjęta z ogromną wdzięcznością.

Z wyrazami wdzięczności
Rodzice wraz z Najbliższymi

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Eryka Sokólska - awatar

  Eryka Sokólska

  22.05.2019
  22.05.2019

  Jestem mamą chrzestną Polci.
  Dziękuję za każdą wpłatę!

  Zdjęcie aktualizacji 31 677

Komentarze


 • Agnieszka Chmielewska - awatar

  Agnieszka Chmielewska

  29.06.2019
  29.06.2019

  Dasz radę Poleczka :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.06.2019
  16.06.2019

  Trzymam kciuki ☺️ bądźmy dobrej myśli

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.06.2019
  14.06.2019

  Zdrówka Księżniczko ✊😚

 • anonimowa - awatar

  anonimowa

  14.06.2019
  14.06.2019

  Polunia, trzymaj się mocno! Życzenia siły i wyrazy szacunku dla Rodziców Poli i Rodziny, oby wszystko się powiodło.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.06.2019
  14.06.2019

  Szybkiego powrotu do zdrowia księżniczko 😍♥️

49 227 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 772 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Eryka Sokólska - awatar

Eryka Sokólska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 772

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
AHE Warszawa - awatar
AHE Warszawa
160
Dobry Duszek 👻🥰 - awatar
Dobry Duszek 👻🥰
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Paula - awatar
Paula
20
Kasia Gregorczuk - awatar
Kasia Gregorczuk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij