Zbiórka Pomagaj Pięknie - miniaturka zdjęcia

Pomagaj Pięknie

Zbiórka Pomagaj Pięknie - zdjęcie główne

Pomagaj Pięknie

1 106 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać teraz
 
Tanya Shepylo - awatar

Tanya Shepylo

Organizator zbiórki

Witam wszystkich,  jestem matką 7 letniego MICHAŁKA. JEST DZIECKIEM  POTRZEBUJĄCYM CAŁODOBOWEJ   OPIEKI. MA ZDIAGNOZOWANE DZIECIĘCE PORAŻENIE MÓZGOWE, PADACZKĘ,  WODOGŁOWIE, I  CZĘŚCIOWY  ZANIK NERWÓW  WZROKOWYCH  OBU OCZU. 

W tej chwili Miszka koniecznie potrzebuje wielofunkcyjny wózek. Ponieważ tylko na nim może przemieszczać się. 

Jak możesz pomóc? Zapisz się na zabieg u @tatka_lash_brow (instagram, fb) Do wyboru masz ich kilka: przedłużenie rzęs, laminowanie, henna pudrowa, albo makijaż permanentny.  A 50zl od wartości zabiegu przekazesz dla Miszki na Tak potrzebny wózek. Możesz zarezerwować miejsce na zabieg dla osoby znajomej. POMAGAJ PIĘKNIE!!! 

BARDZO PROSZĘ O UDOSTĘPNIANIE TEJ ZBIÓRKI. Z CAŁEGO SERCA DZIEŃKUJE ZA WSPARCIE I POMOC.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Klaudia K - awatar

    Klaudia K

    06.03.17
    06.03.17

    Powodzenia

1 106 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać teraz
 
Tanya Shepylo - awatar

Tanya Shepylo

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Svetlana Shavela - awatar
Svetlana Shavela
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Wioleta Kosiewska - awatar
Wioleta Kosiewska
50
Александра Кищук - awatar
Александра Кищук
50
Magda Seko - awatar
Magda Seko
50
Olga - awatar
Olga
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Just - awatar
Just
50
Diana Ravshanova - awatar
Diana Ravshanova
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij