Zbiórka Pomagaj Pięknie - zdjęcie główne

Pomagaj Pięknie

1 106 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tanya Shepylo - awatar

Tanya Shepylo

Organizator zbiórki

Witam wszystkich,  jestem matką 7 letniego MICHAŁKA. JEST DZIECKIEM  POTRZEBUJĄCYM CAŁODOBOWEJ   OPIEKI. MA ZDIAGNOZOWANE DZIECIĘCE PORAŻENIE MÓZGOWE, PADACZKĘ,  WODOGŁOWIE, I  CZĘŚCIOWY  ZANIK NERWÓW  WZROKOWYCH  OBU OCZU. 

W tej chwili Miszka koniecznie potrzebuje wielofunkcyjny wózek. Ponieważ tylko na nim może przemieszczać się. 

Jak możesz pomóc? Zapisz się na zabieg u @tatka_lash_brow (instagram, fb) Do wyboru masz ich kilka: przedłużenie rzęs, laminowanie, henna pudrowa, albo makijaż permanentny.  A 50zl od wartości zabiegu przekazesz dla Miszki na Tak potrzebny wózek. Możesz zarezerwować miejsce na zabieg dla osoby znajomej. POMAGAJ PIĘKNIE!!! 

BARDZO PROSZĘ O UDOSTĘPNIANIE TEJ ZBIÓRKI. Z CAŁEGO SERCA DZIEŃKUJE ZA WSPARCIE I POMOC.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Klaudia K - awatar

    Klaudia K

    06.03.2017
    06.03.2017

    Powodzenia

1 106 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tanya Shepylo - awatar

Tanya Shepylo

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Svetlana Shavela - awatar
Svetlana Shavela
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Wioleta Kosiewska - awatar
Wioleta Kosiewska
50
Александра Кищук - awatar
Александра Кищук
50
Magda Seko - awatar
Magda Seko
50
Olga - awatar
Olga
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Just - awatar
Just
50
Diana Ravshanova - awatar
Diana Ravshanova
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij