Zbiórka Walczymy o serduszko Adasia - miniaturka zdjęcia

Walczymy o serduszko Adasia

Zbiórka Walczymy o serduszko Adasia - zdjęcie główne

Walczymy o serduszko Adasia

116 zł z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Aneta Łazuk - awatar

Aneta Łazuk

Organizator zbiórki

Gdy dowiedzieliśmy się, że Adaś urodził się z wrodzoną wadą serca nasz świat stanął w miejscu. Diagnoza na rutynowym badaniu USG – zespół niedorozwoju lewego serca HLHS. Słowa lekarza o niezbędnych operacjach na otwartym sercu brzmiały jak wyrok śmierci, jednak wiedzieliśmy, że będziemy walczyć z całych sił. Adaś przeszedł pomyślnie już 2 operacje – pierwsza – trwająca 10 godzin oraz druga -12 godzinna. Nie obyło się bez licznych komplikacji, które bezpośrednio zagrażały jego życiu. 

Pobyt na OIOM-ie i patrzenie na podłączone do respiratora dziecko to najgorszy widok jaki może spotkać rodziców. Jednak nasze modlitwy zostały wysłuchane i Adaś po wielu dniach walki opuścił oddział. Przed naszym synkiem jeszcze jedna operacja– w klinice Uniwersyteckiej w Munster. Szansa na jego całkowite wyleczenie jest tam największa, a ryzyko powikłań najmniejsze. Dodatkowo warunki pozwalają na całodobowe przebywanie wraz z dzieckiem, również na sali operacyjnej. Jest to nasza nadzieja na całkowite wyleczenie Adasia i przywrócenie mu oraz nam normalnego życia. Przysięgliśmy sobie i naszemu synkowi, że się uda, a jego ulubiona maskotka będzie mu towarzyszyć w tych trudnych chwilach.

Część sumy już zgromadziliśmy, jednak całkowita kwota leczenia w klinice w Niemczech na tą chwilę jest dla nas nieosiągalna. Odkładamy każdą złotówkę, pomaga nam również rodzina i znajomi jednak to nadal nie wystarczy, a czas płynie nieubłaganie. Bezsilność i strach towarzyszy nam każdego dnia, jednak mimo wszystko jesteśmy pełni nadziei. Błagamy o Państwa o pomoc. Będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą złotówkę.  Rodzice Adasia.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
116 zł z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Aneta Łazuk - awatar

Aneta Łazuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Sławomir Antonowicz - awatar
Sławomir Antonowicz
40
Agata R. - awatar
Agata R.
20
Michał - awatar
Michał
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij