Zbiórka Walczymy o serduszko Adasia - zdjęcie główne

Walczymy o serduszko Adasia

116 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aneta Łazuk - awatar

Aneta Łazuk

Organizator zbiórki

Gdy dowiedzieliśmy się, że Adaś urodził się z wrodzoną wadą serca nasz świat stanął w miejscu. Diagnoza na rutynowym badaniu USG – zespół niedorozwoju lewego serca HLHS. Słowa lekarza o niezbędnych operacjach na otwartym sercu brzmiały jak wyrok śmierci, jednak wiedzieliśmy, że będziemy walczyć z całych sił. Adaś przeszedł pomyślnie już 2 operacje – pierwsza – trwająca 10 godzin oraz druga -12 godzinna. Nie obyło się bez licznych komplikacji, które bezpośrednio zagrażały jego życiu. 

Pobyt na OIOM-ie i patrzenie na podłączone do respiratora dziecko to najgorszy widok jaki może spotkać rodziców. Jednak nasze modlitwy zostały wysłuchane i Adaś po wielu dniach walki opuścił oddział. Przed naszym synkiem jeszcze jedna operacja– w klinice Uniwersyteckiej w Munster. Szansa na jego całkowite wyleczenie jest tam największa, a ryzyko powikłań najmniejsze. Dodatkowo warunki pozwalają na całodobowe przebywanie wraz z dzieckiem, również na sali operacyjnej. Jest to nasza nadzieja na całkowite wyleczenie Adasia i przywrócenie mu oraz nam normalnego życia. Przysięgliśmy sobie i naszemu synkowi, że się uda, a jego ulubiona maskotka będzie mu towarzyszyć w tych trudnych chwilach.

Część sumy już zgromadziliśmy, jednak całkowita kwota leczenia w klinice w Niemczech na tą chwilę jest dla nas nieosiągalna. Odkładamy każdą złotówkę, pomaga nam również rodzina i znajomi jednak to nadal nie wystarczy, a czas płynie nieubłaganie. Bezsilność i strach towarzyszy nam każdego dnia, jednak mimo wszystko jesteśmy pełni nadziei. Błagamy o Państwa o pomoc. Będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą złotówkę.  Rodzice Adasia.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
116 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aneta Łazuk - awatar

Aneta Łazuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Sławomir Antonowicz - awatar
Sławomir Antonowicz
40
Agata R. - awatar
Agata R.
20
Michał - awatar
Michał
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij