Zbiórka Walczymy o serduszko Adasia - zdjęcie główne

Walczymy o serduszko Adasia

116 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Aneta Łazuk - awatar

Aneta Łazuk

Organizator zbiórki

Gdy dowiedzieliśmy się, że Adaś urodził się z wrodzoną wadą serca nasz świat stanął w miejscu. Diagnoza na rutynowym badaniu USG – zespół niedorozwoju lewego serca HLHS. Słowa lekarza o niezbędnych operacjach na otwartym sercu brzmiały jak wyrok śmierci, jednak wiedzieliśmy, że będziemy walczyć z całych sił. Adaś przeszedł pomyślnie już 2 operacje – pierwsza – trwająca 10 godzin oraz druga -12 godzinna. Nie obyło się bez licznych komplikacji, które bezpośrednio zagrażały jego życiu. 

Pobyt na OIOM-ie i patrzenie na podłączone do respiratora dziecko to najgorszy widok jaki może spotkać rodziców. Jednak nasze modlitwy zostały wysłuchane i Adaś po wielu dniach walki opuścił oddział. Przed naszym synkiem jeszcze jedna operacja– w klinice Uniwersyteckiej w Munster. Szansa na jego całkowite wyleczenie jest tam największa, a ryzyko powikłań najmniejsze. Dodatkowo warunki pozwalają na całodobowe przebywanie wraz z dzieckiem, również na sali operacyjnej. Jest to nasza nadzieja na całkowite wyleczenie Adasia i przywrócenie mu oraz nam normalnego życia. Przysięgliśmy sobie i naszemu synkowi, że się uda, a jego ulubiona maskotka będzie mu towarzyszyć w tych trudnych chwilach.

Część sumy już zgromadziliśmy, jednak całkowita kwota leczenia w klinice w Niemczech na tą chwilę jest dla nas nieosiągalna. Odkładamy każdą złotówkę, pomaga nam również rodzina i znajomi jednak to nadal nie wystarczy, a czas płynie nieubłaganie. Bezsilność i strach towarzyszy nam każdego dnia, jednak mimo wszystko jesteśmy pełni nadziei. Błagamy o Państwa o pomoc. Będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą złotówkę.  Rodzice Adasia.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
116 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Aneta Łazuk - awatar

Aneta Łazuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Sławomir Antonowicz - awatar
Sławomir Antonowicz
40
Agata R. - awatar
Agata R.
20
Michał - awatar
Michał
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij