Zbiórka Pomóż Nam Pomagać Innym - zdjęcie główne

Pomóż Nam Pomagać Innym

460 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

POMÓŻ NAM POMAGAĆ INNYM

Za pieniądze zebrane na tej zbiórce chcemy wyremontować i wyposażyć nasz lokal tak aby od Stycznia 2023 roku mogły ruszyć zajęcia dla dzieci, młodzieży i całych rodzin.

Prace, które potrzebujemy wykonać to:

- wymiana wykładziny PCV na korytarzu i w jednym z pokoi,

- wymiana okien w 4 pomieszczeniach

- zrobienie toalety

- wyposażenie lokalu w stoły, krzesła, półki, szafki i regały

- oraz pozostałe drobne rzeczy dekoracyjne, które mają sprawić by dzieci czuły się w naszej przestrzeni bezpiecznie i jak w domu

Pomagamy i Kropka to Fundacja stworzona przez pasjonatki pomagania. Każda z nas jest inna, ale łączy nas wspólny cel stworzenie Centrum Edukacyjnego dla całych rodzin, gdzie poprzez zabawę, naukę i wspólne spędzanie czasu, każdy członek rodziny będzie mógł poznawać i rozwijać swoje pasje. Chcemy wypełnić istniejącą na mapie Legnicy lukę - stworzyć przestrzeń rozwoju dla całych rodzin, gdzie zarówno dzieci jak i rodzice znajdą coś dla siebie. Naszym pragnieniem jest aby darmowy dostęp do zajęć i atrakcji miały również dzieci z najuboższych rodzin, domów dziecka i rodzin zastępczych. Wierzymy, że wspieranie rozwoju dziecka jest ważne na każdym jego etapie.

Nasz zespół

Pomagamy i Kropka jest młodą fundacją zarejestrowaną w maju tego roku. Założona została z inicjatywy 5 mam, które połączyła pasja do działania. Suma naszej wiedzy i doświadczeń daje przekonanie, że zamierzone przez nas cele zostaną zrealizowane. Przy tym jesteśmy wyczulone na potrzeby innych ludzi…Chcemy pomagać i kropka! 

Komu pomogłyśmy

Pomimo, że Fundacja oficjalnie rozpoczęła działalność 4 maja 2022 r. to ilość przekazanej pomocy i zorganizowanych działań jest całkiem pokaźna. 

Wybuch wojny na Ukrainie spowodował silną potrzebę pomocy uchodźcom przybywającym do Legnicy w procesie aklimatyzacji przez pomoc w załatwianiu spraw lokalowych, zdrowotnych, bytowych, a także organizując między innymi żywność i odzież. Bardzo szybko ta pomoc rozszerzyła się do pomocy Ukraińcom, którzy zostali walczyć za swój kraj poprzez organizowanie transportów humanitarnych do szpitali, ludności cywilnej, obrony terytorialnej i wojska. 

W ciągu dwóch tygodni nawiązałyśmy współpracę z osobami prywatnymi i organizacjami z Niemiec, Holandii, USA i Ukrainy. Udało nam się też otworzyć naszą placówkę w Niemczech o nazwie „Wir helfen und Punkt”. 

Zrealizowałyśmy projekt pod nazwą „Stronger Together” finansowany ze środków UNICEF dla 250 dzieci obu narodowości. 

Mamy pod swoją opieką rodzinę z niepełnosprawnymi bliźniaczkami Aliną i Sofiiją, którym udało się przekazać samochód oraz specjalistyczny wózek bliźniaczy.

Zorganizowałyśmy dzień dziecka dla podopiecznych z ośrodka dla uchodźców w Legnicy.

We współpracy ze stowarzyszeniem Imelda przeprowadziłyśmy naukę język polskiego.

Udało nam się także zorganizować akcję Malujemy dla Ukrainy, której dochód został przeznaczony na organizacje transportów humanitarnych.

To wszystko udało nam się osiągnąć w zaledwie 5 miesięcy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • FUNDACJA POMAGAMY I KROPKA - awatar

  FUNDACJA POMAGAMY I KROPKA

  05.12.2022
  05.12.2022

  Mamy już meble w pomieszczeniu socjalnym😊
  Udało nam się też usunąć awarie prądu idziemy do przodu 👍❤️

  Zdjęcie aktualizacji 107 186

460 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij