Zbiórka Bogumił czeka na Twoje wsparcie! - miniaturka zdjęcia

Bogumił czeka na Twoje wsparcie! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Bogumił czeka na Twoje wsparcie! - zdjęcie główne

Bogumił czeka na Twoje wsparcie!

1 454 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Otwarte Ramiona - awatar

Otwarte Ramiona

Organizator zbiórki

Podopieczny naszej fundacji, Bogumił Blańda, uległ groźnemu wypadkowi podczas pracy w lesie. Bogumił był drwalem, 26 maja 2014 roku przygniotło go drzewo, które złamało mu kręgosłup na poziomie C5, C6. Ta jedna chwila zmieniła całe jego życie. Od tego czasu Bogumił jest unieruchomiony, ma niedowład kończyn górnych i porażenie kończyn dolnych (tetraplegia). Potrzebuje rehabilitacji by nie zaprzepaścić tego co do tej pory wypracował dzięki rehabilitacji, uporowi, ciężkiej pracy. Jednak to wszystko kosztuje i niestety środki finansowe, które ma są niewystarczające. Koszty sprzętu są bardzo wysokie i rodziny nie stać na ich zakup.

Bogumił dzięki samozaparciu i własnej i bliskich ciężkiej, wytrwałej pracy zaczął samodzielnie się poruszać na wózku, w miarę swych możliwości samodzielnie wykonuje (pomimo ogromnych trudności i ograniczeń związanych z całkowitym czterokończynowym paraliżem) czynności wymagające użycia dłoni, rąk (posługiwanie się łyżką przy posiłku, itp.).

Mimo wielu przeciwności Bogumił się nie poddaje. Jednak leczenie i rehabilitacja są bardzo kosztowne. Tymczasem lista problemów zdrowotnych Bogumiła jest długa:

-uraz kręgosłupa szyjnego ze złamaniem C5 i C6

-uszkodzenie rdzenia kręgowego

-niedowład kończyn górnych i porażenie kończyn dolnych (tetraplegia)

-skostnienia pozaszkieletowe okolicy lewego biodra

- stan po leczeniu odleżyn wywołane bakteriami

-cystosomia

-stan po zakrzepicy żylnej

-zakażenie bakteryjne od 2014 roku

-kamica pęcherza moczowego, ciągle infekcje

Czasami nawet superbohater potrzebuje pomocników, dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie dla Bogumiła. Za każdą złotówkę bardzo dziękujemy! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 454 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Otwarte Ramiona - awatar

Otwarte Ramiona

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

Wiola Kudlińska - awatar
Wiola Kudlińska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina - awatar
Karolina
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sandra - awatar
Sandra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Wojciech Bednarczyk - awatar
Wojciech Bednarczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pomocnik - awatar
Pomocnik
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij