Zbiórka Bogumił czeka na Twoje wsparcie! - miniaturka zdjęcia

Bogumił czeka na Twoje wsparcie! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Bogumił czeka na Twoje wsparcie! - zdjęcie główne

Bogumił czeka na Twoje wsparcie!

1 454 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Otwarte Ramiona - awatar

Otwarte Ramiona

Organizator zbiórki

Podopieczny naszej fundacji, Bogumił Blańda, uległ groźnemu wypadkowi podczas pracy w lesie. Bogumił był drwalem, 26 maja 2014 roku przygniotło go drzewo, które złamało mu kręgosłup na poziomie C5, C6. Ta jedna chwila zmieniła całe jego życie. Od tego czasu Bogumił jest unieruchomiony, ma niedowład kończyn górnych i porażenie kończyn dolnych (tetraplegia). Potrzebuje rehabilitacji by nie zaprzepaścić tego co do tej pory wypracował dzięki rehabilitacji, uporowi, ciężkiej pracy. Jednak to wszystko kosztuje i niestety środki finansowe, które ma są niewystarczające. Koszty sprzętu są bardzo wysokie i rodziny nie stać na ich zakup.

Bogumił dzięki samozaparciu i własnej i bliskich ciężkiej, wytrwałej pracy zaczął samodzielnie się poruszać na wózku, w miarę swych możliwości samodzielnie wykonuje (pomimo ogromnych trudności i ograniczeń związanych z całkowitym czterokończynowym paraliżem) czynności wymagające użycia dłoni, rąk (posługiwanie się łyżką przy posiłku, itp.).

Mimo wielu przeciwności Bogumił się nie poddaje. Jednak leczenie i rehabilitacja są bardzo kosztowne. Tymczasem lista problemów zdrowotnych Bogumiła jest długa:

-uraz kręgosłupa szyjnego ze złamaniem C5 i C6

-uszkodzenie rdzenia kręgowego

-niedowład kończyn górnych i porażenie kończyn dolnych (tetraplegia)

-skostnienia pozaszkieletowe okolicy lewego biodra

- stan po leczeniu odleżyn wywołane bakteriami

-cystosomia

-stan po zakrzepicy żylnej

-zakażenie bakteryjne od 2014 roku

-kamica pęcherza moczowego, ciągle infekcje

Czasami nawet superbohater potrzebuje pomocników, dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie dla Bogumiła. Za każdą złotówkę bardzo dziękujemy! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 454 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Otwarte Ramiona - awatar

Otwarte Ramiona

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

Wiola Kudlińska - awatar
Wiola Kudlińska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina - awatar
Karolina
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sandra - awatar
Sandra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Wojciech Bednarczyk - awatar
Wojciech Bednarczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pomocnik - awatar
Pomocnik
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij