Zbiórka Aby dalej móc pomagać. - zdjęcie główne

Aby dalej móc pomagać.

4 970 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 125 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Długo się zastanawiałam, czy ruszyć z tą zbiórką, ale prawda jest taka, że toniemy...Kochani my TONIEMY w długach... Wiecie, że nasza działalność opiera się tylko i wyłącznie na pomocy ludzi o wrażliwych sercach, którzy tak jak my kochają zwierzęta. Nie mamy żadnych dotacji, za to 40 kocich mordek do wykarmienie. Taka ilość kotków utrzymuje się już od jakiegoś czasu. W miejsce tych, które znajdują domki, natychmiast przychodzą następne. Kilka kotków ma problemy z pęcherzem moczowym, kilka z brzuszkiem. Dla nich musimy kupować specjalistyczna karmę i to właśnie ta karma, generuje największe koszty. Do tego dochodzą kosmiczne rachunki za prąd. Kocią chatkę ogrzewamy olejowymi piecykami na prąd, a ponieważ jest bardzo zimno, chodzą non stop, nastawione na pełną moc. Jesteśmy naprawdę przyparte do muru. Nawet nie chcę myśleć, co będzie jak wyłączą nam prąd. Czym nakarmimy kotki, jak nie będziemy miały pieniędzy.  Jestem załamana, zrozpaczona i tak bardzo bezsilna. Potrzebujemy jakieś cztery-pięć tysięcy, żeby uporać się z długami i w miarę wyjść na prostą. Bardzo Was prosimy o pomoc, bo same nie podołamy. Już nie mamy z czego dokładać. Bez Waszej pomocy nie damy rady. POMOCY...

Rachunek za prąd (za jeden miesiąc) wynosi 470 zł z terminem płatności do 26 lutego.

Faktura za specjalistyczną karmę jeszcze jej nie mamy, bo pani weterynarz czeka aż będziemy miały środki, wyniesie ponad dwa i pół tysiąca zł. 

Z całego serca PROSIMY o POMOC...

Uf...na prąd już jest. Pięknie dziękujemy <3

Ale żeby dalej funkcjonować, musimy spłacić zaległości. Dlatego bardzo prosimy o dalsze wpłaty. Po 5zł, 10 zł, nawet po złotówce. Czy to naprawdę tak dużo?

Bardzo PROSZĘ...PROSIMY...one PROSZĄ...
To jest Śmieszek.  Jest z nami drugi rok. Mimo, że cudowny z niego miziak, jakoś nikomu nie skradł serducha. Śmieszek ma troszkę chory pęcherz moczowy, dlatego między innymi i on musi jeść specjalistyczną karmę. Razem ze Śmieszkiem bardzo prosimy o chociaż najmniejszy grosz. Musimy wyjść z tego zaklętego kręgu długów, i w końcu mocno stanąć na nogi.

Bardzo PROSIMY...Śmieszek bardzo PROSI...

Mamusia, ale te siatki są puste...Zobacz jestem tylko ja. Czy to prawda, że mamy kryzys? A co to jest ten kryzys? Czy ciocie i wujkowie nam pomogą?...Mamusia...Czy pomogą nam?

Bardzo Prosimy...Kodżak bardzo PROSI...


Drodzy znajomi i przyjaciele <3 Dzięki Wam udało sę zapłacić za prąd i fakturę za styczniowy specjalistyczny pokarm. Przepięknie dziękujemy <3 No niestety nasze konto, nie wygląda optymistycznie :( Udało się jeszcze zrobić zakupy, tak aby nasze 37 kocich mordek zabezpieczyć w jedzonko, chociaż do końca tygodnia. Modlę się aby nie wyskoczyły jakieś nieprzewidziane wydatki, bo wtedy nie wiem co będzie. Nadal BŁAGAM Was o wpłaty. Nawet najmniejszy grosz, jest dla nas na wagę złota. W przyszłym tygodniu będzie faktura za specjalistyczny pokarm, zakupiony w lutym. Nasze dalsze być jest w WASZYCH RĘKACH. Bardzo PROSZĘ o dalsze wpłaty...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • D. L. - awatar

  D. L.

  08.03.2018
  08.03.2018

  Cokolwiek ale zawsze cos ! Trzymam za Was kciuki!!

 • Małgorzata Nędzyńska - awatar

  Małgorzata Nędzyńska

  03.03.2018
  03.03.2018

  dzięki za pomoc zwierzaczkom - też lubię koty, choć mam 2 psy :)

4 970 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 125 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 125

Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Małgorzata B - awatar
Małgorzata B
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Super wydra - awatar
Super wydra
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Marzena - awatar
Marzena
10
Anna Kossakowska-Krajewska - awatar
Anna Kossakowska-Krajewska
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij