Zakup samochodu i rehabilitacja

owner

Natalia Jagielak

Organizator zbiórki

Zbiórka

               Mam na imię Natalia, mam 24 lata i nie mogę się poruszać samodzielnie, ponieważ od urodzenia choruję na mózgowe porażenie dziecięce (czterokończynowe, spastyczne). Gdyby nie Rodzice i przyjaciel to nie dałabym rady funkcjonować i nie osiągnęłabym obecnego stanu sprawności. Mimo wszystko jestem bardzo aktywna ukończyłam szkołę policealną na kierunku Technik Administracji i marzę o pracy. Udzielam się społecznie, kocham podróże, lubię być między ludźmi. Żyję "na pełnej petardzie" i dziękuję Panu Bogu za historię swojego życia! Póki oddycham - nie poddam się!
               Poruszać się mogę jedynie na wózku inwalidzkim elektrycznym ponieważ jestem po dwóch bardzo poważnych operacjach kręgosłupa - usztywnienie przednie i tylne po których kręgosłup się nie zgina. Przenoszenie mnie z wózka do samochodu stanowi ryzyko utraty zdrowia moich bliskich, dlatego poszukuję takiego, do którego będę mogła wjechać. Samochód umożliwiłby mi wyjście z domu, podjęcie pracy       w     zawodzie   i     ewangelizację w projekcie "Przypnij skrzydła aniołowi" rekolekcji dla niepełnosprawnych "Drabina Jakubowa".
               Moim marzeniem jest normalne codzienne funkcjnowanie, wychodzenie z domu, poszerzanie pasji, poznawanie nowych ludzi, bycie jak najbardziej sprawną i utrzymanie jak najlepszej kondycji fizycznej. Aktywne spędzanie czasu jest dla mnie bardzo ważne, wręcz warunkuje przeżycie. Niestety wiąże się to z ogromnymi nakładami finansowymi, które znacznie przekraczają możliwości finansowe moje i rodziny. Utrzymuję się jedynie z renty wynoszącej 643 zł i zasiłku wynoszącego 153 zł.  Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc!
               Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe. Środki pozyskane z darowizn zostaną przeznaczone na zakup używanego samochodu do transportu osób niepełnosprawnych. Ze względu na mój stan zdrowia nie mogę posiadać prawa jazdy, ale mam przyjaciół którzy ten samochód poprowadzą. Każda złotówka zbliża mnie do spełnienia marzenia. Kochani, część środków ze zbiórki zostanie przeznaczona na leczenie i rehabilitację, która jest bardzo kosztowna - jest to jedyny sposób na walkę z chorobą.
               Za wszelką pomoc bardzo dziękuję!

Aktualności

 • Natalia Jagielak

  Natalia Jagielak

  12.12.16
  12.12.16

  Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czas dawania i otrzymywania a także spełniania się marzeń. Moim największym marzeniem jest móc zdobyć pieniądze na zakup używanego samochodu do przewozu niepełnospranej osoby i dalszą rehabilitację. Wierzę, że z Państwa pomocą się to uda.

  Photo

Komentarze

 • Olcia

  02.11.16
  02.11.16

  :)

  • Natalia Jagielak

   Natalia Jagielak - Organizator zbiórki

   08.11.16
   08.11.16

   Bardzo dziękuję i proszę o dalsze udostępnianie! https://twitter.com/NataliaJagielak https://www.facebook.com/pomocNatalii/ http://natalia-jagielak-.manifo.com/

owner

Natalia Jagielak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 5

 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  20
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  110
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  29
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Grzegorz
  100
  Grzegorz
 • Avatar Olcia
  5
  Olcia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę