Zbiórka Na Pomoc Bezdomnym Warszawa - zdjęcie główne

Na Pomoc Bezdomnym Warszawa

150 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Majdecki - awatar

Michał Majdecki

Organizator zbiórki

O co chodzi ??

Chodzi o ludzi, których mijamy codziennie na ulicach, często nie zwracając na nich uwagi. Ludzi często pokrzywdzonych przez los, odepchniętych, wykluczonych. 

Tych, o których najczęściej się zapomina, obok których przechodzi się obojętnie, nierzadko dopowiadając sobie, że przecież sami zgotowali sobie ten los - ludzi bezdomnych. 

W stolicy żyje kilka tysięcy bezdomnych. Większość osób ich ignoruje i omija z daleka. Michał zachowuje się inaczej i stara się im pomóc.

Akcja "Na Pomoc Bezdomnym Warszawa" to autorski projekt jednego człowieka - Michała Majdeckiego. Polega on na zbiórce pieniędzy i organizacji pomocy na terenie Warszawy i okolic. 


Pomóż mi troszkę i zmienmy coś w Polsce! 

Co będę mógł kupić za zebrane środki?

 • Artykuły spożywcze  (jedzenie,wodę,chleb,wędliny),
 • Zestawy higieniczne
 •  (Ubrania,Koszulki,Spodnie itp)


Chcę pokazać innym, że warto pomagać i chcę poruszyć serce tych, którzy uważają, że bezdomni nie zasługują na pomoc.  To ludzie tacy jak my warto pomagać
Pomagajmy razem, bo razem możemy więcej! Dołóż się komuś do lepszego życia :)


Nazywam się Michał i jestem zwykłym chłopakiem, który chce zrobić coś dobrego dla innych ludzi - w tym wypadku akurat bezdomnych. Chcę by poczuli, że ktoś się o nich martwi i o nich nie zapomina. 

Jestem osobą, która chce coś zmienić!


Dlaczego zdecydował się kolejny raz pomóc osobom bezdomnym? Jak twierdzi, najważniejszy jest uśmiech, który pojawia się na twarzy obdarowanej osoby. - Chcę zapomnieć o tym, jak ten człowiek wygląda i co robi. Chcę podejść do niego jak do istoty żyjącej i podarować mu uśmiech, który dawno już nie gościł na jego twarzy - tłumaczy Michał Majdecki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Michał Majdecki - awatar

  Michał Majdecki

  22.05.2022
  22.05.2022

  Wiemy, że teraz jest trudny czas dla każdego ale bardzo prosimy o wpłaty na nasze konto. Każda, najmniejsza kwota to wymierna pomoc. Gotujemy i kupujemy jedzenie, aby przekazywać naszym Przyjaciołom. Z całego serca prosimy o pomoc i o udostępnianie naszej zbiórki. Im więcej osób go przeczyta, tym większa szansa na pomoc.

150 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Majdecki - awatar

Michał Majdecki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Damian Fularz - awatar
Damian Fularz
10
Toksyczna Atmosfera - awatar
Toksyczna Atmosfera
20
Toksyczna Atmosfera - awatar
Toksyczna Atmosfera
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij