PomocdlaHenryka

10 674 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 229 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Pan Henio to 74-letni schorowany człowiek. Życie go nie oszczędzało. Mieszka sam, dzięki pomocnej dłoni sąsiadów "jakoś żyje". Przychodzi także pracownica Mops-u. Sytuacja w jakiej znajduje się Pan Henio jest porażająca. Jego miesięczne fundusze to 800zł,gdyż z konta Pana Henia pobierane jest 300 zł przez komornika.W przeszłości został żyrantem, jednak losy tak się potoczyły, że on został ze spłatą. Pan Henio ma ogromne problemy z nogami. Od lat  nie wychodzi z domu.Zimą czesto  brak  mu funduszy na opał...

Na dzień dzisiejszy potrzebuje:

1)Żywność

2) Wózka inwalidzkiego- dzięki niemu mógłby wychodzić z domu

3) lodówki - stara jest zepsuta i nie działa

4) Telewizora- zepsuło się  jedyne "okno na świat", na nowy go nie stać

Mieszkanie Pana Henryka  nadaje sie  do  kapitalnego remontu.Niektóre z śćian  pokryte  są  grzybem a  okna są  nieszczelne i  nadają  są do wymiany. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Bogusław A. Oleszczyk - awatar

  Bogusław A. Oleszczyk

  13.06.21
  13.06.21

  Głowa do góry, jesteś Polak 🇵🇱

 • Paulina - awatar

  Paulina

  22.04.21
  22.04.21

  Życzę z całego serca wszystkiego, co najlepsze Panie Henryku. Zdrowia nade wszystko.

 • Maciek - awatar

  Maciek

  18.04.21
  18.04.21

  Zdrówka i wiary w lepsze jutro 😊

 • Agata - awatar

  Agata

  15.04.21
  15.04.21

  wszystkiego dobrego!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.04.21
  10.04.21

  Zdrowia życzę!

  • Fundacja Niose pomoc - awatar

   Fundacja Niose pomoc - Organizator zbiórki

   11.04.21
   11.04.21

   Dziękujemy w imieniu Pana Henia

10 674 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 229 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 229

Nightcrawler - awatar
Nightcrawler
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aaaa - awatar
Aaaa
50
Maciej Jat - awatar
Maciej Jat
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
135
Piotr Straus - awatar
Piotr Straus
20
Bogusław A. Oleszczyk - awatar
Bogusław A. Oleszczyk
50
izka - awatar
izka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij