Zbiórka Leczenie łapki Miki - zdjęcie główne

Leczenie łapki Miki

266 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Weronika Rogowska - awatar

Weronika Rogowska

Organizator zbiórki

Cześć! Jestem Weronika i pochodzę z Opoczna - małego miasteczka. Moją kochaną suczkę Mikę adoptowałam ze schroniska, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Niestety, w wyniku nieszczęśliwego wypadku Mika naderwała więzadła kolana łapy tylnej prawej. Wydarzyło się to 1 stycznia 2019r., kiedy wystraszyła się strzału petard i mimo bycia na smyczy wyrwała się do ucieczki. Podobna sytuacja miała miejsce 3 miesiące wcześniej, wtedy jednak uszkodziła więzadła kolana łapy tylnej lewej. Ówczesny zabieg dużo kosztował moich rodziców, teraz chciałam ich wesprzeć, ponieważ taki wydatek jest dla nas problemem. Sam zabieg to kwota 3500zł, a potrzebne są jeszcze pieniądze na opiekę pooperacyjną, wizyty kontrolne i rehabilitację psiaka. Jest to dla mnie ogromnie ważne, bo chcę, aby Mika była zdrowa i mogła szczęśliwa, bez bólu, biegać jak kiedyś. Suczka jest dość duża, więc nie mamy możliwości, by odciążyć jej łapę np. nosząc ją, a nie pozwolimy, żeby się męczyła. Stąd moja wielka prośba o wpłacanie datków, nieważne w jakiej wysokości - liczy się każda złotówka! Dziękuję w imieniu swoim jak i rodziców wszystkim, którzy nas wspomogą. Jesteście wielcy! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.02.2019
  06.02.2019

  Powodzenia!

  • Weronika Rogowska - awatar

   Weronika Rogowska - Organizator zbiórki

   06.02.2019
   06.02.2019

   Dziękuję bardzo! Przyda się 😍 Wszystkiego dobrego ❤️

266 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Weronika Rogowska - awatar

Weronika Rogowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Michał Szpoton - awatar
Michał Szpoton
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Suska - awatar
Suska
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Joanna - awatar
Joanna
5
Julka - awatar
Julka
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Martyna - awatar
Martyna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij