Zbiórka Remont kuchni po pożarze - zdjęcie główne

Remont kuchni po pożarze

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Miś - awatar

Kasia Miś

Organizator zbiórki

Mam na imię Kasia i jestem samotną mamą pięciorga dzieci. Klaudi, Natali, Wiktori, Marcelka i Kornelka. Najmłodszy synek urodził się z wadą nerki. Jest już operacji. Cały poprzedni rok spędziłam z nim w szpitalu by go wyleczyć i kiedy już byłam szczęśliwa że wraca do zdrowia wydarzyło się coś co znowu wywruciło moje życie do góry nogami. Doszło do pożaru w naszym mieszkaniu. Najbardziej ucierpiała kuchnia. Z wielkim trudem starałam się o własnych siłach ją wyremontować ale mi się nie udało dlatego zwracam się do Was z ogromną prośbą o wsparcie dla mnie i przede wszystkim dla moich dzieci. Chciałabym wyremontować kuchnie i odmalować mieszkanie żeby stworzyć moim dzieciom normalne warunki do życia. Będę wdzięczna za każdą pomoc dla Nas.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kasia Miś - awatar

  Kasia Miś

  19.08.2019
  19.08.2019

  Tak wyglądała Nasza kuchnia po pożarze. Mieszkaliśmy przez dwa tygodnie u babci, bo nie mogliśmy wrócić do Naszego domu gdyż uszkodzeniu uległa instalacja elektryczna i gazowa.

  Zdjęcie aktualizacji 35 975

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Miś - awatar

Kasia Miś

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij