Zbiórka Pomoc dla pilota Jacka - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla pilota Jacka

Zbiórka Pomoc dla pilota Jacka - zdjęcie główne

Pomoc dla pilota Jacka

451 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Michał Małecki - awatar

Michał Małecki

Organizator zbiórki


Witam serdecznie. Chciałbym poprosić wszystkich ludzi dobrej woli i z wielkim sercem o pomoc dla niestety już byłego pilota wojskowego Sił Powietrznych RP.

 Pan Jacek od 1991 roku służył w 41 Eskadrze Lotnictwa Myśliwskiego w Malborku. Przez wiele lat czuwał nad naszym bezpieczeństwem, pełnił dyżury bojowe abyśmy my na ziemi mogli spać spokojnie. Jego nalot to 1450 godzin, z czego najwięcej na samolotach MiG-21. Latał też na samolotach MiG-29. W 2009 roku pan Jacek zachorował na stwardnienie rozsiane i jego marzenia o dalszym lataniu legły w gruzach. Kochał latanie, kochał dawać poczucie bezpieczeństwa nam na ziemi. Choroba wyniszcza jego organizm ale się nie poddaje i cały czas walczy. Niestety terapia jest bardzo droga i nie jest refundowana przez NFZ (jak z resztą większość terapii które mogą pomóc w powrocie do zdrowia). Miesięczny koszt terapii pana Jacka to ok. 4-6tyś pln. Tyle kosztują leki, które mają pomóc w zahamowaniu dalszego rozwoju choroby Sam nie jest w stanie tyle płacić. Bez tego będzie skazany na postępowanie choroby i przykucie do łóżka. Bądźmy ludźmi i pomóżmy człowiekowi, który przez lata służył, czuwał i dbał o nasze bezpieczeństwo. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną niezwłocznie przekazane dla pana Jacka na dalsze leczenie.

 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Michał Małecki - awatar

    Michał Małecki

    13.01.19
    13.01.19

    Jacek jesteśmy z Tobą :-)

451 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Michał Małecki - awatar

Michał Małecki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Marcin Kościelniak - awatar
Marcin Kościelniak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Grzegorz Ciarka - awatar
Grzegorz Ciarka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maciej - awatar
Maciej
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina Strugała - awatar
Paulina Strugała
50
Michał Małecki - awatar
Michał Małecki
20
Katarzyna J - awatar
Katarzyna J
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij