Zbiórka Chcemy uratować Piniusię! - miniaturka zdjęcia

Chcemy uratować Piniusię!

Zbiórka Chcemy uratować Piniusię! - zdjęcie główne

Chcemy uratować Piniusię!

260 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Monia Kucharska - awatar

Monia Kucharska

Organizator zbiórki

Brak nam już sił Bardzo prosimy pomóżcie nam ocalić Piniusi życie..

Pini to malutka sunieczka,ważąca 4 kilo. Taki słodki cukiereczek tylko wyniszczony życiem: głodem,zimnem... Piniusia trafiła do schroniska w bardzo złym stanie,niewidząca,bez chęci do życia,jedzenia i wszystkiego co powinno wydawać się dobre.

Wiedzieliśmy,że tak malutki psiak w schronisku nie ma szans na przeżycie - albo zostanie zagryziona przez inne psiaki albo po prostu zamarznie.

Wbrew rozsądkowi i długom w lecznicy zabraliśmy Malutką na leczenie.Okazało się, że Piniusia musiała mieć pilnie przeprowadzoną sterylizację. A to nie jest mały koszt...do tego kroplówki(nie jadła), antybiotyk. Teraz czeka nas wizyta u kardiologa,okulisty i dalsze leczenie oraz opłacenie hoteliku w którym Malutka będzie czekała na nowy domek...Na dzień dzisiejszy koszt leczenia to 2100 złotych(operacja,usg,antybiotyki w kroplówce,hospitalizacja i hotelik).

Nie damy sami rady dlatego nieśmiało pytamy się Państwa czy pomożecie?

Wszystkich tych,którym los Piniusi nie jest obojętny, prosimy bądźcie z nami i pomóżcie nam zmieniać świat chociaż na ciut lepszy...

Oczywiście szukamy domku dla Piniusi- jeśli ktoś zechce ją adoptować zachęcamy do kontaktu pod numerem 666084424. 

Bardzo prosimy o udostępniania. Bez Państwa nie damy rady. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monia Kucharska - awatar

  Monia Kucharska

  28.02.18
  28.02.18

  Codzienność Pini- lecznica

  Zdjęcie aktualizacji 12 591

260 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Monia Kucharska - awatar

Monia Kucharska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anna Brzozowska - awatar
Anna Brzozowska
30
Joanna - awatar
Joanna
10
Edyta Kn - awatar
Edyta Kn
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta - awatar
Marta
50
Kasia Newton - awatar
Kasia Newton
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij