Zbiórka Chcemy uratować Piniusię! - zdjęcie główne

Chcemy uratować Piniusię!

260 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monia Kucharska - awatar

Monia Kucharska

Organizator zbiórki

Brak nam już sił Bardzo prosimy pomóżcie nam ocalić Piniusi życie..

Pini to malutka sunieczka,ważąca 4 kilo. Taki słodki cukiereczek tylko wyniszczony życiem: głodem,zimnem... Piniusia trafiła do schroniska w bardzo złym stanie,niewidząca,bez chęci do życia,jedzenia i wszystkiego co powinno wydawać się dobre.

Wiedzieliśmy,że tak malutki psiak w schronisku nie ma szans na przeżycie - albo zostanie zagryziona przez inne psiaki albo po prostu zamarznie.

Wbrew rozsądkowi i długom w lecznicy zabraliśmy Malutką na leczenie.Okazało się, że Piniusia musiała mieć pilnie przeprowadzoną sterylizację. A to nie jest mały koszt...do tego kroplówki(nie jadła), antybiotyk. Teraz czeka nas wizyta u kardiologa,okulisty i dalsze leczenie oraz opłacenie hoteliku w którym Malutka będzie czekała na nowy domek...Na dzień dzisiejszy koszt leczenia to 2100 złotych(operacja,usg,antybiotyki w kroplówce,hospitalizacja i hotelik).

Nie damy sami rady dlatego nieśmiało pytamy się Państwa czy pomożecie?

Wszystkich tych,którym los Piniusi nie jest obojętny, prosimy bądźcie z nami i pomóżcie nam zmieniać świat chociaż na ciut lepszy...

Oczywiście szukamy domku dla Piniusi- jeśli ktoś zechce ją adoptować zachęcamy do kontaktu pod numerem 666084424. 

Bardzo prosimy o udostępniania. Bez Państwa nie damy rady. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monia Kucharska - awatar

  Monia Kucharska

  28.02.2018
  28.02.2018

  Codzienność Pini- lecznica

  Zdjęcie aktualizacji 12 591

260 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monia Kucharska - awatar

Monia Kucharska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anna Brzozowska - awatar
Anna Brzozowska
30
Joanna - awatar
Joanna
10
Edyta Kn - awatar
Edyta Kn
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta - awatar
Marta
50
Kasia Newton - awatar
Kasia Newton
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij