Zbiórka Pomoc dla Pani Jadzi - zdjęcie główne

Pomoc dla Pani Jadzi

11 386 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 263 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 


Pomoc dla Pani Jadzi
Pani Jadzia to 61 letnia kobieta która choruje na przewlekłą chorobę płuc.Brak jej funduszy na węgiel.Ma problemy z oddychaniem .Bardzo przydałby się jej koncentrator tlenu.Potrzebuje nowego pieca gdyż ten który ma obecnie nie nadaje się do użytku.Mieszka na poddaszu w 4 piętrowej kamienicy.Mieszkanie jest w opłakanym stanie.Od serca Pani Jadzi pomoga jej opiekunka Pani Małgosia.Pani Jadzia me rentę ale jak się domyślacie nie jest w stanie sama poprawić sobie warunków mieszkaniowch czy zdrowotnych.Dziękujemy za każdą darowiznę <3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Niose pomoc - awatar

  Fundacja Niose pomoc

  06.12.2021
  06.12.2021

  Pomoc dla Pani Jadzi Pani Jadzia to 61 letnia kobieta która choruje na przewlekłą chorobę płuc.Ma problemy z oddychaniem .Bardzo przydałby się jej koncentrator tlenu.Potrzebuje nowego pieca gdyż ten który ma obecnie nie nadaje się do użytku.Mieszka na poddaszu w 4 piętrowej kamienicy.Mieszkanie jest w opłakanym stanie.Od serca Pani Jadzi pomoga jej opiekunka Pani Małgosia.Pani Jadzia me rentę ale jak się domyślacie nie jest wstanie sama poprawić sobie warunków mieszkaniowch czy zdrowotnych.Dziękujemy za każdą darowiznę <3

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.01.2022
  18.01.2022

  Wszystkiego dobrego Pani Jadziu!!! Ściskamy z Olusiem mocno!!! :)

 • Anna - awatar

  Anna

  28.12.2021
  28.12.2021

  Życzę zdrowia Pani Jadzi i uśmiechu na codzień !!!!

 • Marcin z Dagmara - awatar

  Marcin z Dagmara

  24.12.2021
  24.12.2021

  Zdrowych ... ;(

 • Piotr - awatar

  Piotr

  22.12.2021
  22.12.2021

  Będzie dobrze musi. Pani Jadziu na stole ma Pani telefon jaki używała moja Mama... Niech te Święta Bożego Narodzenia będą dla Pani wyjątkowe. Jest dużo dobrych ludzi. Pomożemy aby zobaczyć uśmiech na Pani twarzy

 • Piotr Leszczynski - awatar

  Piotr Leszczynski

  21.12.2021
  21.12.2021

  Ta darowizna nic nie zmieni w moim życiu, ale może zmienić czyjeś życie. Życzę zdrowia !

11 386 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 263 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 

Wpłaty: 263

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
201
Secret Fashion - awatar
Secret Fashion
100
Justyna Kruczkowski - awatar
Justyna Kruczkowski
50
Renata Licker - awatar
Renata Licker
50
Renata Chmiela - awatar
Renata Chmiela
50
Agnieszka Sęk- Izdebska - awatar
Agnieszka Sęk- Izdebska
50
Natalia Górska - awatar
Natalia Górska
50
Natalia - awatar
Natalia
100
Agnieszka Mika - awatar
Agnieszka Mika
50
małgorzata cimoszko - awatar
małgorzata cimoszko
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij