Zbiórka PILNA AKCJA RATUNKOWA dla kociąt - miniaturka zdjęcia

PILNA AKCJA RATUNKOWA dla kociąt

Zbiórka PILNA AKCJA RATUNKOWA dla kociąt - zdjęcie główne

PILNA AKCJA RATUNKOWA dla kociąt

149 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Aga Werner - awatar

Aga Werner

Organizator zbiórki

Zwracam się do Was z ogromną prośbą o wsparcie, bo nie dam już rady. W stadku 9 kotów które wraz z koleżanką dokarmiamy znalazły się maluchy. Jak, skąd, nie wiadomo, bo stado jest kastrowane :( być może to jeden z kotków który na kastrację złapać się nie dał to kotka i zaciążyła. Nie wiadomo ile jest maluchów. Są prawdopodobnie 2 mioty, dwa kociaki wczoraj zostały zabite, przez kogo lub co, nie wiadomo. Jeśli nie będziemy działać, za chwilę zginie reszta. Trzeba je na cito wyłapać i zabezpieczyć. Być może jeden DT mógłby je wziąć, ale trzeba im zapewnić pomoc w postaci wyżywienia dla kotów. Będą też potrzebne środki na wizytę u weta i całą profilaktykę lub leczenie, zależy w jakim są stanie.

Błagam was o pomoc, bo bez was mam związane ręce. Te maluszki nie mogą same tam być. Nie chcę by skończyły jak ich bracia i siostry. Ale do tego potrzebne są pieniądze, których ja nie mam :( liczy się każdy grosz!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
149 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Aga Werner - awatar

Aga Werner

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
ewa s. - awatar
ewa s.
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna Smuzna - awatar
Joanna Smuzna
14
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij