Zbiórka PILNA AKCJA RATUNKOWA dla kociąt - miniaturka zdjęcia

PILNA AKCJA RATUNKOWA dla kociąt Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka PILNA AKCJA RATUNKOWA dla kociąt - zdjęcie główne

PILNA AKCJA RATUNKOWA dla kociąt

149 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aga Werner - awatar

Aga Werner

Organizator zbiórki

Zwracam się do Was z ogromną prośbą o wsparcie, bo nie dam już rady. W stadku 9 kotów które wraz z koleżanką dokarmiamy znalazły się maluchy. Jak, skąd, nie wiadomo, bo stado jest kastrowane :( być może to jeden z kotków który na kastrację złapać się nie dał to kotka i zaciążyła. Nie wiadomo ile jest maluchów. Są prawdopodobnie 2 mioty, dwa kociaki wczoraj zostały zabite, przez kogo lub co, nie wiadomo. Jeśli nie będziemy działać, za chwilę zginie reszta. Trzeba je na cito wyłapać i zabezpieczyć. Być może jeden DT mógłby je wziąć, ale trzeba im zapewnić pomoc w postaci wyżywienia dla kotów. Będą też potrzebne środki na wizytę u weta i całą profilaktykę lub leczenie, zależy w jakim są stanie.

Błagam was o pomoc, bo bez was mam związane ręce. Te maluszki nie mogą same tam być. Nie chcę by skończyły jak ich bracia i siostry. Ale do tego potrzebne są pieniądze, których ja nie mam :( liczy się każdy grosz!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
149 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aga Werner - awatar

Aga Werner

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
ewa s. - awatar
ewa s.
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna Smuzna - awatar
Joanna Smuzna
14
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij