Zbiórka Pomoc dla chorego Tofika - zdjęcie główne

Pomoc dla chorego Tofika

823 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Dziwulska - awatar

Magda Dziwulska

Organizator zbiórki

Tofika adoptowalismy ponad rok temu ze schroniska na Paluchu, miał wtedy 14 lat. Mimo, że jeszcze studiujemy postanowiliśmy dać dom temu staruszkowi. Wiedzieliśmy że pies ma chore serce i że będzie wymagał wielu poświęceń, zarówno czasu jak i pieniędzy. Najpierw walczylismy z ogromną prostatą, Tofikowi udało się przejść kastrację, byliśmy szczęśliwi. Po roku leczenia serca, które miesięcznie kosztuje nas około 250 zł, kolejna dobra wiadomość-serce po lekach na prawdę się poprawiło.Tofik pojechał na swoje pierwsze wakacje, chcieliśmy mu pokazać tyle na starość. I 2 tygodnie temu dostaliśmy diagnozę, która zwaliła nas z nóg.. Moczówka prosta. To bardzo rzadka choroba,zarówno u ludzi jak i psów. Polega na braku hormonu wazopresyny, która powoduje że pies wysikuje wszystko co wypije, bo nie ma wchłaniania zwrotnego wody. Prowadzi do utraty masy ciała, anemii i niewydolności nerek. Problemem jest koszt leków, który nas przerasta. Jedno opakowanie kosztuje 170 zł, a starcza na 10 dni... To straszne uczucie patrzeć na ukochanego psa jak powoli odchodzi i nie móc mu pomóc tylko ze względów finansowych. Robimy co możemy ale sami nie damy rady. Chcielibyśmy kupić mu jeszcze trochę życia, bo on tak bardzo kocha żyć..

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
823 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Dziwulska - awatar

Magda Dziwulska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Miltoniusz - awatar
Miltoniusz
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Kuca - awatar
Katarzyna Kuca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Karolina Gołębiewska - awatar
Karolina Gołębiewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Rafal Drewnowski - awatar
Rafal Drewnowski
200
Grazia - awatar
Grazia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij