Zbiórka Pomóż Marcinowi pokonać raka - miniaturka zdjęcia

Pomóż Marcinowi pokonać raka

Zbiórka Pomóż Marcinowi pokonać raka - zdjęcie główne

Pomóż Marcinowi pokonać raka

83 943 zł z 220 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 186 osób
Wpłać teraz
 
Marcin Strzałka - awatar

Marcin Strzałka

Organizator zbiórki

Cześć,

Mam na imię Marcin. Mam 40 lat i znalazłem się w punkcie zero. Nigdy nie sądziłem, że choroba dotknie akurat mnie. Jestem chory na raka i moje dni zostały policzone przez lekarza (365 dni), ale ja się nie poddaję temu wyrokowi i walczę, ile starczy mi sił. 

Historia mojej diagnozy

Rok temu w marcu zostały mi wycięte dwa guzki z lewego ramienia. Materiał poszedł na badania. Miesiąc później przyszły wyniki i okazało się, że jest bardzo duże podejrzenie chłoniaka. W tym samym czasie pojawił mi się nowy guzek na pachwinie. Materiał poszedł na kolejne badania i trwało to ponad pół roku – pół roku oczekiwania na kolejną smutną wiadomość. Pod koniec października 2019 przyszły wyniki i rak węzłów chłonnych został potwierdzony. Do października pojawiły się kolejne guzki na drugiej pachwinie i pod pachami. Ze względu na ten fakt zostałem skierowany na badanie PET, które odbyło się dopiero w marcu tego roku i kolejny cios - badanie potwierdziło raka węzłów chłonnych w czwartym stadium zaawansowania. Wszelkie guzy rakowe na całym ciele. 

Leczenie

Po otrzymaniu ostatecznych wyników i diagnozy dostałem propozycję chemioterapii, która nie wyleczyłaby mnie, ale przedłużyłaby tylko moje dni, jednocześnie skazując na umieranie w cierpieniu. Wtedy też koleżanka Bogna poradziła mi naturalną drogę leczenia, która ma potwierdzone przypadki wyleczeń - „protokół Gersona”. Jest to specjalna dieta, która polega na codziennym wypijaniu 13 soków, jedzeniu 4 posiłków złożonych z warzyw oraz suplementacji specjalnymi preparatami, witaminami i minerałami. Warzywa muszą być ekologiczne, a suplementy też sporo kosztują. Od marca stosuję ten protokół i już po sześciu tygodniach widać efekty - wszystkie guzy lekko się zmniejszyły, a jeden guz zmniejszył się o ponad połowę! Podczas konsultacji wyników PET lekarz powiedział, że bez leczenia mam najwyżej rok życia. Czyli jak przerwę „protokół Gersona”, to zostanie mi około roku życia...

Nadzieja

Odkąd wycięto u mnie dwa guzki, do momentu badania PET mój stan zdrowia bardzo się pogorszył. Rak z pierwszego stadium ewoluował do czwartego. Od kiedy rozpocząłem „protokół Gersona” widać znaczną poprawę zdrowia, guzy się zmniejszają, moja waga stopniowo się podnosi i powoli wracają mi chęci do życia.

Przed podejściem do „protokołu Gersona” spędzałem z moim synem Stasiem dużo czasu.  Praktycznie widywaliśmy się codziennie. Odkąd jestem w trakcie leczenia, nasze wizyty  zmalały do jednej, dwu w tygodniu, ale ta metoda przynosi efekty i wierzę, że wyzdrowieję. Wiem, że to jeszcze nie koniec. Stasiu ma dopiero 3 latka i jest wesołym psotnikiem. Bardzo chcę uczestniczyć w jego dorastaniu i wychowaniu, być przy nim w najważniejszych momentach jego życia, być inspiracja dla niego, jak prawdziwy tata. Gdy umrę, Staś zostanie sam z mamą bez taty...

Ze względu na sytuację związana z koronawirusem straciłem źródło utrzymania. Prowadzę bar z hot dogami, który obecnie przynosi tylko stratę i obawiam się, że obecna sytuacja zmusi mnie do jego zamknięcia. 

Będę wdzięczny za każdą wpłaconą złotówkę, która pozwoli mi pokonać chorobę i przeżyć dla mojego synka Stasia.

Z góry dziękuję wszystkim z całego serca!

Trzymajcie za mnie kciuki. Z Waszą pomocą na pewno mi się uda.

Marcin

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marcin - awatar

  Marcin

  17.09.20
  17.09.20

  Walcz! Trzymam za Ciebie kciuki!

 • Marcin Pietrzak - awatar

  Marcin Pietrzak

  10.09.20
  10.09.20

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.08.20
  06.08.20

  Dasz radę, jesteśmy z Tobą :) i DAAAAJESZ !!!!!!

  • Marcin Strzałka - awatar

   Marcin Strzałka - Organizator zbiórki

   06.08.20
   06.08.20

   Dzięki misiek <3 <3 <3

 • kamolscy - awatar

  kamolscy

  05.08.20
  05.08.20

  Wszystkiego dobrego.

 • Kasia Hadrys - awatar

  Kasia Hadrys

  22.07.20
  22.07.20

  Duzo zdrówka Marcin trzymam kciuki bedzie dobrze 🤗

83 943 zł z 220 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 186 osób
Wpłać teraz
 
Marcin Strzałka - awatar

Marcin Strzałka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 186

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Marcin - awatar
Marcin
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij