Zbiórka Pomóż Marcinowi pokonać raka - miniaturka zdjęcia

Pomóż Marcinowi pokonać raka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż Marcinowi pokonać raka - zdjęcie główne

Pomóż Marcinowi pokonać raka

153 698 zł  z 270 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 878 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Strzałka - awatar

Marcin Strzałka

Organizator zbiórki

Cześć,

Mam na imię Marcin. Mam 40 lat i znalazłem się w punkcie zero. Nigdy nie sądziłem, że choroba dotknie akurat mnie. Jestem chory na raka i moje dni zostały policzone przez lekarza (365 dni), ale ja się nie poddaję temu wyrokowi i walczę, ile starczy mi sił. 

Historia mojej diagnozy

Rok temu w marcu zostały mi wycięte dwa guzki z lewego ramienia. Materiał poszedł na badania. Miesiąc później przyszły wyniki i okazało się, że jest bardzo duże podejrzenie chłoniaka. W tym samym czasie pojawił mi się nowy guzek na pachwinie. Materiał poszedł na kolejne badania i trwało to ponad pół roku – pół roku oczekiwania na kolejną smutną wiadomość. Pod koniec października 2019 przyszły wyniki i rak węzłów chłonnych został potwierdzony. Do października pojawiły się kolejne guzki na drugiej pachwinie i pod pachami. Ze względu na ten fakt zostałem skierowany na badanie PET, które odbyło się dopiero w marcu tego roku i kolejny cios - badanie potwierdziło raka węzłów chłonnych w czwartym stadium zaawansowania. Wszelkie guzy rakowe na całym ciele. 

Leczenie

Po otrzymaniu ostatecznych wyników i diagnozy dostałem propozycję chemioterapii, która nie wyleczyłaby mnie, ale przedłużyłaby tylko moje dni, jednocześnie skazując na umieranie w cierpieniu. Wtedy też koleżanka Bogna poradziła mi naturalną drogę leczenia, która ma potwierdzone przypadki wyleczeń - „protokół Gersona”. Jest to specjalna dieta, która polega na codziennym wypijaniu 13 soków, jedzeniu 4 posiłków złożonych z warzyw oraz suplementacji specjalnymi preparatami, witaminami i minerałami. Warzywa muszą być ekologiczne, a suplementy też sporo kosztują. Od marca stosuję ten protokół i już po sześciu tygodniach widać efekty - wszystkie guzy lekko się zmniejszyły, a jeden guz zmniejszył się o ponad połowę! Podczas konsultacji wyników PET lekarz powiedział, że bez leczenia mam najwyżej rok życia. Czyli jak przerwę „protokół Gersona”, to zostanie mi około roku życia...

Nadzieja

Odkąd wycięto u mnie dwa guzki, do momentu badania PET mój stan zdrowia bardzo się pogorszył. Rak z pierwszego stadium ewoluował do czwartego. Od kiedy rozpocząłem „protokół Gersona” widać znaczną poprawę zdrowia, guzy się zmniejszają, moja waga stopniowo się podnosi i powoli wracają mi chęci do życia.

Przed podejściem do „protokołu Gersona” spędzałem z moim synem Stasiem dużo czasu.  Praktycznie widywaliśmy się codziennie. Odkąd jestem w trakcie leczenia, nasze wizyty  zmalały do jednej, dwu w tygodniu, ale ta metoda przynosi efekty i wierzę, że wyzdrowieję. Wiem, że to jeszcze nie koniec. Stasiu ma dopiero 3 latka i jest wesołym psotnikiem. Bardzo chcę uczestniczyć w jego dorastaniu i wychowaniu, być przy nim w najważniejszych momentach jego życia, być inspiracja dla niego, jak prawdziwy tata. Gdy umrę, Staś zostanie sam z mamą bez taty...

Ze względu na sytuację związana z koronawirusem straciłem źródło utrzymania. Prowadzę bar z hot dogami, który obecnie przynosi stratę i jest zamknięty na stałe.
Aktualnie nie stosuję już protokołu Gersona, gdyż po pierwsze - zauważyłem reemisję choroby, a po drugie wejście w pełni w ten protokół wymaga poświęcenia 16-18 godzin dziennie i potrzebna jest druga osoba do pomocy. Jestem teraz na ścisłej Ketozie pod kontrolą kwalifikowanej specjalistki, Pani Justyny Posłusznej. Oprócz diety moja ketoza składa się również z: codziennych głodówek (okno żywienowe trwa 2 godziny, czyli 22 godziny bez jedzenia - autofagia), unormowania cyklu dobowego, ekspozycji na zimno (prysznice, spacery w mrozie, itd.), świadomego oddychania, techniki Wim Hofa, medytacji, ekspozycji na słońce, HBOT, ćwiczeń fizycznych oraz naukowo udowodnionych substancji kancerobójczych i naturalnych antydepresantów. Połączenie powyższych bardzo dobrze działa. Choroba się zatrzymała, a wszystkie guzy się lekko zmniejszyły. Z pachwin zniknęły mi już 3 guzy wielkości orzecha brazylijskiego, a z pod pachy zniknął jeden gigant wielkości jajka kurzego (zdjęcie poniżej). Powyższy system przynosi oszałamiające efekty, jednak żeby podtrzymać pełny system, potrzebuję pieniędzy na naukowo udowodnione substancje kancerobójcze, bo to one zabijają raka, a całą reszta systemu jest tylko po to, żeby ułatwić rakowym zabójcom działanie. 

Bardzo Cię proszę o wsparcie. Każdy grosz przybliża nas do zwycięstwa, a dobra karma wraca z podwójną SIŁĄ ;) 

Dziękuję Ci z całego mego serca!

Trzymaj za mnie kciuki. Z Twoją pomocą na pewno mi się uda.

Marcin

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Sebastian Gornik vel Smirnoff - awatar

  Sebastian Gornik vel Smirnoff

  09.01.2023
  09.01.2023

  Do gory glowa Pr1mo

 • Yasminka Malinka - awatar

  Yasminka Malinka

  20.08.2022
  20.08.2022

  😘

  • Marcin Strzałka - awatar

   Marcin Strzałka - Organizator zbiórki

   22.08.2022
   22.08.2022

   😘😘😘

 • Tomasz Stupak - awatar

  Tomasz Stupak

  26.07.2022
  26.07.2022

  Nie poddawaj się! Pozdrowienia dla Stasia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.07.2022
  22.07.2022

  Trzymam kciuki! Będzie dobrze ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.07.2022
  11.07.2022

  ❤️❤️❤️💪🏻❤️❤️❤️

  • Marcin Strzałka - awatar

   Marcin Strzałka - Organizator zbiórki

   13.07.2022
   13.07.2022

   GRATITUDE & LOVE <3

153 698 zł  z 270 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 878 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Strzałka - awatar

Marcin Strzałka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 878

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pablo - awatar
Pablo
50
Tobias - awatar
Tobias
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Deus ex machina crew - awatar
Deus ex machina crew
100
Barbara Romanowska - awatar
Barbara Romanowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krzysztof - awatar
Krzysztof
100
agak - awatar
agak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij