Zbiórka Maksia droga ku normalności - zdjęcie główne

Maksia droga ku normalności

1 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Bartosz Gorczyca - awatar

Bartosz Gorczyca

Organizator zbiórki

To już 5 rok naszej walki o powrót naszego ukochanego synka do normalnego życia.

Maksiu to chłopiec z trudnego porodu, wywołanego w 42 tygodniu ciąży. Ostatecznie skończyło się na cesarskim cięciu, o którym lekarze zdecydowali praktycznie na ostatnią chwilę. Mimo wielu problemów i już zielonych wód płodowych Maksio otrzymał najwyższą notę punktową w skali Apgar. Urodził się jako spokojne dziecko. Jednak to co wydarzyło się później całkowicie odmieniło jego i nasze życie. 

Bezdechy, całodobowe kolki i płacz, bezsenność, wiele nietolerancji pokarmowych... . Diagnoza przeprowadzona 2 lata temu dała nam jasno do zrozumienia z czym będziemy musieli się zmierzyć. Niepełnosprawność ruchowa, autyzm, zaburzenia sensoryczne, zaburzenia czucia głębokiego, problemy z komunikacją, zaburzenia umiejętności społecznych.

W tej chwili Maksio kończy 5 rok swojego życia - wiele wygranych bitew już za nami. Dzięki wielu metodom leczenia z zakresu biomedycyny, homeopatii, dzięki wprowadzeniu terapii mitochondrialnej dostrzegamy światełko w tunelu. Rok 2018 Maksio zaczął od wstania na nóżki i nauki chodzenia, nareszcie ma na tyle dużo siły, żeby samemu trzymać butelkę w rączkach, nareszcie się do nas uśmiecha i przytula, nareszcie jest obecny.

Do wygrania wojny jeszcze długa droga, dzieciństwo naszego ukochanego syna ucieka... . Maksio cały czas nie mówi, bywają dni, że jest całkowicie w innym świecie. Wiemy jednak, że z autyzmem da się wygrać - to nie jest choroba na całe życie! 

Leczenie, które stosujemy przynosi efekty, ale jest niestety bardzo drogie, a im dalej idziemy w tym kierunku, tym bardziej rosną koszty. Każda więc - nawet najmniejsza wpłata jest dla nas na wagę złota, a dla Maksia kolejnym krokiem na przód - pomóżcie nam w tej walce - w jedności siła!

Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie oraz chęć pomocy - dobro wraca!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Bartosz Gorczyca - awatar

Bartosz Gorczyca

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij