Zbiórka Maksia droga ku normalności - miniaturka zdjęcia

Maksia droga ku normalności

Zbiórka Maksia droga ku normalności - zdjęcie główne

Maksia droga ku normalności

1 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Bartosz Gorczyca - awatar

Bartosz Gorczyca

Organizator zbiórki

To już 5 rok naszej walki o powrót naszego ukochanego synka do normalnego życia.

Maksiu to chłopiec z trudnego porodu, wywołanego w 42 tygodniu ciąży. Ostatecznie skończyło się na cesarskim cięciu, o którym lekarze zdecydowali praktycznie na ostatnią chwilę. Mimo wielu problemów i już zielonych wód płodowych Maksio otrzymał najwyższą notę punktową w skali Apgar. Urodził się jako spokojne dziecko. Jednak to co wydarzyło się później całkowicie odmieniło jego i nasze życie. 

Bezdechy, całodobowe kolki i płacz, bezsenność, wiele nietolerancji pokarmowych... . Diagnoza przeprowadzona 2 lata temu dała nam jasno do zrozumienia z czym będziemy musieli się zmierzyć. Niepełnosprawność ruchowa, autyzm, zaburzenia sensoryczne, zaburzenia czucia głębokiego, problemy z komunikacją, zaburzenia umiejętności społecznych.

W tej chwili Maksio kończy 5 rok swojego życia - wiele wygranych bitew już za nami. Dzięki wielu metodom leczenia z zakresu biomedycyny, homeopatii, dzięki wprowadzeniu terapii mitochondrialnej dostrzegamy światełko w tunelu. Rok 2018 Maksio zaczął od wstania na nóżki i nauki chodzenia, nareszcie ma na tyle dużo siły, żeby samemu trzymać butelkę w rączkach, nareszcie się do nas uśmiecha i przytula, nareszcie jest obecny.

Do wygrania wojny jeszcze długa droga, dzieciństwo naszego ukochanego syna ucieka... . Maksio cały czas nie mówi, bywają dni, że jest całkowicie w innym świecie. Wiemy jednak, że z autyzmem da się wygrać - to nie jest choroba na całe życie! 

Leczenie, które stosujemy przynosi efekty, ale jest niestety bardzo drogie, a im dalej idziemy w tym kierunku, tym bardziej rosną koszty. Każda więc - nawet najmniejsza wpłata jest dla nas na wagę złota, a dla Maksia kolejnym krokiem na przód - pomóżcie nam w tej walce - w jedności siła!

Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie oraz chęć pomocy - dobro wraca!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Bartosz Gorczyca - awatar

Bartosz Gorczyca

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij