Zbiórka Maksia droga ku normalności - zdjęcie główne

Maksia droga ku normalności

1 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Bartosz Gorczyca - awatar

Bartosz Gorczyca

Organizator zbiórki

To już 5 rok naszej walki o powrót naszego ukochanego synka do normalnego życia.

Maksiu to chłopiec z trudnego porodu, wywołanego w 42 tygodniu ciąży. Ostatecznie skończyło się na cesarskim cięciu, o którym lekarze zdecydowali praktycznie na ostatnią chwilę. Mimo wielu problemów i już zielonych wód płodowych Maksio otrzymał najwyższą notę punktową w skali Apgar. Urodził się jako spokojne dziecko. Jednak to co wydarzyło się później całkowicie odmieniło jego i nasze życie. 

Bezdechy, całodobowe kolki i płacz, bezsenność, wiele nietolerancji pokarmowych... . Diagnoza przeprowadzona 2 lata temu dała nam jasno do zrozumienia z czym będziemy musieli się zmierzyć. Niepełnosprawność ruchowa, autyzm, zaburzenia sensoryczne, zaburzenia czucia głębokiego, problemy z komunikacją, zaburzenia umiejętności społecznych.

W tej chwili Maksio kończy 5 rok swojego życia - wiele wygranych bitew już za nami. Dzięki wielu metodom leczenia z zakresu biomedycyny, homeopatii, dzięki wprowadzeniu terapii mitochondrialnej dostrzegamy światełko w tunelu. Rok 2018 Maksio zaczął od wstania na nóżki i nauki chodzenia, nareszcie ma na tyle dużo siły, żeby samemu trzymać butelkę w rączkach, nareszcie się do nas uśmiecha i przytula, nareszcie jest obecny.

Do wygrania wojny jeszcze długa droga, dzieciństwo naszego ukochanego syna ucieka... . Maksio cały czas nie mówi, bywają dni, że jest całkowicie w innym świecie. Wiemy jednak, że z autyzmem da się wygrać - to nie jest choroba na całe życie! 

Leczenie, które stosujemy przynosi efekty, ale jest niestety bardzo drogie, a im dalej idziemy w tym kierunku, tym bardziej rosną koszty. Każda więc - nawet najmniejsza wpłata jest dla nas na wagę złota, a dla Maksia kolejnym krokiem na przód - pomóżcie nam w tej walce - w jedności siła!

Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie oraz chęć pomocy - dobro wraca!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Bartosz Gorczyca - awatar

Bartosz Gorczyca

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij