Zbiórka Na długi naszych staruszków - miniaturka zdjęcia

Na długi naszych staruszków Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na długi naszych staruszków - zdjęcie główne

Na długi naszych staruszków

365 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kiedy w Schronisku stary psiak powoli odchodzi , kiedy już całkiem się podda , traci nadzieję i wolę życia . Zjawiamy się My . Piszecie do nas i prosicie o pomoc , a my tak jak Wy kochamy starsze psy . Zabieramy psa i umieszczamy w hotelu dla psów , niestety nie ma chętnych DT , które chciały by na siebie wziąć obowiązek całodobowej opieki nad psem starszym , nie nauczonym czystości , zachowania w domu , czasem chorego przewlekle . Utrzymujemy te staruszki z waszych datków , niestety po jakimś czasie wszyscy o nich zapominają , i zostajemy z nimi sami . Na szczęście mamy miejsce w którym nasze dziadki maja zapewnione dożywocie , to Hotel Dla Psów , nasze dziadki są tam bezpieczne , ale jak długo ?, jak długo jeszcze będą mogły spokojnie tam żyć bez pieniędzy na utrzymanie , mamy w Hotelu kolosalny dług , musimy go spłacić , także po to by móc dalej ratować starsze psiaki . Na dziś nas na to nie stać , gdzieś w zimnym boksie , wśród młodych silnych psów , będzie umierał kolejny starszy zapomniany pies . Pies któremu to my ludzie zgotowaliśmy taki los . 

Pomóżcie nam ratować te stare , cudowne psy , niech choć na starość zaznają miłości , niech mają w końcu swoje miejsce na ziemi . Żeby móc dalej ratować musimy spłacać długi , w takich miejscach jak Hotel dla psów , gdzie nasi podopieczni są szczęśliwi i kochani . One nasze dziadki , mają tylko nas i Was , nie możemy kolejny raz ich zawieść , zdradzić i porzucić . Prosimy pomóżcie nam je ut=ratować po raz drugi . Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę , dla was to tak nie wiele dla nich to Życie 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
365 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Fiarot - awatar
Fiarot
30
Julita - awatar
Julita
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Beata Jankowska - awatar
Beata Jankowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij