Zbiórka Na długi naszych staruszków - miniaturka zdjęcia

Na długi naszych staruszków Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na długi naszych staruszków - zdjęcie główne

Na długi naszych staruszków

665 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kiedy w Schronisku stary psiak powoli odchodzi , kiedy już całkiem się podda , traci nadzieję i wolę życia . Zjawiamy się My . Piszecie do nas i prosicie o pomoc , a my tak jak Wy kochamy starsze psy . Zabieramy psa i umieszczamy w hotelu dla psów , niestety nie ma chętnych DT , które chciały by na siebie wziąć obowiązek całodobowej opieki nad psem starszym , nie nauczonym czystości , zachowania w domu , czasem chorego przewlekle . Utrzymujemy te staruszki z waszych datków , niestety po jakimś czasie wszyscy o nich zapominają , i zostajemy z nimi sami . Na szczęście mamy miejsce w którym nasze dziadki maja zapewnione dożywocie , to Hotel Dla Psów , nasze dziadki są tam bezpieczne , ale jak długo ?, jak długo jeszcze będą mogły spokojnie tam żyć bez pieniędzy na utrzymanie , mamy w Hotelu kolosalny dług , musimy go spłacić , także po to by móc dalej ratować starsze psiaki . Na dziś nas na to nie stać , gdzieś w zimnym boksie , wśród młodych silnych psów , będzie umierał kolejny starszy zapomniany pies . Pies któremu to my ludzie zgotowaliśmy taki los . 

Pomóżcie nam ratować te stare , cudowne psy , niech choć na starość zaznają miłości , niech mają w końcu swoje miejsce na ziemi . Żeby móc dalej ratować musimy spłacać długi , w takich miejscach jak Hotel dla psów , gdzie nasi podopieczni są szczęśliwi i kochani . One nasze dziadki , mają tylko nas i Was , nie możemy kolejny raz ich zawieść , zdradzić i porzucić . Prosimy pomóżcie nam je ut=ratować po raz drugi . Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę , dla was to tak nie wiele dla nich to Życie 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
665 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 8

Michał - awatar
Michał
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Fiarot - awatar
Fiarot
30
Julita - awatar
Julita
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Beata Jankowska - awatar
Beata Jankowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij