Zbiórka Na długi naszych staruszków - miniaturka zdjęcia

Na długi naszych staruszków

Zbiórka Na długi naszych staruszków - zdjęcie główne

Na długi naszych staruszków

365 zł z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 

Kiedy w Schronisku stary psiak powoli odchodzi , kiedy już całkiem się podda , traci nadzieję i wolę życia . Zjawiamy się My . Piszecie do nas i prosicie o pomoc , a my tak jak Wy kochamy starsze psy . Zabieramy psa i umieszczamy w hotelu dla psów , niestety nie ma chętnych DT , które chciały by na siebie wziąć obowiązek całodobowej opieki nad psem starszym , nie nauczonym czystości , zachowania w domu , czasem chorego przewlekle . Utrzymujemy te staruszki z waszych datków , niestety po jakimś czasie wszyscy o nich zapominają , i zostajemy z nimi sami . Na szczęście mamy miejsce w którym nasze dziadki maja zapewnione dożywocie , to Hotel Dla Psów , nasze dziadki są tam bezpieczne , ale jak długo ?, jak długo jeszcze będą mogły spokojnie tam żyć bez pieniędzy na utrzymanie , mamy w Hotelu kolosalny dług , musimy go spłacić , także po to by móc dalej ratować starsze psiaki . Na dziś nas na to nie stać , gdzieś w zimnym boksie , wśród młodych silnych psów , będzie umierał kolejny starszy zapomniany pies . Pies któremu to my ludzie zgotowaliśmy taki los . 

Pomóżcie nam ratować te stare , cudowne psy , niech choć na starość zaznają miłości , niech mają w końcu swoje miejsce na ziemi . Żeby móc dalej ratować musimy spłacać długi , w takich miejscach jak Hotel dla psów , gdzie nasi podopieczni są szczęśliwi i kochani . One nasze dziadki , mają tylko nas i Was , nie możemy kolejny raz ich zawieść , zdradzić i porzucić . Prosimy pomóżcie nam je ut=ratować po raz drugi . Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę , dla was to tak nie wiele dla nich to Życie 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
365 zł z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Fiarot - awatar
Fiarot
30
Julita - awatar
Julita
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Beata Jankowska - awatar
Beata Jankowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij