Zbiórka Gigantyczny rachunek za prąd - miniaturka zdjęcia

Gigantyczny rachunek za prąd Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Gigantyczny rachunek za prąd - zdjęcie główne

Gigantyczny rachunek za prąd

7 292 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 236 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Koninie działa przede wszystkim na rzecz zwierząt zgodnie z Ustawą o Ochronie Zwierząt z dnia 21 sierpnia 1997r.. Celem jest działanie na rzecz humanitarnego obchodzenia się ze zwierzętami oraz zapewnienia im niezbędnych warunków bytowania. Staramy się interweniować w przypadkach znęcania się nad zwierzętami w związku z czym czynnie działa Inspektorat w naszym Oddziale. Jako TOZ o/ Konin jesteśmy administratorami Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie jest administratorem już od 20 -lat. Staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby zwierzaki przebywające pod naszą opieką miały godne życie. Oczywiście najważniejsze jest dla nas by wszystkie miały swoje kochające domki, jednak nie każdy psiak czy kot ma taką samą szansę na nowe życie. Schronisko w Koninie wciąż nie spełnia wszystkich wymogów Powiatowego Lekarza Weterynarii w związku z tym staramy się przeprowadzać możliwe do wykonania prace remontowe, które chociaż w części mogą zmienić sytuację, a także poprawić warunki bytowania zwierząt.


Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w spłacie naszego zadłużenia za energię. Ostatni nasz rachunek wyniósł 24 tysiące! Jest to dla nas kwota niemożliwa do spłacenia. W związku z tym jesteśmy zależni od darczyńców, którzy posiadają dobre serce. Liczymy na wszelkie wsparcie podopiecznych schroniska w Koninie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Estera Artur - awatar

  Estera Artur

  27.04.2017
  27.04.2017

  Wpłacone :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.04.2017
  24.04.2017

  Wpłacone:) trzymam kciuki

 • Inez - awatar

  Inez

  23.04.2017
  23.04.2017

  Mam nadzieję, że uzbieracie całość <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.04.2017
  23.04.2017

  Dajmy im ciepło, które one dają nam ...bezinteresownie !

 • Przemek - awatar

  Przemek

  20.04.2017
  20.04.2017

  :-)

7 292 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 236 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 236

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kama - awatar
Kama
50
Oskar M - awatar
Oskar M
10
Damian - awatar
Damian
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dawid Jakubowski - awatar
Dawid Jakubowski
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
600
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Estera Kompanowska - awatar
Estera Kompanowska
20
Diana Skabara - awatar
Diana Skabara
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij