Zbiórka Leczenie bezdomnych zwierząt - miniaturka zdjęcia

Leczenie bezdomnych zwierząt Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Leczenie bezdomnych zwierząt - zdjęcie główne

Leczenie bezdomnych zwierząt

1 650 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Olechniewicz - awatar

Sylwia Olechniewicz

Organizator zbiórki

Cel Fundacji Serce dla Zwierząt?
- Pomoc najbardziej potrzebującym zwierzętom. Zadbanie o ich zdrowie i profilaktykę. Znalezienie im kochających opiekunów i własnych domów... na zawsze. Takich, by nigdy nie musiały wracać na ulicę. By nigdy nie były sponiewierane bezdomnością, by nie były smutne, zrezygnowane. By nie umierały na ulicach. By nie mnożyły się i nie rodziły w krzakach.
By nie umierały niczyje....

W jaki sposób dążymy do osiągnięcia celów?
- Fundacja to grupa zaangażowanych osób, które z pasją, zupełnie bezinteresownie niosą pomoc najbardziej potrzebującym. Ludzie, którzy stawiają na jakość nie na ilość.
Co to znaczy? To znaczy, że każdy zwierzak w Fundacji Serce dla Zwierząt jest traktowany indywidualnie, z poszanowaniem.
Zazwyczaj trafiają do nas bardzo chore zwierzęta. Nie są traktowane gorzej bo są bezdomne. Korzystamy z pomocy najlepszych lekarzy.
Dbamy o profilaktykę. Nie wydajemy zwierząt do adopcji chorych czy nie zaszczepionych. Czipujemy. Sterylizujemy!
Dbamy o to by nasze jadły najlepszą karmę. Często musimy kupować karmy specjalistyczne, weterynaryjne.  

Z czego się utrzymuje Fundacja Serce dla Zwierząt?
- Fundacja Serce dla Zwierząt utrzymuje się wyłącznie z darowizn ludzi o wielkich sercach, którym los bezdomniaków nie jest obojętny.
Koszty leczenia, wyżywienia i utrzymania zwierząt są bardzo duże. Wystarczy 5 kotów w szpitalu by za same doby miesięcznie uzbierało się 1500 zł. A przecież do tego dochodzi całe leczenie, zabiegi, profilaktyka, sterylizacje. Mamy także psy w hotelikach oraz w domach tymczasowych. Kolejne tysiące złotych...
Każdy kto ma zwierzaka wie ile kosztuje leczenie czy utrzymanie. My mnożymy to razy kilkanaście...

Cel zbiórki na pomagam. pl?
- Zebranie funduszy na pokrycie fv za leczenie, pobyt w szpitalu, zabiegi oraz profilaktykę bezdomnych zwierząt w styczniu.

Zwierzęta są bezbronne i same nie poproszą o pomoc. Prosimy w ich imieniu o wsparcie zbiórki. Razem mamy wielką moc!

Poniżej przedstawiamy garstkę naszych sukcesów, największe metamorfozy zwierzaków Fundacji Serce dla Zwierząt i naszą motywację do działania <3
Warto pomagać!Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Beata Lisowska - awatar

  Beata Lisowska

  13.02.2019
  13.02.2019

  Pozdrawiamy! Żmigrodzki Klub Przyjaciół Zwierząt

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.02.2019
  04.02.2019

  😊

1 650 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Olechniewicz - awatar

Sylwia Olechniewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 55

Jakub Ciborowski - awatar
Jakub Ciborowski
20
Wojciech - awatar
Wojciech
20
Olga - awatar
Olga
20
Jola Maria Krynicka - awatar
Jola Maria Krynicka
100
Beata Lisowska - awatar
Beata Lisowska
50
Mateusz - awatar
Mateusz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Maciej Głębicki - awatar
Maciej Głębicki
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
58

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij