Zbiórka Pomagaj z Nami, bo kto inny... - miniaturka zdjęcia

Pomagaj z Nami, bo kto inny...

Fundacja Po Ludzku Do Zwierząt - Przyjazna Łapa została ustanowiona aktem notarialnym sporządzonym w dniu 21 marca 2012 roku, natomiast w dniu 25 kwietnia 2012 została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000419201.

Fundacja Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa ma na celu pomoc naszym najmniejszym przyjaciołom – zwierzętom. Naszą działalność kierujemy do każdego pokolenia. Do młodszych dzieci, starszych dzieci, młodzieży, osób dorosłych, osób starszych. Działamy na terenie miasta Puławy od kwietnia 2012r. Dążymy do tego aby jak najmniej zwierząt cierpiało. Chcemy zapewnić każdemu zwierzęciu pomoc czy to poprzez karmę,czy leczenie.

Duży nacisk kładziemy na wsparcie zwierząt osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Takim zwierzętom i ich właścicielom praktycznie nikt nie pomoże, są zostawiani sami sobie. Takie osoby często są stawiane pod ścianą.... albo opłacą kosztowne leczenie, albo stracą przyjaciela...

Fundacja nie prowadzi działalności gospodarczej, ani nie posiada sponsorów finansowych.

Tylko w samym roku 2018 (stan na miesiąc październik) na wsparcie zwierząt osób w potrzebie przekazaliśmy ponad 8.000zł. 

W naszej Fundacji nikt nie pobiera wynagrodzenia z tytuły zajmowanego stanowiska w Fundacji. Wszyscy działamy charytatywnie z miłości do zwierząt. Dokładne nasze sprawozdania można śledzić na stronie Ministerstwa.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Wpłaty - 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Aleksandra Dudek - awatar
20
Aleksandra Dudek

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij