Zbiórka Przywrócić zdrowy uśmiech - miniaturka zdjęcia

Przywrócić zdrowy uśmiech

Zbiórka Przywrócić zdrowy uśmiech - zdjęcie główne

Przywrócić zdrowy uśmiech

2 686 zł z 2 600 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Agata Bornus - awatar

Agata Bornus

Organizator zbiórki

Drodzy, pomóżcie mi przywrócić zdrowy uśmiech Panu Zbigniewowi. Zbieram pieniądze by pokryć leczenie u stomatologa.

Pan Zbigniew wraz z dziećmi to rodzina, której pomagaliśmy w ramach Szlachetnej Paczki. Wraz z pomocą wielu wspaniałych osób spełniliśmy wszystkie potrzeby rodziny a dzieci obdarowaliśmy wspaniałymi prezentami. 

Ojciec dzieci marzył by wyleczyć zęby a najbardziej by wstawić jedynki, których po prostu nie ma. Postanowiłam wszelkimi możliwymi sposobami spełnić i to marzenie. 

Pan Zbigniew został sam z trójką małych dzieci. Ich mama postanowiła wyjść z domu i więcej nie wrócić. Nie chce mieć kontaktu z maluchami. Ciężar obowiązków przytłacza ojca ale on się naprawdę nie poddaje. Dzieci są uśmiechnięte i zadbane. W zasadzie odkąd się urodziły Pan Zbigniew oprócz pracy przejął większość obowiązków domowych, dbał o dzieci i nadal dba ale od wielu lat nie miał czasu i pieniędzy by dbać o siebie. 

Zęby Pana Zbigniewa są w bardzo złym stanie, praktycznie większość jest do leczenia, część do usunięcia a do wstawienia te upragnione jedynki. Sytuacja finansowa rodziny jest słaba, po odliczeniu wszystkich rachunków i opłat pozostaje im ok 150zł na osobę na miesiąc. 

Udało nam się bardzo obniżyć koszt dzięki pomocy Pani stomatolog prowadzącej leczenie, która zrezygnowała z honorarium za swoją pracę i pokryła częściowo koszt materiałów. 

Pani stomatolog resztę wyceniła na 3990zł z czego udało się już uzbierać ok 1400. Do końca stycznia musimy zapłacić za resztę czyli 2600zł.

Pamiętajcie, nie ma małych kwot, każdy najmniejszy grosz ma znaczenie dlatego proszę wesprzyjcie mnie i pomóżcie wyleczyć zęby Pana Zbigniewa.

Dziękuję z góry za każde wsparcie i pomoc.

Agata Bornus - Darczyńca rodziny w ramach akcji Szlachetna Paczka


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 686 zł z 2 600 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Agata Bornus - awatar

Agata Bornus

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
KDur - awatar
KDur
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Patrycja Rosłoniec - awatar
Patrycja Rosłoniec
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jarosław Boberek - awatar
Jarosław Boberek
1 350
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomek - awatar
Tomek
50
MSMS - awatar
MSMS
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij