Zbiórka Przywrócić zdrowy uśmiech - zdjęcie główne

Przywrócić zdrowy uśmiech

2 686 zł  z 2 600 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agata Bornus - awatar

Agata Bornus

Organizator zbiórki

Drodzy, pomóżcie mi przywrócić zdrowy uśmiech Panu Zbigniewowi. Zbieram pieniądze by pokryć leczenie u stomatologa.

Pan Zbigniew wraz z dziećmi to rodzina, której pomagaliśmy w ramach Szlachetnej Paczki. Wraz z pomocą wielu wspaniałych osób spełniliśmy wszystkie potrzeby rodziny a dzieci obdarowaliśmy wspaniałymi prezentami. 

Ojciec dzieci marzył by wyleczyć zęby a najbardziej by wstawić jedynki, których po prostu nie ma. Postanowiłam wszelkimi możliwymi sposobami spełnić i to marzenie. 

Pan Zbigniew został sam z trójką małych dzieci. Ich mama postanowiła wyjść z domu i więcej nie wrócić. Nie chce mieć kontaktu z maluchami. Ciężar obowiązków przytłacza ojca ale on się naprawdę nie poddaje. Dzieci są uśmiechnięte i zadbane. W zasadzie odkąd się urodziły Pan Zbigniew oprócz pracy przejął większość obowiązków domowych, dbał o dzieci i nadal dba ale od wielu lat nie miał czasu i pieniędzy by dbać o siebie. 

Zęby Pana Zbigniewa są w bardzo złym stanie, praktycznie większość jest do leczenia, część do usunięcia a do wstawienia te upragnione jedynki. Sytuacja finansowa rodziny jest słaba, po odliczeniu wszystkich rachunków i opłat pozostaje im ok 150zł na osobę na miesiąc. 

Udało nam się bardzo obniżyć koszt dzięki pomocy Pani stomatolog prowadzącej leczenie, która zrezygnowała z honorarium za swoją pracę i pokryła częściowo koszt materiałów. 

Pani stomatolog resztę wyceniła na 3990zł z czego udało się już uzbierać ok 1400. Do końca stycznia musimy zapłacić za resztę czyli 2600zł.

Pamiętajcie, nie ma małych kwot, każdy najmniejszy grosz ma znaczenie dlatego proszę wesprzyjcie mnie i pomóżcie wyleczyć zęby Pana Zbigniewa.

Dziękuję z góry za każde wsparcie i pomoc.

Agata Bornus - Darczyńca rodziny w ramach akcji Szlachetna Paczka


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 686 zł  z 2 600 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agata Bornus - awatar

Agata Bornus

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
KDur - awatar
KDur
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Patrycja Rosłoniec - awatar
Patrycja Rosłoniec
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jarosław Boberek - awatar
Jarosław Boberek
1 350
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomek - awatar
Tomek
50
MSMS - awatar
MSMS
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij