Zbiórka Bezpieczne ogrodzenie - miniaturka zdjęcia

Bezpieczne ogrodzenie

Zbiórka Bezpieczne ogrodzenie - zdjęcie główne

Bezpieczne ogrodzenie

730 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Ewa Odrowąż-Petrykowska - awatar

Ewa Odrowąż-Petrykowska

Organizator zbiórki

Nazywam się Ewa i od wielu lat zajmuję się pomocą zwierzętom. Jestem inspektorem TOZ       w moim mieście, zoopsychologiem i groomerem. W tym roku założyłam Fundację Świat Czterech Łap, której najważniejszym celem statutowym jest pomoc naszym braciom mniejszym. Prowadzę też domowy hotelik dla zwierząt. Nasz dom jest mały i nie może pomieścić tyle piesków, ile byśmy chcieli. Mamy niewielkie podwórko, gdzie pieski chętnie spędzają czas, szczególnie gdy jest ładna pogoda. Niestety mamy jeden wielki problem... sąsiaduje z nami człowiek, który nienawidzi zwierząt. Dzieli nas tylko niska siatka, co powoduje dużo konfliktów, ponieważ człowiek ten ciągle drażni naszych podopiecznych, rzuca w nie kamieniami, obraża klientów itp. W celu zapewnienia jak najlepszej opieki i bezpieczeństwa, zwierzętom, które są mi powierzane, zmuszona jestem postawić  ogrodzenie, przez które nic nie będzie widać i co najważniejsze, nikt nie zrobi krzywdy psiakom. Zdarzają się u nas różnej wielkości pieski, więc ogrodzenie musi być wysokie.Jesteśmy na początku swojej drogi jako fundacja i nie mamy odłożonych odpowiednich środków finansowych. Potrzebujemy pieniążków na same materiały, bo robocizną zajmą się nasi fundacyjni przyjaciele. Proszę ludzi o wrażliwych sercach, by pomogli  zapewnić bezpieczeństwo naszym podopiecznym.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
730 zł z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Ewa Odrowąż-Petrykowska - awatar

Ewa Odrowąż-Petrykowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Kamil Mazurowski - awatar
Kamil Mazurowski
300
Alicja - awatar
Alicja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kamil Mazurowski - awatar
Kamil Mazurowski
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maria - awatar
Maria
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Lena - awatar
Lena
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina - awatar
Paulina
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij