Zbiórka Bezpieczne ogrodzenie - zdjęcie główne

Bezpieczne ogrodzenie

730 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Ewa Odrowąż-Petrykowska - awatar

Ewa Odrowąż-Petrykowska

Organizator zbiórki

Nazywam się Ewa i od wielu lat zajmuję się pomocą zwierzętom. Jestem inspektorem TOZ       w moim mieście, zoopsychologiem i groomerem. W tym roku założyłam Fundację Świat Czterech Łap, której najważniejszym celem statutowym jest pomoc naszym braciom mniejszym. Prowadzę też domowy hotelik dla zwierząt. Nasz dom jest mały i nie może pomieścić tyle piesków, ile byśmy chcieli. Mamy niewielkie podwórko, gdzie pieski chętnie spędzają czas, szczególnie gdy jest ładna pogoda. Niestety mamy jeden wielki problem... sąsiaduje z nami człowiek, który nienawidzi zwierząt. Dzieli nas tylko niska siatka, co powoduje dużo konfliktów, ponieważ człowiek ten ciągle drażni naszych podopiecznych, rzuca w nie kamieniami, obraża klientów itp. W celu zapewnienia jak najlepszej opieki i bezpieczeństwa, zwierzętom, które są mi powierzane, zmuszona jestem postawić  ogrodzenie, przez które nic nie będzie widać i co najważniejsze, nikt nie zrobi krzywdy psiakom. Zdarzają się u nas różnej wielkości pieski, więc ogrodzenie musi być wysokie.Jesteśmy na początku swojej drogi jako fundacja i nie mamy odłożonych odpowiednich środków finansowych. Potrzebujemy pieniążków na same materiały, bo robocizną zajmą się nasi fundacyjni przyjaciele. Proszę ludzi o wrażliwych sercach, by pomogli  zapewnić bezpieczeństwo naszym podopiecznym.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
730 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Ewa Odrowąż-Petrykowska - awatar

Ewa Odrowąż-Petrykowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Kamil Mazurowski - awatar
Kamil Mazurowski
300
Alicja - awatar
Alicja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kamil Mazurowski - awatar
Kamil Mazurowski
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maria - awatar
Maria
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Lena - awatar
Lena
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina - awatar
Paulina
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij