Zbiórka Zbiórka na ochraniacz na tyłek - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na ochraniacz na tyłek Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka na ochraniacz na tyłek - zdjęcie główne

Zbiórka na ochraniacz na tyłek

2 091 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Karasińska - awatar

Anna Karasińska

Organizator zbiórki

By wiedzieć skad ten ochraniacz z tytułu, musicie najpierw poznać całą historię Fartka, a ta zaczyna się w miejscu kiedy ani on nie był Fartkiem, ani ja internetowym zbieraczem. Zaczyna się prosto i źle. Od psa porzuconego na poboczu drogi w nylonowym worku.  

Ale też nie kończy się w miejscu kiedy zatrzymaliśmy samochód. Fartek trafił w miejsce, któremu bardzo chcę pomóc.


Ale po kolei. Cofnelismy samochód w momencie kiedy Fartek wygramolił się ze swojego worka, jeszcze zupełnie nie wiedział co się stało. Pilnował go i był bardzo nieufny. Dopiero duzo później wymacałam złamane żebro. On juz wiedział, że lepiej nie podchodzić ludziom pod nogi. No tak. To "uratowaliśmy" psa. I co dalej? Sobota, droga w lesie. Żywego ducha.

 Siedziałam z psem w rowie parę dobrych godzin próbując uzyskać jakaś pomoc. Dzwoniłam do wszystkich możliwych miejsc i instytucji. Policja, straż, patrole, schroniska i fundacje. Albo brak chęci albo brak miejsc. W samochodzie nasz pies, też z odzysku, z trudną przeszłością i brakiem tolerancji dla innych psów. Jak to zapakować i dokąd zawieźć? Ostatni telefon, zanim zacznę rozbijać namiot w tym rowie, jest do Tymczasowego Przytuliska w Iłży. Odbiera kobieta, która... jest przejęta. Nie macie pojęcia jakie to po tak długim czasie dzwonienia i proszenia choćby o miejsce na 1 dzień. Dziwną kobietą okazała się Pani Basia z iłżańskiego TOZu. Podobnie jak wszyscy inni nie miała miejsca. Tak naprawdę, naprawdę nie miała, ale powiedziała tylko "tak go nie możemy zostawić, przyjeżdzajcie". Czy mi się wydawało, że słyszałam w głosie rezygnację i ciche "eh"?:)


Pojechaliśmy prawie ukryta dróżką pod miejsce w polu, które nam wskazała (nie mielibyśmy szans tam sami trafić, oj nie) , na miejscu .. byłam przerażona. Dość powiedzieć, że moją pierwszą myślą było "uciekamy stad":)

No cóż, stara jestem, a nie nauczyłam się, że okładka to nie wszystko.

6 czy 7 kojców,  paręnaście psów, Ta Dziwna Kobieta, Pan Waldek i jego bocian.Brzmi jak groteska, a to przepis na prawdziwą miłość. Do psów, do świata, do ludzi. Miejsce bardzo bidne, ale dobre jak cholera! Pani Basia ciepła i uczynna robi wszystko by ta mała przystań była możliwie jak najlepsza, ciepła, dobra. Jest tam skromnie, ale jak zostaniecie chwilę dłużej, zobaczycie jak pięknie. Przygarnia wszystkich, troszczy się. Robi co może. Jedno czego nie jest w stanie to rozciągnąć kojcy. Tam naprawdę nie ma już gdzie dokładać kudlaczy.. Wiecie jak to jest, jak ma się miękkie serce trzeba mieć twardy tyłek. Proszę Was o pomoc w zbiórce na ochraniacz na ten tyłek. Z 3 kojcy i ocieplanych bud dla psów. 


Kiedy będziecie jechać trasą i zobaczycie stworzenie w potrzebie, to tacy ludzie pomagają nam myśleć, że zrobiliśmy dobrą robotę zatrzymując się. Przyjmują te nieszczęścia i dokładają na swój garb. Proszę, podzielcie się groszem lub dwoma.


A co z Fartkiem? Mam nadzieję, że przyniesie szczęście, sobie, nam i Psitulisku. Jeszcze czeka na swojego człowieka, ale kto wie, ma przecież farta!:)

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Karasińska - awatar

  Anna Karasińska

  10.10.2019
  10.10.2019

  Dziękuję Wam najpiękniej jak potrafię! Wierzę, że uda nam się jeszcze przed mrozami postawić parę boksów.
  Ludzie są dobrzy.

2 091 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Karasińska - awatar

Anna Karasińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 65

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota Grzeszkiewicz - awatar
Dorota Grzeszkiewicz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij