Zbiórka Ochwacony kucyk prosi o życie! - miniaturka zdjęcia

Ochwacony kucyk prosi o życie! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ochwacony kucyk prosi o życie! - zdjęcie główne

Ochwacony kucyk prosi o życie!

261 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Kubańska - awatar

Natalia Kubańska

Organizator zbiórki

Witam,

Na początku chciałabym powiedzieć kilka słów o sobie... Nazywam się Natalia, mam 17 lat... od zawsze kocham konie... Od dłuższego czasu jestem wolontariuszką w Ośrodku jazdy konnej i hipoterapii Patataj, które jest swego rodzaju prywatnym Przytuliskiem dla koni...

 Od zawsze marzyłam o kucyku... Teraz spotkałam na swojej drodze malutkiego kucyka... Stoi w szopie u handlarza i czeka... nie wie jeszcze na co... bolą go nóżki... Bardziej doświadczeni po obejrzeniu stwierdzili, że kucyk ma ochwat... Kucyś ma wykrzywione kopytka... i problemy z poruszaniem.... Bardzo chciałabym mu pomóc... 

Mogę zapewnić mu dom pełen miłości... moi rodzice się zgodzili... i pomogą mi zapewnić mu odpowiednie leczenie, wizyty kowala, niskobiałkową paszę... Poszłam do pracy i będę pracować w weekndy w czasie szkoły, aby Kucysiowi niczego nie brakowało...

Mam do dyspozycji ludzi, którzy mi pomogą i doradzą... którzy uratowali nie jednego konia i wyciagnęli z ochwatu.... 

Niestety w obecnej chwili nie stać mnie na jego zakup... Dałam mu na imię Psikus... bo jeżeli uda mi się go uratować to będzie to taki psikus! Chciałam uratować kucyka we wrześniu... październiku.... jak dostanę wypłatę... ale Psikus stanął na mojej drodze teraz! I nie potrafię przestać o nim myśleć! 

Pomożecie? Proszę dajcie mi szanse dać Psikusowi dom pełen miłości! 

Będziecie mogli śledzić jego losy na moim profilu.. Obiecuję! A gdyby moja sytuacja się zmieniła... Psikus ma zapewnione dożywotnie miejsce w moim ukochanym Ośrodku jazdy konnej i hipoterapii Patataj, którzy prowadzą również stornę na fb: Mućka, pepa i spółka... Chociaż mam nadzieje, że nigdy nie skorzystam z tej opcji... 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
261 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Natalia Kubańska - awatar

Natalia Kubańska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Magda - awatar
Magda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Maria Fischinger - awatar
Maria Fischinger
50
Elżbieta Majchrzak - awatar
Elżbieta Majchrzak
20
Martyna Wichert - awatar
Martyna Wichert
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Monika Zychma - awatar
Monika Zychma
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij