Zbiórka Na ratunek pięćdziesięciu kotów - miniaturka zdjęcia

Na ratunek pięćdziesięciu kotów Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na ratunek pięćdziesięciu kotów - zdjęcie główne

Na ratunek pięćdziesięciu kotów

5 000 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sandra Jońska - awatar

Sandra Jońska

Organizator zbiórki

Dzień dobry kochani.Pod naszymi skrzydłami jest 50 kotów same w to nie wierzymy jak i kiedy Milion telefonów z błagalnymi prośbami o pomoc. Robiliśmy co mogliśmy aby zabezpieczyć jak największą ilość. No i mamy całą pięćdziesiątkę malutkie, dorosłe i seniorki, kolorowe, czarne i bure.Bardzo, ale to bardzo prosimy Was o pomoc finansową (kazdy kocurek opuszczający nasz azyl musi zostać odrobaczony, odpchlony, zachipowany, zaszczepiony i wykastrowany jeśli wiek pozwala) Chętnie przyjmiemy także karmę suchą (Smilla, Feringa, Josera, Wild Freedom), karmę mokrą (Animonda, Dolina Noteci, MAC's, Applaws).
Adres do wysyłki 99-320 Żychlin, ul. 3 Maja 26 sklep JAK-BUD tel. 694 812 878
To dla nas bardzo trudny czas. Zgłoszenia o bezdomnych, porzuconych i potrzebujących pomocy kotach ciągle do nas napływają. Nie chcemy odmawiać, ale poza ograniczonym miejscem musimy mieć zapas karmy czy pieniędzy na w/w zabiegi.Zapraszamy również do kontaktu w celu adopcji. Kociaczki oddajemy wyłącznie do domów niewychodzacych.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
5 000 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sandra Jońska - awatar

Sandra Jońska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 42

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 690
Paweł Wiśniewski - awatar
Paweł Wiśniewski
50
od Aresa :) - awatar
od Aresa :)
50
Ela prov - awatar
Ela prov
100
Wolontariusze PP - awatar
Wolontariusze PP
50
Marcin Wierzbicki - awatar
Marcin Wierzbicki
275
Natalia - awatar
Natalia
20
Natalia, Krystian oraz Effy :) - awatar
Natalia, Krystian oraz Effy :)
50
Piotr Wójciński - awatar
Piotr Wójciński
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
41

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij