Zbiórka domek dla okaleczonych gołębi - miniaturka zdjęcia

domek dla okaleczonych gołębi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka domek dla okaleczonych gołębi - zdjęcie główne

domek dla okaleczonych gołębi

70 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Rumińska - awatar

Ewa Rumińska

Organizator zbiórki

W miejscu, które wspieramy, gdzie od lat znajdują się kalekie ptaki - mają dożywotnio swój dom, miał miejsce ciąg niefortunnych zdarzeń. W konsekwencji nie mogą one już mieszkać tam, gdzie wcześniej przebywały, a nowy teren nie jest dla nich przystosowany. Zostały przeniesione w transporterach i czekają.... a zaczęło robić się zimno i nie ma funduszy aby zbudować im ciepły dom.... są to w przewadze gołębie, które z różnych przyczyn nie mogą powrócić do natury, np. po wypadkach, okaleczeniach oraz takie, dla których - tak po prostu - los nie był zbyt łaskawy - nie są już w stanie żyć samodzielnie;  


Ptakami opiekuje się od 18 lat jedna osoba, wolontariuszka; oprócz codziennych spraw bytowych i wydatków, jakie trzeba ponieść na karmę, środki higieny, leki, zabiegi, problemem stała się zmiana miejsca pobytu. Trzeba pilnie zbudować ciepły pawilon oraz wolierę; sytuacja jest dość tragiczna, gdyż część ptaszków musi leżeć na kocykach w legowiskach ze względu na swoje okaleczenia, dlatego też nie wystarczy prosty gołębnik; wśród naszej ptasiej rodziny są min. ptaki bez nóg - Tania i Grażynka, inne z problemami ortopedycznymi - Bubuś,  Czubuś, Kiniu, Szymonek i Neo, także ptaszki niewidome - Mumin, Brzuszek i Zyta. Podopiecznych jest w sumie na tę chwilę 108.

Została już nawet zrobiona podmurówka pod wolierę, jednak z braku funduszy nie ma możliwości dokończenia czegokolwiek.

Najpilniej potrzebny jest pawilon z wyposażeniem czyli miejscem dla ptaków i zapleczem oraz (co najmniej)  jedna woliera zewnętrzna. Koszt tych obiektów ogółem to 35 000 zł.

Jeśli mógłby ktoś nam pomóc to będziemy niezmiernie wdzięczni.

Wizerunku użyczyły:

Mi, Gruby oraz Mumin; 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
70 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Rumińska - awatar

Ewa Rumińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Magdalena Olejnik - awatar
Magdalena Olejnik
50
Angelika Wypych - awatar
Angelika Wypych
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij