Zbiórka domek dla okaleczonych gołębi - miniaturka zdjęcia

domek dla okaleczonych gołębi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka domek dla okaleczonych gołębi - zdjęcie główne

domek dla okaleczonych gołębi

70 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Rumińska - awatar

Ewa Rumińska

Organizator zbiórki

W miejscu, które wspieramy, gdzie od lat znajdują się kalekie ptaki - mają dożywotnio swój dom, miał miejsce ciąg niefortunnych zdarzeń. W konsekwencji nie mogą one już mieszkać tam, gdzie wcześniej przebywały, a nowy teren nie jest dla nich przystosowany. Zostały przeniesione w transporterach i czekają.... a zaczęło robić się zimno i nie ma funduszy aby zbudować im ciepły dom.... są to w przewadze gołębie, które z różnych przyczyn nie mogą powrócić do natury, np. po wypadkach, okaleczeniach oraz takie, dla których - tak po prostu - los nie był zbyt łaskawy - nie są już w stanie żyć samodzielnie;  


Ptakami opiekuje się od 18 lat jedna osoba, wolontariuszka; oprócz codziennych spraw bytowych i wydatków, jakie trzeba ponieść na karmę, środki higieny, leki, zabiegi, problemem stała się zmiana miejsca pobytu. Trzeba pilnie zbudować ciepły pawilon oraz wolierę; sytuacja jest dość tragiczna, gdyż część ptaszków musi leżeć na kocykach w legowiskach ze względu na swoje okaleczenia, dlatego też nie wystarczy prosty gołębnik; wśród naszej ptasiej rodziny są min. ptaki bez nóg - Tania i Grażynka, inne z problemami ortopedycznymi - Bubuś,  Czubuś, Kiniu, Szymonek i Neo, także ptaszki niewidome - Mumin, Brzuszek i Zyta. Podopiecznych jest w sumie na tę chwilę 108.

Została już nawet zrobiona podmurówka pod wolierę, jednak z braku funduszy nie ma możliwości dokończenia czegokolwiek.

Najpilniej potrzebny jest pawilon z wyposażeniem czyli miejscem dla ptaków i zapleczem oraz (co najmniej)  jedna woliera zewnętrzna. Koszt tych obiektów ogółem to 35 000 zł.

Jeśli mógłby ktoś nam pomóc to będziemy niezmiernie wdzięczni.

Wizerunku użyczyły:

Mi, Gruby oraz Mumin; 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
70 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Rumińska - awatar

Ewa Rumińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Magdalena Olejnik - awatar
Magdalena Olejnik
50
Angelika Wypych - awatar
Angelika Wypych
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij