Zbiórka Na uratowane kociaki - zdjęcie główne

Na uratowane kociaki

2 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Rzeszutek - awatar

Ewa Rzeszutek

Organizator zbiórki

Na zdjęciu jest 1 z 4 uratowanych w przeciągu miesiąca kotów, 2 z bytomskich działek, które potrzebują wsparcia finansowego, tak jak kotka spotkana na ulicy i zabrana do domu, jak i już paroletni kocur z przetrąconą szczęką i kocim aids - Fiv. Kot potrzebuje wsparcia odpornościowego, maleństwa na szczepionki i w przyszłości na kastrację. Niestety nie mamy na tyle środków by wszystko to opłacać, Aleksandra Babecka pomaga wszystkim możliwym kotom, choć sama nie ma pieniędzy, żyje skromnie, dla niej najważniejsze są zwierzęta, ja jestem osobą zupełnie prywatną, kociaki przebywają u mnie tymczasowo. Dlatego prosimy o wszelką pomoc na leczenie szczególnie starszego kocura, który jest już po 3 dawkach Zylexis. Koszty nas przerastają, koty były odpchlone, odrobaczone, za tydzień mają być szczepione. Błagamy o pomoc, każdy grosik się liczy. Kociaki na Was liczą 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Rzeszutek - awatar

Ewa Rzeszutek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Samanta Żydek - awatar
Samanta Żydek
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij