Zbiórka Na nowy uśmiech ☺ - zdjęcie główne

Na nowy uśmiech ☺

20 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamila Kompanicka - awatar

Kamila Kompanicka

Organizator zbiórki

Cześć :) nazywam się Kamila, mam 25 lat i jestem mamą prawie 3-letniego szkraba.  Podchodzimy z niewielkiej wioski w województwie Opolskim. Moje problemy z zębami zaczęły się już w dzieciństwie. Miałam 6lat jak wypadłam przez kierownicę roweru i załamałam zęba, pech chciał była to lewa jedynka :(  podczas wizyty u stomatologa nie zauważono nic niepokojącego oprócz tego zabka. Pani doktor kazała odczekać pewien okres czasu i przyjść na "doklejenie" drugiej części nowego już zęba. Kilka lat później zrobił mi się torbiel nad lewą dwójka. Inna Pani doktor stwierdziła, że skoro dwójka jest zdrowa to rozwierci mi tą kiedyś złamaną jedynkę, by ropa miała jak się wydostać. Niestety nie przyniosło to żadnego efektu, więc rozwiecila mi też drugiego zęba. Dostałam antybiotyk, kanał wyczyscila, zakleiła i odesłała do domu. Sytuacja powtórzyła się około dwa lata później, znowu torbiel w tym samym miejscu. Historia leczenia podobna. Koszty leczenia to około 1000zl.W roku 2016, gdy byłam w zaawansowanej ciąży torbiel znowu się pojawił.  Tym razem rosół bardzo szybko, ból był nie do zniesienia. Udalam się do gabinetu stomatologicznego w celu usunięcia tego torbiela, jednak Pan doktor otworzył mi tylko kanał, dał antybiotyk i kazał szukać chirurga, który podejmie się zabiegu resekcji zęba. Znalazłam prywatny gabinet, który chciał przełożyć ten zabieg na późniejszy termin, po porodzie,jednak po zdjęciu rtg Pan doktor stwierdził, że nie mogę tyle czekać i zabieg miałam już następnego dnia. Najpierw odbyło się dokładne leczenie kanałowe, poczym resekcja korzenia lewej dwójki z usunięciem torbiela. Miałam 5 szwów na dziąśle, ból był przeokropny, ale dałam radę 😊. Ostatnio zauważyłam zmiany na prawej górnej jedynce, Udalam się do stomatologa, który stwierdził, że ząb jest zepsuty (pomimo codziennej pielęgnacji zębów i jamy ustnej 😔)  i konieczne jest leczenie kanałowe i założenie koronek . Powiedział też, że aby to ładnie wyglądało najlepiej abym zrobiła cztery koronki. Skonsultowałam się z drugim stomatologiem, który powiedział to samo. Koszt założenia jednej koronki to ok 1000zl (tej najtańszej) plus leczenie kanałowe. Dla mnie to kwota nie osiagalna, ponieważ samotnie wychowuje syna,  od 3 miesięcy nie pracuje, ale jeżeli uda mi się go zapisać od września do przedszkola to na pewno do pracy wrócę ☺️ pieniądze z jakich żyjemy to alimenty i 500+, niestety to trochę za mało bym mogła odłożyć na "nowy uśmiech". Byłabym bardzo wdzięczna i szczęśliwa za te chociażby najmniejsze wpłaty, to dla mnie bardzo ważne, nie chcę ponownie przechodzić tego bólu co wcześniej. Mam straszny uraz do dentystów, ale wiem że jeżeli nie podejmę się tego teraz, to będzie tylko gorzej. Bardzo wszystkim dziękuję i życzę miłego dnia, pozdrawiam Kamila

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamila Kompanicka - awatar

Kamila Kompanicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Cypis - awatar
Cypis
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij