Zbiórka Pomóż mi poskładać życie - zdjęcie główne

Pomóż mi poskładać życie

5 348 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 178 osób
Karolina Plachimowicz - awatar

Karolina Plachimowicz

Organizator zbiórki

Ludzie zarzucają mi lenistwo bo popadlam w depresje gdy cały świat w który wierzyłam upadł .Szczerze to dziś stoję w martwym puncie z długami które rosną , bez pracy której nie mogę utrzymać .Mieszkam zagranica prawie dziesięć lat dla córki i wszystko było idealnie aż moja bajka się skończyła .Nie mam ani znajomych tutaj ani rodziny najchętniej bym wyjechała ale nie zostawię córki bo wiem że już jej nie zobaczę.A ona potrzebuje Matki ale dusze się tutaj gdzie mieszkam czuje się jak w więzieniu .Nie mogę patrzeć na ten kraj i na tych ludzi chciałabym wrócić do Polski .Nie każde Ci nic wpłacać jeśli nie chcesz ale jeśli chciałbyś położyć złotówkę chociaż do  wyjście ma prosta bardzo wdzięczna .W środę mam rozmowę o prace jeszcze zepsuło mi się auto .Bez mieszkania i auta to nie będę mogła mieć co tydzień córki przy sobie .Dla  ciebie to może nie wiele lub śmieszne  ale każda złotówka zbliża mnie do rozwiązania mojego problemu.Każdy  kto w  życiu chodź raz miał  taka sytuacje gdzie stał na „skraju”swojego być albo nie być.Mieszkasz gdzieś na „końcu „świata gdzie perspektywy na prace są marne.Trwasz tam bo masz córkę,masz opiekę naprzemienna.Długi nie pozwalają mi Spać spokojnie!Jestes osoba odpowiedzialna bo gdyby tak nie było wyjechałabys do pracy w inne miejsce gdzie są większe perspektywy ale corka jest najważniejsza dla Ciebie.Strata mieszkania uniemożliwiłaby ci kontakty z Córka i opiekę naprzemienna,a zadłużenie powstało w skutek problemow z depresja ‚ samotnością i braku akceptacji oraz problemy z utrzymaniempracy.Wiem że nie jestem jedyna osoba z zadłużeniem oraz z problemami wiem ze na świecie jest mnóstwo ludzi którzy potrzebują tej pomocy!Wiesz!Bo kiedy ja  jej nie potrzebowałam pomagałam innym chodź by z mieszkaniem .

Aktualizacje


 • Karolina Plachimowicz - awatar

  Karolina Plachimowicz

  04.02.2022
  04.02.2022

  Dzięki wam udało mi się zapłacić długi
  Jestem wam ogromnie wdzięczna x
  Dobro do was powróci ❤️

  Zdjęcie aktualizacji 87 256

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.02.2022
  04.02.2022

  Trzymaj się

 • Anita - awatar

  Anita

  03.02.2022
  03.02.2022

  Trzymaj się ! A Was zawistne hieny proszę nie zaglądajcie innym do portfeli. Jeśli nie chcecie pomóc , to tego nie róbcie!!! - ale nie obrażajcie przy tym tych którzy chcą pomóc ! Łatwo jest oceniać innych, nie znając sytuacji ..

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.02.2022
  03.02.2022

  Karolina dasz radę, silna jesteś trzymaj się i udowodnij tym potwora !

 • Zdążyć Przed Ciemnością - awatar

  Zdążyć Przed Ciemnością

  02.02.2022
  02.02.2022

  Młoda, sprawna fizycznie kobieta a taka nie poradna życiowo. Depresję można skutecznie leczyć trzeba tyłko chcieć. Ale po co skoro można na tym żerować i robić zbiórki? Co mają powiedzieć osoby nieuleczalnie chore które nie mogą podjąć pracy i nie stać ich na leki, rehabilitację na wszystko. Ja np. mam dwie nieuleczalne choroby zwyrodnienie barwnikowe siatkówki które powoli zabiera mi wzrok i stwardnienie rozsiane które powoli zabiera mi sprawność. Przez zły stan zdrowia nie pracuję i serio na nic mnie nie stać. Miałam też depresję, długo leczyłam ale wyleczyłam bo chciałam żyć i walczyć o siebie. Wylecz depresję i idź do pracy skoro jesteś sprawna. Nawet nie wiesz jak ja bardzo chciałabym móc powiedzieć sobie ok wyleczę depresję, pójdę do pracy i będzie dobrze, ale niestety zarówno ja jak i wielu innych zmagających się z nieuleczalnymi chorobami może tylko o tym pomarzyć 😒

 • Urząd Pracy w Pcimiu - awatar

  Urząd Pracy w Pcimiu

  02.02.2022
  02.02.2022

  Życzę Ci, żebyś wreszcie wzięła się do roboty, jak każdy normalny człowiek. Przestała żebrać. Zadbała o dziecko. Skończyły się pieniążi z OnlyFans i zabolało, kiedy okazało się, że życie jednak weryfikuje człowieka? Jakim przykładem jesteś dla swojego dziecka? Poniżej krytyki.

5 348 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 178 osób
Karolina Plachimowicz - awatar

Karolina Plachimowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 178

Kornelia Kozdęba - awatar
Kornelia Kozdęba
50
Kamil Dul - awatar
Kamil Dul
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anita - awatar
Anita
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Daria MK - awatar
Daria MK
2
Em ka - awatar
Em ka
10
Norbert Jaczynski - awatar
Norbert Jaczynski
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij