Zbiórka Potrzebne ogrzewanie!!! - zdjęcie główne

Potrzebne ogrzewanie!!!

10 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Kortus - awatar

Karolina Kortus

Organizator zbiórki

Jest takie miejsce w województwie wielkopolskim, gdzie niechciane i porzucone zwierzęta otrzymują pomoc. Jest taka osoba, która poświęca swój czas na ratowanie psów i kotów skrzywdzonych przez ludzi. W tym domu zwierzęta odzyskują wiarę w człowieka i dostają szansę na lepszy los. Przez lata swoją przystań odnalazło tam wiele bezdomnych zwierząt, część z nich szczęśliwie trafiła do nowych domów adopcyjnych, a część została już w domu swojej opiekunki.

Zostały te najbardziej chore, stare, najmniej adopcyjne. Te, które potrzebowały najwięcej opieki. Psy z paraliżem tylnych łap, chore na serce, niepełnosprawne, niewidome, niesłyszące. Koty z chorymi nerkami, z nieodwracalnymi zmianami po wypadkach, z padaczką, po amputacji łapki czy innymi dolegliwościami. Przystań, w której odnalazły swoje miejsce to stary dom, który ich opiekunka powoli remontuje, tyle na ile może, bo wszystko zależy od pieniędzy. A leczenie tak wielu zwierząt pochłania ogromne ilości funduszy oraz czasu, a jak sobie poradzić z innymi przyziemnymi sprawami?

Jest ciężko, dlatego postanowiliśmy poszukać pomocy i być może uda się wspólnymi siłami postawić to miejsce na nogi. Obecnie największym problemem jest ogrzewanie, stare piece w każdym pomieszczeniu. Przy tak wielu podopiecznych istotny jest czas. W okresie jesienno-zimowym opiekunka traci bardzo dużo czasu, aby rozpalić 4 piece w czterech różnych pomieszczeniach, w każdym z pomieszczeń znajdują się zwierzaki, które trzeba ogrzać. Kiedy uda się już rozpalić ostatni piec to pierwszy już zagasa. W nocy jest po prostu zimno. Najbardziej wrażliwe na temperaturę są koty, które się przeziębiają, gdy tylko robi się za zimno. Istotne jest, aby psy po operacjach miały ciepło, aby staruszki z chorymi stawami nie marzły. Ich opiekunka robi wszystko, aby zapewnić im komfort, ale jak poradzić sobie z czasem? Jest on tak bardzo potrzebny, kiedy ma się pod opieką tyle zwierzaków, a większość potrzebuje specjalnej troski. Jak pomagać, gdy jednocześnie trzeba sobie radzić z tak prozaiczną lecz uciążliwą czynnością?

Dlatego postanowiliśmy zorganizować zbiórkę, z której ewentualny dochód zostanie przeznaczony na zakup pieca centralnego ogrzewania i kaloryferów. Chodzi o piec samo zasypowy, na ekogroszek i pellet, potrzebne są też grzejniki. Potrzebne jest około 10 tysięcy złotych, to duża kwota, ale mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda się zebrać niezbędne do zakupu pieca pieniądze tak, aby zwierzaki miały ciepło, a ich opiekunka mogła poświęcić więcej czasu na opiekę nad nimi. Wspólnie możemy zrobić więcej, możemy sprawić, że przystań dla bezdomnych zwierząt stanie się jeszcze lepszym miejscem. Prosimy o wsparcie na ten cel! Jest co raz zimniej, zwierzaki nas potrzebują!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Kortus - awatar

Karolina Kortus

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Ewa Rozumek - awatar
Ewa Rozumek
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij