Zbiórka Potrzebne ogrzewanie!!! - zdjęcie główne

Potrzebne ogrzewanie!!!

10 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Kortus - awatar

Karolina Kortus

Organizator zbiórki

Jest takie miejsce w województwie wielkopolskim, gdzie niechciane i porzucone zwierzęta otrzymują pomoc. Jest taka osoba, która poświęca swój czas na ratowanie psów i kotów skrzywdzonych przez ludzi. W tym domu zwierzęta odzyskują wiarę w człowieka i dostają szansę na lepszy los. Przez lata swoją przystań odnalazło tam wiele bezdomnych zwierząt, część z nich szczęśliwie trafiła do nowych domów adopcyjnych, a część została już w domu swojej opiekunki.

Zostały te najbardziej chore, stare, najmniej adopcyjne. Te, które potrzebowały najwięcej opieki. Psy z paraliżem tylnych łap, chore na serce, niepełnosprawne, niewidome, niesłyszące. Koty z chorymi nerkami, z nieodwracalnymi zmianami po wypadkach, z padaczką, po amputacji łapki czy innymi dolegliwościami. Przystań, w której odnalazły swoje miejsce to stary dom, który ich opiekunka powoli remontuje, tyle na ile może, bo wszystko zależy od pieniędzy. A leczenie tak wielu zwierząt pochłania ogromne ilości funduszy oraz czasu, a jak sobie poradzić z innymi przyziemnymi sprawami?

Jest ciężko, dlatego postanowiliśmy poszukać pomocy i być może uda się wspólnymi siłami postawić to miejsce na nogi. Obecnie największym problemem jest ogrzewanie, stare piece w każdym pomieszczeniu. Przy tak wielu podopiecznych istotny jest czas. W okresie jesienno-zimowym opiekunka traci bardzo dużo czasu, aby rozpalić 4 piece w czterech różnych pomieszczeniach, w każdym z pomieszczeń znajdują się zwierzaki, które trzeba ogrzać. Kiedy uda się już rozpalić ostatni piec to pierwszy już zagasa. W nocy jest po prostu zimno. Najbardziej wrażliwe na temperaturę są koty, które się przeziębiają, gdy tylko robi się za zimno. Istotne jest, aby psy po operacjach miały ciepło, aby staruszki z chorymi stawami nie marzły. Ich opiekunka robi wszystko, aby zapewnić im komfort, ale jak poradzić sobie z czasem? Jest on tak bardzo potrzebny, kiedy ma się pod opieką tyle zwierzaków, a większość potrzebuje specjalnej troski. Jak pomagać, gdy jednocześnie trzeba sobie radzić z tak prozaiczną lecz uciążliwą czynnością?

Dlatego postanowiliśmy zorganizować zbiórkę, z której ewentualny dochód zostanie przeznaczony na zakup pieca centralnego ogrzewania i kaloryferów. Chodzi o piec samo zasypowy, na ekogroszek i pellet, potrzebne są też grzejniki. Potrzebne jest około 10 tysięcy złotych, to duża kwota, ale mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda się zebrać niezbędne do zakupu pieca pieniądze tak, aby zwierzaki miały ciepło, a ich opiekunka mogła poświęcić więcej czasu na opiekę nad nimi. Wspólnie możemy zrobić więcej, możemy sprawić, że przystań dla bezdomnych zwierząt stanie się jeszcze lepszym miejscem. Prosimy o wsparcie na ten cel! Jest co raz zimniej, zwierzaki nas potrzebują!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Kortus - awatar

Karolina Kortus

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Ewa Rozumek - awatar
Ewa Rozumek
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij