Zbiórka Zbieramy na hotel dla psiaków. - miniaturka zdjęcia

Zbieramy na hotel dla psiaków. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbieramy na hotel dla psiaków. - zdjęcie główne

Zbieramy na hotel dla psiaków.

5 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Noga w Łapę. - awatar

Fundacja Noga w Łapę.

Organizator zbiórki

Drodzy Darczyńcy. Pełna mobilizacja!

Zbieramy "cegiełki" na hotel dla psiaków! 

W obecnej chwili w hotelu dla zwierząt przebywa czwórka naszych podopiecznych. Już długo. Wszystkie są specyficzne i szukanie im domów adopcyjnych nie jest tak łatwe jak byśmy chcieli. Pod spodem załączę ich krótkie historie. 

Do tej pory jakoś sobie radziliśmy przy pomocy ludzi dobrej woli i bazarków. Ale teraz mamy już problem. 

Psy są pod profesjonalną opieką. Do pani Magdy trafiają zazwyczaj zwierzaki po przejściach, potrzebujące wręcz terapii. Kobieta poradziła sobie już z nie jednym urwisem. Z naszymi również :)

Łączny koszt hotelu naszej czwórki to 1600zł miesięcznie. 

A teraz o psiakach:


Fibi. Jest najdłużej w hotelu. Aż od wrześnie 2015r. To suczka pełna temperamentu, aktywna i pomysłowa. Musi mieć sporo zajęcia, inaczej sama je sobie wymyśla.  Przeszła już przez dwa domy tymczasowe i adopcję. Pani Magda już wyciszyła suczkę, ale wciąż jest wymagająca i nie nadaje się na pierwszego psa.Pola. W hotelu od października 2015r. Biegała po ulicach Warszawy przez kilka tygodni. Bała się ludzi. U pani Magdy zaufała, nauczyła się chodzić na smyczy, potrafi się bawić. Jest w dobrych relacjach z opiekunami. Jednak to suczka aktywna i terytorialna. Również jak Fibi nie nadaje się na pierwszego psa, nie powinna mieszkać z dziećmi, ani w bloku. Potrzebuje ruchu i pracy umysłowej.  Karla. Suczka zabrana z miejskiej przechowalni w czerwcu 2016r. Po przyjeździe do hotelu okazało się, że Karla jest niewidoma. I tu mimo całej jej wspaniałości i wdzięczności, grono zainteresowanych adopcją drastycznie maleje. Do tej pory nikt o nią nie pytał. Ma ok 6 lat.
Gracz. Piesek ze schroniska, który chował się w budzie i trząsł się na widok człowieka. W hotelu jest od września 2016r. Początki nie wróżyły dobrze. Podczas kontaktu z opiekunkami nawet załatwiał się pod siebie. Ale pani Magda działa cuda i chłopak jest teraz nie do poznania! Biega, skacze, podgryzuje, cieszy się, uczy się bawić z człowiekiem i psami. Wygrał szansę na lepsze jutro. Na ten moment lepiej czułby się w domu z ogrodem. Będzie jeszcze wymagać pracy, bo każda zmiana jest dla niego nowością.


Każdy z naszych podopiecznych jest zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Leczony w razie potrzeby. Cała czwórka na co dzień uczy się poprawnych relacji człowiek - pies i pies-pies. Idzie im dobrze :) starają się.

Ale czas ucieka, mijają miesiące, telefon w sprawie adopcji milczy. A faktury wciąż trzeba opłacać ;)


Dlatego kto może niech wpłaci piątaka na hotel dla psiaka. Razem możemy więcej.Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
5 zł  z 1 600 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Fundacja Noga w Łapę. - awatar

Fundacja Noga w Łapę.

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

anonimowo - awatar
anonimowo
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij