Zbiórka Bezradność - zdjęcie główne

Bezradność

1 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Alicja Kubica - awatar

Alicja Kubica

Organizator zbiórki

Kochani , staję przed Wami jak żebrak i proszę o pomoc bo sama już nie daję rady . W ubiegłym roku pożyczyłam w instytucji pozabankowej 2000 zł , aby pomóc bratu stanąć na nogi  i to tak dosłownie . Brat dostał w spadku  gronkowca , po poważnej operacji kości udowej . Czasem '' paskuda ''  daje o sobie znać i tak na dwa miesiące położył brata na szpitalnym łożu . Ciężko było się mu pozbierać . Los tak zrządził ,że mamy tylko  siebie . Wszystko było OK , dopóki mój budżet nie uszczuplił się o 2000 zł . Zaczęły się kłopoty .... pożyczałam u jednych aby oddać drugim i tak się zaplątałam , że teraz jestem niewypłacalna . Mam problem ze znalezieniem pracy ,bo nikt nie che 50- latki . Oferowałam swoją pomoc przy sprzątaniu , myciu okien czy prasowaniu w zamian za jakieś datki , ale nikt się nie zgłosił. Zdesperowana poszłam z puszką na miasto , ale zebrałam tylko 15 zł . Mieszkam w małej miejscowości i chyba tylko jestem na językach bo na pomoc nie mogę liczyć . Na pewno macie dość zbiórek i pomyślicie - głupia baba . Macie rację ... ale proszę pomóżcie !!! Ja jestem tylko jedna , a Was po drugiej stronie tysiące . Każda złotówka jest dla mnie drogocenna . Może ktoś mógłby mi pożyczyć , a ja oddawałabym w ratach . Muszę mieć te pieniążki dosłownie na  wczoraj ... Proszę nie zostawiajcie mnie samej... proszę ....

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Alicja Kubica - awatar

    Alicja Kubica

    31.08.18
    31.08.18

    Kochani proszę nie zostawiajcie mnie samej ....Wiem , że mój problem dla wielu z Was jest śmieszny i stukacie się po głowie ...ścigają mnie windykatorzy ...pomóżcie ....

1 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Alicja Kubica - awatar

Alicja Kubica

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij