Zbiórka Bezradność - zdjęcie główne

Bezradność

1 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Alicja Kubica - awatar

Alicja Kubica

Organizator zbiórki

Kochani , staję przed Wami jak żebrak i proszę o pomoc bo sama już nie daję rady . W ubiegłym roku pożyczyłam w instytucji pozabankowej 2000 zł , aby pomóc bratu stanąć na nogi  i to tak dosłownie . Brat dostał w spadku  gronkowca , po poważnej operacji kości udowej . Czasem '' paskuda ''  daje o sobie znać i tak na dwa miesiące położył brata na szpitalnym łożu . Ciężko było się mu pozbierać . Los tak zrządził ,że mamy tylko  siebie . Wszystko było OK , dopóki mój budżet nie uszczuplił się o 2000 zł . Zaczęły się kłopoty .... pożyczałam u jednych aby oddać drugim i tak się zaplątałam , że teraz jestem niewypłacalna . Mam problem ze znalezieniem pracy ,bo nikt nie che 50- latki . Oferowałam swoją pomoc przy sprzątaniu , myciu okien czy prasowaniu w zamian za jakieś datki , ale nikt się nie zgłosił. Zdesperowana poszłam z puszką na miasto , ale zebrałam tylko 15 zł . Mieszkam w małej miejscowości i chyba tylko jestem na językach bo na pomoc nie mogę liczyć . Na pewno macie dość zbiórek i pomyślicie - głupia baba . Macie rację ... ale proszę pomóżcie !!! Ja jestem tylko jedna , a Was po drugiej stronie tysiące . Każda złotówka jest dla mnie drogocenna . Może ktoś mógłby mi pożyczyć , a ja oddawałabym w ratach . Muszę mieć te pieniążki dosłownie na  wczoraj ... Proszę nie zostawiajcie mnie samej... proszę ....

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Alicja Kubica - awatar

    Alicja Kubica

    31.08.2018
    31.08.2018

    Kochani proszę nie zostawiajcie mnie samej ....Wiem , że mój problem dla wielu z Was jest śmieszny i stukacie się po głowie ...ścigają mnie windykatorzy ...pomóżcie ....

1 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Alicja Kubica - awatar

Alicja Kubica

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij