Zbiórka Pomóżcie oszczędzić bólu koniom! - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie oszczędzić bólu koniom! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżcie oszczędzić bólu koniom! - zdjęcie główne

Pomóżcie oszczędzić bólu koniom!

2 017 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać teraz
 
Jolanta Kot-Deńca - awatar

Jolanta Kot-Deńca

Organizator zbiórki


Kochani, potrzebujemy Waszej pomocy! Przed nami kolejne duże wydatki, których niestety nie możemy już odłożyć na później. W tym miesiącu czeka nas wizyta kowala i korekta uzębienia u naszych koników. Chore i zaniedbane zęby są przyczyną cierpienia u zwierząt, którego tak bardzo chciałybyśmy im oszczędzić. Zaniedbane kopyta powodują ból i poważne choroby. Kiedyś za sprawą okrutnych ludzi, te konie przeżyły prawdziwą gehennę, chcemy im wiec stworzyć jak najlepsze warunki. Zasługują przecież na godne i szczęśliwe życie. Nasze zasoby finansowe w chwili obecnej pozwalają jedynie na pokrycie kosztów pensjonatu dla dziesięciu zwierząt, bo bazarek, na którym staramy się zbierać fundusze na utrzymanie naszych podopiecznych - ostatnio prawie nie przynosi dochodów. Wiemy, że początek roku jest trudny finansowo dla większości ludzi, ale ponieważ dzięki Waszej ofiarnej pomocy te zwierzęta zostały zawrócone z drogi do rzeźni i zyskały życie, bardzo Was prosimy o wsparcie w pokryciu wydatków koniecznych do utrzymania ich w dobrej kondycji. 

Serdecznie Was prosimy o wsparcie choćby najmniejszym grosikiem i pomoc w pokryciu wydatków koniecznych dla zachowania zdrowia naszych koni <3

Obecnie mamy pod opieką dziewięć koni i krówkę. To zwierzęta, które zostały bardzo skrzywdzone przez złych ludzi i uratowane tuż przed wywozem do rzeźni. Więcej informacji na temat naszych podopiecznych można znaleźć na stronie „Gormcia i Przyjaciele” FB. Jesteśmy w trakcie rejestracji fundacji, bo pragniemy pomagać zwierzętom, które nie mają innej szansy na ratunek. Gorąco prosimy wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny o udostępnianie, pomoc i wsparcie :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.01.18
  11.01.18

  zdrówka dla koników

  • Jolanta Kot-Deńca - awatar

   Jolanta Kot-Deńca - Organizator zbiórki

   11.01.18
   11.01.18

   Dziękuję serdecznie <3

 • Monika Brenzak - awatar

  Monika Brenzak

  08.01.18
  08.01.18

  Trzymajcie się dzieciaki ❤❤❤

  • Jolanta Kot-Deńca - awatar

   Jolanta Kot-Deńca - Organizator zbiórki

   09.01.18
   09.01.18

   Dziękuję w imieniu dzieciaków <3

2 017 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać teraz
 
Jolanta Kot-Deńca - awatar

Jolanta Kot-Deńca

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 55

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Oktawian Czernek - awatar
Oktawian Czernek
20
Luiza Gocławska - awatar
Luiza Gocławska
200
Oktawian Czernek - awatar
Oktawian Czernek
20
Kubol - awatar
Kubol
20
Oktawian Czernek - awatar
Oktawian Czernek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Iwona - awatar
Iwona
20
Iza Skretkowicz - awatar
Iza Skretkowicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij