Zbiórka Pomóżcie oszczędzić bólu koniom! - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie oszczędzić bólu koniom!

Zbiórka Pomóżcie oszczędzić bólu koniom! - zdjęcie główne

Pomóżcie oszczędzić bólu koniom!

2 017 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać teraz
 
Jolanta Kot-Deńca - awatar

Jolanta Kot-Deńca

Organizator zbiórki


Kochani, potrzebujemy Waszej pomocy! Przed nami kolejne duże wydatki, których niestety nie możemy już odłożyć na później. W tym miesiącu czeka nas wizyta kowala i korekta uzębienia u naszych koników. Chore i zaniedbane zęby są przyczyną cierpienia u zwierząt, którego tak bardzo chciałybyśmy im oszczędzić. Zaniedbane kopyta powodują ból i poważne choroby. Kiedyś za sprawą okrutnych ludzi, te konie przeżyły prawdziwą gehennę, chcemy im wiec stworzyć jak najlepsze warunki. Zasługują przecież na godne i szczęśliwe życie. Nasze zasoby finansowe w chwili obecnej pozwalają jedynie na pokrycie kosztów pensjonatu dla dziesięciu zwierząt, bo bazarek, na którym staramy się zbierać fundusze na utrzymanie naszych podopiecznych - ostatnio prawie nie przynosi dochodów. Wiemy, że początek roku jest trudny finansowo dla większości ludzi, ale ponieważ dzięki Waszej ofiarnej pomocy te zwierzęta zostały zawrócone z drogi do rzeźni i zyskały życie, bardzo Was prosimy o wsparcie w pokryciu wydatków koniecznych do utrzymania ich w dobrej kondycji. 

Serdecznie Was prosimy o wsparcie choćby najmniejszym grosikiem i pomoc w pokryciu wydatków koniecznych dla zachowania zdrowia naszych koni <3

Obecnie mamy pod opieką dziewięć koni i krówkę. To zwierzęta, które zostały bardzo skrzywdzone przez złych ludzi i uratowane tuż przed wywozem do rzeźni. Więcej informacji na temat naszych podopiecznych można znaleźć na stronie „Gormcia i Przyjaciele” FB. Jesteśmy w trakcie rejestracji fundacji, bo pragniemy pomagać zwierzętom, które nie mają innej szansy na ratunek. Gorąco prosimy wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny o udostępnianie, pomoc i wsparcie :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.01.18
  11.01.18

  zdrówka dla koników

  • Jolanta Kot-Deńca - awatar

   Jolanta Kot-Deńca - Organizator zbiórki

   11.01.18
   11.01.18

   Dziękuję serdecznie <3

 • Monika Brenzak - awatar

  Monika Brenzak

  08.01.18
  08.01.18

  Trzymajcie się dzieciaki ❤❤❤

  • Jolanta Kot-Deńca - awatar

   Jolanta Kot-Deńca - Organizator zbiórki

   09.01.18
   09.01.18

   Dziękuję w imieniu dzieciaków <3

2 017 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać teraz
 
Jolanta Kot-Deńca - awatar

Jolanta Kot-Deńca

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 55

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Oktawian Czernek - awatar
Oktawian Czernek
20
Luiza Gocławska - awatar
Luiza Gocławska
200
Oktawian Czernek - awatar
Oktawian Czernek
20
Kubol - awatar
Kubol
20
Oktawian Czernek - awatar
Oktawian Czernek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Iwona - awatar
Iwona
20
Iza Skretkowicz - awatar
Iza Skretkowicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij