Zbiórka Butla mleka dla kocich sierotek - miniaturka zdjęcia

Butla mleka dla kocich sierotek Jak założyć taką zbiórkę?

Butla mleka dla kocich sierotek

1 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Karol Michalski - awatar

Karol Michalski

Organizator zbiórki

Opiekujemy się z żoną osieroconymi kocimi noworodkami. Maleństwa nie mają szans przeżycia, bez całodobowej opieki człowieka, dlatego robimy to razem na zmiany. Obecnie stanęliśmy pod murem, przez problemy, nie jesteśmy w stanie bez pomocy kontynuować tego co robimy. Koszty są ogromne, przykładowo jedna saszetka rc conva 7zł w hurcie, jeden kociak to 1-3 saszetki na dobe, 0,5l mleka koziego 4,5zł, do tego smoczki, probiotyki, espumisany baby, środki higieniczne, odrobaczenia, szczepienia itd....lekko nie jest, ale dawaliśmy radę. Tak to już w życiu jest, że gdy "złapiesz bakcyla", przestać nie można. Gdy poraz pierwszy do naszego domu trafiły maleństwa, mieliśmy ochotę uciec ;) byliśmy przerażeni, z pomocą przyszli kociarze z forum miau.pl, na bieżąco radzili co i jak....no i złapaliśmy bakcyla, były następne i następne maluszki, które dziś są pięknymi, zdrowymi kociskami. Podrzucam link do wątku, który prowadzi moja żona, będziecie mogli poznać naszą rodzinkę

https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46&t=179643

Oraz link do filmików z pierwszych prób stałego pokarmu oraz pierwszych gonitw jednego gonitw😂

https://youtu.be/bVdMuuBBuso

https://youtu.be/WXxAppVW2WQ

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Karol Michalski - awatar

Karol Michalski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij