Zbiórka Butla mleka dla kocich sierotek - miniaturka zdjęcia

Butla mleka dla kocich sierotek

Butla mleka dla kocich sierotek

1 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Karol Michalski - awatar

Karol Michalski

Organizator zbiórki

Opiekujemy się z żoną osieroconymi kocimi noworodkami. Maleństwa nie mają szans przeżycia, bez całodobowej opieki człowieka, dlatego robimy to razem na zmiany. Obecnie stanęliśmy pod murem, przez problemy, nie jesteśmy w stanie bez pomocy kontynuować tego co robimy. Koszty są ogromne, przykładowo jedna saszetka rc conva 7zł w hurcie, jeden kociak to 1-3 saszetki na dobe, 0,5l mleka koziego 4,5zł, do tego smoczki, probiotyki, espumisany baby, środki higieniczne, odrobaczenia, szczepienia itd....lekko nie jest, ale dawaliśmy radę. Tak to już w życiu jest, że gdy "złapiesz bakcyla", przestać nie można. Gdy poraz pierwszy do naszego domu trafiły maleństwa, mieliśmy ochotę uciec ;) byliśmy przerażeni, z pomocą przyszli kociarze z forum miau.pl, na bieżąco radzili co i jak....no i złapaliśmy bakcyla, były następne i następne maluszki, które dziś są pięknymi, zdrowymi kociskami. Podrzucam link do wątku, który prowadzi moja żona, będziecie mogli poznać naszą rodzinkę

https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46&t=179643

Oraz link do filmików z pierwszych prób stałego pokarmu oraz pierwszych gonitw jednego gonitw😂

https://youtu.be/bVdMuuBBuso

https://youtu.be/WXxAppVW2WQ

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Karol Michalski - awatar

Karol Michalski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij