Zbiórka Ostatnia walka z rakiem - zdjęcie główne

Ostatnia walka z rakiem

105 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tetyana Lyashetska - awatar

Tetyana Lyashetska

Organizator zbiórki

To jest ostatnia walka z rakiem u mojej ciotki. Ostatnie uderzenie żeby go pokonać!

W czerwcu 2017 roku moja 43-letnia ciotka, Olena Holovyn (ukrainka polskiego pochodzenia) usłyszała od lekarzy straszną diagnozę - Rak jelita grubego z przerzutami na wątrobę.

Świat jej, jak i całej naszej rodziny legł w gruzach. „Ale jak to!!!??? Chodziła na fitness, prowadziła zdrowy tryb życia, odżywiała się dobrze. Zero alkoholu. Nie paliła... Przecież nic jej nie dolegało! Nic nie bolało! Nic!!!! Jak to jest możliwe??....”. Ale okazało się że jest.

Nasza rodzina, i moja ciotka, nigdy się nie poddajemy. Tylko dzielnie walczymy!

3.07.2017 Lena miała operację usunięcia nowotworów. Przeprowadził ją dr. Ryszard Wierzbicki ze szpitala „SP ZOZ MSWiA” w Lublinie. Koszt - 30tys złotych

Zebraliśmy tę sumę. Operacja odbyła się i zakończyła sukcesem. Stan zdrowia ciotki się poprawił. A teraz najgorsza część czyli chemia. Niestety nie stać nas na lepszą chemię, której koszt to 15tys miesięcznie. Narazie ciotka przyjmuje inną chemię, równie dobrą ale o wiele tańszą. Potrzebujemy tylko 7 tys złotych na 8 zabiegów chemii (1 chemia = 560pl+pobyt w szpitalu). 

Na razie to tyle. Bardzo prosimy o Waszą pomoc i liczymy na Was.Niech bieda i nieszczęsią was omijają, i nikt nie choruje!

Rak to tylko choroba. Razem możemy pomóc go pokonać !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
105 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tetyana Lyashetska - awatar

Tetyana Lyashetska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
24
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Malw - awatar
Malw
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij