Zbiórka Ratelowa Wigilia 2022 - zdjęcie główne

Ratelowa Wigilia 2022

2 141 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób w ciągu 14 dni.
Wpłać teraz Udostępnij
 

Kochani

W tym roku również są rodziny, które potrzebują Naszego wsparcia.

Mamy pod opieką rodziny bardzo dotknięte przez los, a także samotne, schorowane osoby, często zmagające się z niepełnosprawnością.

To My od kilku lat przywracamy im nadzieję i wiarę w ludzi 😇🥰

Z wklejonym w szybę stareńkim nosem,

na pierwszą gwiazdkę w oknie poczekam.

Może tę gwiazdkę dzisiaj poproszę

o troszkę barszczu, kawałek chleba.

Lub o to by dobrzy ludzie na ziemi,

w drzwi równie stare dziś zapukali.

I porcję rybki lub ciastko małe

staremu, głodnemu ofiarowali.

I życzeń brzmienie może darują

a ja od siebie w wielkiej podzięce,

złożę im uśmiech najserdeczniejszy i swoje serce w ich hojne ręce.

Bo święta godne nie mogą być głodne,

dlatego prośbę wielką głosimy.

O wpłatę na zrzutkę, złotówkę, grosik

a my potrzebną żywność kupimy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 141 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób w ciągu 14 dni.
Wpłać teraz Udostępnij
 

Wpłaty: 59

Roksana G - awatar
Roksana G
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Remigiusz - awatar
Remigiusz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Filip - awatar
Filip
10
Maria - awatar
Maria
5
Maria - awatar
Maria
5
Maria - awatar
Maria
5
Maria - awatar
Maria
5
Maria - awatar
Maria
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij