Błagamy o pomoc!

Kochani miłośnicy zwierząt, nasza sytuacja jest DRAMATYCZNA. Pod naszą opieką aktualnie znajduje się kilkanaście zwierząt potrzebujących pomocy, a my nie mamy za co ich leczyć:(
Jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji dlatego BŁAGAMY WAS O POMOC. Nie możemy pozwolić by nasi podopieczni nie otrzymywali leków czy nie przeszli koniecznych zabiegów i operacji. Nasze konto "świeci" pustkami a potrzeby rosną... Łzy cisną nam się do oczu, bo wiemy, że nie możemy zawieść tych wszystkich potrzebujących zwierzaków. Poniżej zdjęcia kilku wybranych faktur za leczenie naszych podopiecznych, a to tylko kropla w morzu...

Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!

Interwencje

Każdego dnia nasi wolontariusze i inspektorzy wyruszają na interwencje, ze zgłoszeń otrzymanych od Was. Działamy na zasadzie wolontariatu, a pieniądze z naszego konta przeznaczamy TYLKO i WYŁĄCZNIE na leczenie i ratowanie życia zwierząt. Za paliwo i dojazdy na interwencje i do potrzebujących zwierząt nasi inspektorzy płacą z własnej kieszeni. Dajemy z siebie wszystko, ale liczba potrzebujących zwierząt zaczyna nas przerastać.

Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!

Ci najbardziej potrzebujący...

Poniżej przedstawiamy kilka zwierząt, które potrzebują pilnej pomocy.

ONASSIS

W chwili obecnej najwięcej kosztuje leczenie Onassisa. To jeden z chow chowów wyciągniętych z pożaru, który przebywa w domu tymczasowym u naszej Inspektorki. Jego stan zdrowia wymaga ciągłej opieki weterynaryjnej. Do tej pory jego leczenie kosztowało kilka tysięcy złotych, m.in tomografia komputerowa ok. 1000 zł, zabieg IRAP 1955 zł, diagnoza i badania ok 800 zł, leki przez 3 miesiące to ok 800 zł, zastrzyki, które tygodniowo kosztują ok 150 zł. Onassis tego potrzebuje i nie możemy pozwolić by zabrakło mu leków. Do tego potrzebuje uprzęży kamizelkowej max, której koszt to ok 400-500 zl. Psiak ma poważne zwyrodnienie kręgosłupa i potrzebuje tego na cito. Poniżej film pokazujący problemy z chodzeniem Onasa.

Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!

KAJA i MIŚKA

Kaja ma już swój dom stały, ale także potrzebuje naszej opieki. Przebywając w naszym dt, przeszła serię badań w celu zdiagnozowania jej stanu. Miała 2 zabiegi na oczka- korekcja powiek- koszt to ok 500 zł. Niedawno przeszła operację zwichnięcia rzepki- 888 zł. Za 2 miesiące przejdzie ten sam zabieg na drugą łapkę- to kolejne 900 zł, których w tej chwili nie mamy:(

Miśka podobnie jak Kaja również znalazła dom stały. Przeszła zabieg korekcji powiek, oraz serię badań. Misia ma problemy ze stawami, oraz ze skórą. W chwili obecnej nie jesteśmy w  stanie pomóc właścicielom Misi, ponieważ nie mamy za co :(

Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!

Shilla

Shilla to sunia, o której dowiedzieliśmy się podczas interwencji. Jej właścicielka Pani Marika to wspaniała kobieta, pod opieką której znajduję się 5 ciężko chorych owczarków niemieckich. Shilla potrzebuje leczenia i operacji uszu. Pani Marika przygarnęła ją z ulicy, ponieważ ktoś postanowił pozbyć się w ten sposób "problemu". Wyrzucił ją chorą i potrzebującą jak śmiecia!

Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!

Berta

Berta to sunia w typie owczarka niemieckiego. Jest starszym psiakiem, ale niestety schorowanym i potrzebującym. Jej właścicieli nie stać na leczenie, a my nie możemy pozwolić by cierpiała przez brak pieniędzy. Berta jest już zdiagnozowana, ale wymaga leków, a w przyszłości okaże się czy zabiegów m.in usunięcia zębów i guzków z listwy mlecznej.

Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!

Roxi

Roxi to starsza sunia, która podobnie jak pozostałe psiaki potrzebuje pomocy. Jej właściciele to wspaniali ludzie, jednak nie stać ich na tak kosztowne leczenie. Sunia ma chore oczka, cyste na jajnikach (konieczna operacje), chore stawy. Byliśmy już na pierwszej wizycie u weterynarza, gdzie została zdiagnozowana i dostała niezbędne leki. Teraz czeka na konieczną operację...

Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!

Gryzonie i zajęczaki

Pod naszą opieką znajduje się również kilkanaście gryzoni i zajęczaków. To najczęściej zwierzaki odebrane interwencyjnie ze sklepów zoologicznych i fatalnych warunków. W większości są schorowane i wymagają kosztownej opieki weterynaryjnej.

Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!

Sterylizacja

Kochani, nasza organizacja finansuje również zabiegi sterylizacji i kastracji zwierzątom, których właścicieli na to nie stać. Są to zabiegi wykonywane nie tylko w celu walki z bezdomnością, ale w przypadku suk, często ratujące im życie (np. ropomacicze). Obecnie na sterylizacje i kastracje czeka 6 psów i 3 koty...

UPAŁY

Zaczęły się upały, a co za tym idzie, więcej interwencji. Potrzebujemy specjalistycznego sprzętu, który ułatwi nam działania i pomoże ratować życie zwierząt np. nosze, chwytaki, klatki i wiele innych. W niektórych sytuacjach są po prostu niezbędne.

Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!Zdjęcie opisu zbiórki Razem możemy więcej!!

BŁAGAMY!! POMÓŻCIE NAM POMAGAĆ!

Kochani BŁAGAMY! Pomóżcie nam pomagać. Bez was nie damy rady i nie będzie to możliwe....

Komentarze

 • Zyzia - awatar

  Zyzia

  14.07.16
  14.07.16

  Pomagamy psiaczkom one nas potrzebuja.

 • Magdalena - awatar

  Magdalena

  13.07.16
  13.07.16

  Kochane zwierzatka :( wiem ze to nie duzo ale mam nadzieje ze takich jak ja znajdą się setki i będziecie mogli na bieżąco opłacać rachunki. Trzymam kciuki za Was! :)

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  13.07.16
  13.07.16

  Dziękuję za to, co robicie dla zwierząt i bardzo kibicuję :)

 • Elżbieta - awatar

  Elżbieta

  13.07.16
  13.07.16

  Pomagam tyle, na ile mogę. Szkoda, że więcej ludzi nie pomaga tym biedakom.

 • Kasia - awatar

  Kasia

  13.07.16
  13.07.16

  Pozdrawiam

Wpłaty - 253

beatac - awatar
30
beatac
Dorota - awatar
200
Dorota
Małgorzata - awatar
20
Małgorzata
Natalia - awatar
500
Natalia
Kasia - awatar
20
Kasia
Natalia - awatar
20
Natalia
Agnieszka - awatar
30
Agnieszka
Magdalena - awatar
50
Magdalena
Dominika - awatar
20
Dominika
Krzysia - awatar
12
Krzysia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij