Zbiórka Wymarzony wózek Dominiki - miniaturka zdjęcia

Wymarzony wózek Dominiki

Zbiórka Wymarzony wózek Dominiki - zdjęcie główne

Wymarzony wózek Dominiki

1 014 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 
Honorata Honia - awatar

Honorata Honia

Organizator zbiórki

Witam. Mam na imię Honorata. Jestem starszą siostrą Dominiki. Dominika urodzila sie z mózgowym porażeniem dziecięcym.od urodzenia skazana jest na wózek. Jej ulubionym hobby jest śpiewanie. Jest otwartą osoba i lubi wychodzic do ludzi. Jej marzeniem jest zakup wózka elektrycznego po to aby umozliwilo jej to samodzielne poruszanie sie, chociaż by wyjscie samemu na podworko. Dominiką opiekuje sie tata. Niestety lata lecą i tacie powoli zaczyna brakować sił na przenoszenie Dominiki z wózka. Wiem ze to nie uratuje calkowicie sytuacji ale na pewno pomoze Dominice w wykonywaniu najprostszych domowych czynnościach. Bardzo bym chciala i Dominika zresztą tez zeby mogla przejść, (przejechać) sie z nami chociażby na spacer bez czyjejś pomocy. Wiem ze byla by szczesliwa z zakupu takiego wózka elektryczego. Niestety nas nie jest stac na taki duzy wydatek poniewaz z jej pieniążków nie jest realne aby taki wózek zakupić. Bedziemy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc i wierzymy ze Dominiki marzenie sie spełni. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Honorata Honia - awatar

  Honorata Honia

  11.04.19
  11.04.19

  Nasza śliczna Dominika 🙂

  Zdjęcie aktualności 29 564

1 014 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 
Honorata Honia - awatar

Honorata Honia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
PrzemekDarczuk - awatar
PrzemekDarczuk
100
Weronika - awatar
Weronika
20
Kamil Kiełczewski - awatar
Kamil Kiełczewski
10
Sandra Möller - awatar
Sandra Möller
50
Sandra Möller - awatar
Sandra Möller
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Łukasz Buchowiecki - awatar
Łukasz Buchowiecki
20
Lusia - awatar
Lusia
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij