Zbiórka Wymarzony wózek Dominiki - zdjęcie główne

Wymarzony wózek Dominiki

2 000 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Honorata Honia - awatar

Honorata Honia

Organizator zbiórki

Witam. Mam na imię Honorata. Jestem starszą siostrą Dominiki. Dominika urodzila sie z mózgowym porażeniem dziecięcym.od urodzenia skazana jest na wózek. Jej ulubionym hobby jest śpiewanie. Jest otwartą osoba i lubi wychodzic do ludzi. Jej marzeniem jest zakup wózka elektrycznego po to aby umozliwilo jej to samodzielne poruszanie sie, chociaż by wyjscie samemu na podworko. Dominiką opiekuje sie tata. Niestety lata lecą i tacie powoli zaczyna brakować sił na przenoszenie Dominiki z wózka. Wiem ze to nie uratuje calkowicie sytuacji ale na pewno pomoze Dominice w wykonywaniu najprostszych domowych czynnościach. Bardzo bym chciala i Dominika zresztą tez zeby mogla przejść, (przejechać) sie z nami chociażby na spacer bez czyjejś pomocy. Wiem ze byla by szczesliwa z zakupu takiego wózka elektryczego. Niestety nas nie jest stac na taki duzy wydatek poniewaz z jej pieniążków nie jest realne aby taki wózek zakupić. Bedziemy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc i wierzymy ze Dominiki marzenie sie spełni. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Honorata Honia - awatar

  Honorata Honia

  11.04.2019
  11.04.2019

  Nasza śliczna Dominika 🙂

  Zdjęcie aktualizacji 29 564

2 000 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Honorata Honia - awatar

Honorata Honia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 41

Jurek Gruszkowski - awatar
Jurek Gruszkowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
116
Wykop Strong. Pozdrawia elwafel - awatar
Wykop Strong. Pozdrawia elwafel
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dimi - awatar
Dimi
50
Marcin Żurek - awatar
Marcin Żurek
500
Olimpia Kardaś - awatar
Olimpia Kardaś
20
Artur Kałążny - awatar
Artur Kałążny
50
Izabela - awatar
Izabela
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij