Zbiórka wózek gtm, osoba niepełnosprawna - miniaturka zdjęcia

wózek gtm, osoba niepełnosprawna Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka wózek gtm, osoba niepełnosprawna - zdjęcie główne

wózek gtm, osoba niepełnosprawna

191 zł  z 8 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Rydian - awatar

Piotr Rydian

Organizator zbiórki

Witam. Mam na imię Piotr. W 2008 roku uległem poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku czego doszło do wieloodłamowego złamania łopatki lewej, odmy płócnej i co najgorsze przerwania rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym C6-C7. Skutkiem tego jest niedowład kończyn dolnych i porażenie kończyn górnych. Od prawie 10 lat borykam się ze swoją niepełnosprawnością poruszając się na wózku i to właśnie nowy wózek w chwili obecnej jest mi najbardziej niezbędny w codziennym funkcjonowaniu i swobodnym przemieszczaniu się. Będę niezmiernie wdzięczny tym Wszystkim, którzy chcieli by nawet minimalną kwotą wesprzeć mnie w zakupie takiego wózka, dlatego ze koszt  8,500 zł w obecnej sytuacji to dla mnie koszt nieosiągalny. Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam serdecznie. Piotrek

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
191 zł  z 8 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Rydian - awatar

Piotr Rydian

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Rita - awatar
Rita
50
Nicole - awatar
Nicole
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Reginak - awatar
Reginak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij