Zbiórka Rehabilitacja Beaty - zdjęcie główne

Rehabilitacja Beaty

65 597 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 243 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Wnuczek - awatar

Michał Wnuczek

Organizator zbiórki

Dnia 31 sierpnia tragiczny wypadek spotkał moją mamę i całą naszą rodzinę. Nad ranem doznała rozległego udaru mózgu. Niema i połowicznie sparaliżowana przebywa obecnie na oddziale rehabilitacyjnym szpitala w Ozimku. Może być tak, że nie będzie chodzić i mówić. Mój młodszy brat, Wojtek uczy się w 2 klasie technikum w Kluczborku, ja jestem studentem Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Po rozwodzie rodziców kontakt z ojcem, który przeprowadził się do innego miasta, polega na sporadycznych telefonach, a zaistniała sytuacja go niewiele interesuje. Dziadkowie (rodzice mamy) są w podeszłym wieku - dziadek ma 83 lata, babcia ma 76. Obecnie na mnie spadł cały ciężar zorganizowania opieki nad mamą i młodszym bratem oraz dziadkami. Codziennie jeżdżę do szpitala (dystans około 80 kilometrów pokonuję samochodem, ponieważ nie ma innego sposobu aby się tam dostać) aby pomóc mamie jak najszybciej powrócić do zdrowia. Koszt pobytu na oddziale rehabilitacyjnym szpitala w Ozimku pokrywa obecnie NFZ. Będzie to trwało do około połowy stycznia 2019. Po tym okresie jeśli nie nastąpi radykalna poprawa w stanie zdrowia mamy zmuszony będę kontynuować rehabilitację prywatnie. Koszt miesięcznego pobytu na oddziale rehabilitacyjnym wyniesie ponad pięć tysięcy złotych miesięcznie.

Wraz z bratem zwracamy się z ogromną prośbą o finansowe wsparcie walczącej o powrót do normalnego życia mamy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Michał Wnuczek - awatar

  Michał Wnuczek

  25.12.2018
  25.12.2018

  Drodzy Przyjaciele i Darczyńcy. Chciałbym wszystkim Wam złożyć szczere życzenie Bożonarodzeniowe, abyście mogli spędzać je ze swymi najbliższymi. Jak we wcześniejszym wpisie wspominałem Mama wyszła ze szpitala na te święta. Jednak o mały włos nie spędziliśmy wigilii na oddziale neurologicznym w Opolu. Całe szczęście sytuacja ta okazała się na tyle bezpieczna, że po dwudniowym pobycie w Opolu wróciła na świąteczną kolację do domu. Można z tego wywnioskować, że stan zdrowia Beaty nie jest jeszcze na tyle stabilny, żeby bagatelizować choćby najmniejsze objawy (lekki ból głowy lub drętwienie palców lewej dłoni). Jeszcze raz chciałby życzyć Wam spokojnych i radosnych świąt oraz udanej zabawy na sylwestra. M i W Wnuczek

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.01.2019
  07.01.2019

  Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.12.2018
  18.12.2018

  :)

 • Katarzyna Żukowska - awatar

  Katarzyna Żukowska

  06.12.2018
  06.12.2018

  zdrowiej Beatko :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.12.2018
  05.12.2018

  Powodzenia.

 • Marek Jankowski - awatar

  Marek Jankowski

  05.12.2018
  05.12.2018

  Witam, życzę szybkiego powrotu do zdrowia... pozdrawiam :)

65 597 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 243 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Michał Wnuczek - awatar

Michał Wnuczek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 243

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ewa Maciborko - awatar
Ewa Maciborko
100
Justyna Hawryluk - awatar
Justyna Hawryluk
50
Gosia z Niemiec - awatar
Gosia z Niemiec
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij