Zbiórka Pokrycie kosztów rehabilitacji - miniaturka zdjęcia

Pokrycie kosztów rehabilitacji Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pokrycie kosztów rehabilitacji - zdjęcie główne

Pokrycie kosztów rehabilitacji

831 zł  z 13 600 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Sieńko - awatar

Tomasz Sieńko

Organizator zbiórki

  Nazywam się Tomasz Sieńko i mam 27 lat. Piszę tę wiadomość z myślą, że uda mi się dotrzeć do ludzi dobrego serca którzy wspomogą moją zbiórkę na rehabilitacje. Liczy się każda złotówka.

Jak każdy młody człowiek miałem wielkie plany na życie: studia, fajną pracę jasny kierunek jaki chciałem obrać w życiu. Niestety w roku 2016 w moim życiu pojawiły się komplikacje ze zdrowiem. Zapoczątkowały to dwa silne ataki padaczki całego ciała - zostałam przewieziony do szpitala gdzie po 7 godzinach badań i walki z padaczkami podjęto leczenie kroplówkami guza mózgu - glejaka II stopnia. Jednak bez skutku. W trakcie 14 dni leczenia była wizyta neurochirurga który podał mi do wiadomości, że czeka mnie operacja, guz wielkości piłeczki ping-pongowej. Dla mnie brzmiało to jak wyrok...

Operacja odbyła się w maju 2016. Następnie radioterapia. Wiadomo, że po radioterapii część włosów mi powypadała, ale nie włosy są ważne tylko zdrowie.


Wszystko po operacji było prawie dobrze. Do czasu kiedy jesienią 2017 pojawiły się na nowo ataki padaczki. Były silniejsze, boleśniejsze i częstsze. Po dwóch miesiącach badań i diagnostyki stwierdzono u mnie nawrót guza mózgu. Teraz już III stopnia bardziej złośliwszy. Obecnie po marcowej operacji jestem na chemii, która wyniszcza w jakimś stopniu mój organizm.


Zakład Ubezpieczeń Społecznych przyznał mi rentę z tyt. niezdolności do pracy. Jak wiecie to nie są duże pieniądze. Wszystko kosztuje: leki których mam całą szafkę, do tego dochodzi koszt rehabilitacji na który potrzebuję prawie 15 000 zł. Poruszam się przy pomocy kuli nie jestem sam wstanie zrobić sobie posiłku mycie i golenie sprawia mi wielką trudność. Ta rehabilitacja jest dla mnie bardzo ważna. Już teraz prawie cała prawa strona odmówiła posłuszeństwa.

Z serca dziękuje za okazaną pomoc.

Z pozdrowieniami

Tomasz Sieńko

Tel: 603-327-407

e-mail: [email protected]


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
831 zł  z 13 600 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Sieńko - awatar

Tomasz Sieńko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Sylwia - awatar
Sylwia
50
Agnieszka Zych - awatar
Agnieszka Zych
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Piotr Wielgus - awatar
Piotr Wielgus
200
Lech Dokowicz - awatar
Lech Dokowicz
100
Aneta - awatar
Aneta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij