Zbiórka Rehabilitujmy Alana - miniaturka zdjęcia

Rehabilitujmy Alana

Zbiórka Rehabilitujmy Alana - zdjęcie główne

Rehabilitujmy Alana

85 800 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 910 osób
Wpłać teraz
 

Rehabilitacja Alana po udarze jest jedyną szansą na jego powrót do zdrowia. 

Alanek urodził się 02. 05. 2010 r., a rok później czyli 02. 06. 2011 r. urodził się Olafka. Nasi synkowie cieszyli się zdrowiem i pełnią życia aż do 28. 09. 2019 r., kiedy to po wizycie lekarskiej z powodu przeziębienia i duszności Alan został skierowany do szpitala. Podczas USG serca lekarze stwierdzili zakrzep wielkości 1/5 lewej komory serca, zaczęła się walka o jego życie, na szczęście zakrzep udało się po kilku dniach rozpuścić i obeszło się bez dalszych komplikacji. Jednak po dokładnych badaniach zdiagnozowano kardiomiopatię rozstrzeniową, nieuleczalną chorobę serca. Jest to choroba, którą można spowolnić farmakologicznie, jednak nikt nie jest w stanie określić dalszego przebiegu i postępowania choroby. To nie koniec naszego nieszczęścia. Parę dni po przyjęciu do szpitala Alanka w dniu 03.10.2019 r. przeprowadzono profilaktyczne badanie USG serca Olafka. Wynik był przerażający gdyż okazało się, że i on choruję na tą samą chorobę. Chłopcy są pod stałą opieką medyczną, uczęszczali z dobrymi efektami na rehabilitację kardiologiczną, jednak w wyniku pogorszenia się stanu zdrowia 31.03.2020 r., Alan trafił do szpitala z niewydolnością serca i leczył przez około dwa tygodnie. Chwila oddechu, aż do 25.05.2020 r. kiedy to na oddział kardiologii dziecięcej trafił Olaf - również z niewydolnością serca. Sytuację udało się opanować i wyszedł po miesiącu leczenia szpitalnego w dniu 26. 06.2020 r. Chwila radości i pobytu razem całą rodzinką i 28. 06., czyli dwa dni po wyjściu Olafka, Alan doznał udaru i jest sparaliżowany lewostronnie. Nie rusza lewą rączką i nóżką. W tej sytuacji potrzebna jest pilnie rehabilitacja neurologiczną dla Alanka oraz dalsze leczenie kardiologiczne. Prosimy o wsparcie na leczenie i rehabilitację naszych dzieci. Walczymy i nie poddajemy się.  

Miesięczny koszt rehabilitacji to blisko 10 tyś. złotych, ale bez niej powrót do sprawności Alana jest niemożliwy.  

Z góry dziękujemy za wszelką pomoc. W przypadku nie wykorzystania środków finansowych przez naszych chłopców pieniążki zostaną przekazane na inne potrzebujące dzieci
 z Fundacji Serce Dziecka.

Z CAŁEGO SERCA DZĘKUJEMY
 Tomasz Rogowski i Ewa Hinc-Rogowska, rodzice Alanka i Olafka

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Aga Kobusińska - awatar

  Aga Kobusińska

  02.08.20
  02.08.20

  Licytacja maliny

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.07.20
  31.07.20

  Zdrówka chłopcy xxx

 • wycieczka po Wrocławiu - awatar

  wycieczka po Wrocławiu

  31.07.20
  31.07.20

  zdrówka życzymy

 • Anna Gzyl - awatar

  Anna Gzyl

  31.07.20
  31.07.20

  Serce dla serca łańcuszek z zawieszką. Trzymam kciuki, damy radę:)

 • Ala licytacja opaski 🥰 - awatar

  Ala licytacja opaski 🥰

  27.07.20
  27.07.20

  Cały czas trzymam mocno kciuki chłopaki! Mocno w Was wierzę!

  • Fundacja Serce Dziecka - awatar

   Fundacja Serce Dziecka - Organizator zbiórki

   30.07.20
   30.07.20

   Chłopcy są dzielni i wytrwale walczą o zdrowie. Dziękujemy za wsparcie. Zespól Fundacji

85 800 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 910 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 910

Marcin Szczerba za koszulke - awatar
Marcin Szczerba za koszulke
100
Ewelina Stefek wycieczka po Wrocławiu - awatar
Ewelina Stefek wycieczka po Wrocławiu
200
Wojtek - awatar
Wojtek
67
Karolina - awatar
Karolina
2
Aga Kobusińska - awatar
Aga Kobusińska
20
Radek Gutowski - awatar
Radek Gutowski
100
Alina Gedziarska - awatar
Alina Gedziarska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij