Zbiórka Rehabilitujmy Alana - zdjęcie główne

Rehabilitujmy Alana

102 080 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 011 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Rehabilitacja Alana po udarze jest jedyną szansą na jego powrót do zdrowia. 

Alanek urodził się 02. 05. 2010 r., a rok później czyli 02. 06. 2011 r. urodził się Olafka. Nasi synkowie cieszyli się zdrowiem i pełnią życia aż do 28. 09. 2019 r., kiedy to po wizycie lekarskiej z powodu przeziębienia i duszności Alan został skierowany do szpitala. Podczas USG serca lekarze stwierdzili zakrzep wielkości 1/5 lewej komory serca, zaczęła się walka o jego życie, na szczęście zakrzep udało się po kilku dniach rozpuścić i obeszło się bez dalszych komplikacji. Jednak po dokładnych badaniach zdiagnozowano kardiomiopatię rozstrzeniową, nieuleczalną chorobę serca. Jest to choroba, którą można spowolnić farmakologicznie, jednak nikt nie jest w stanie określić dalszego przebiegu i postępowania choroby. To nie koniec naszego nieszczęścia. Parę dni po przyjęciu do szpitala Alanka w dniu 03.10.2019 r. przeprowadzono profilaktyczne badanie USG serca Olafka. Wynik był przerażający gdyż okazało się, że i on choruję na tą samą chorobę. Chłopcy są pod stałą opieką medyczną, uczęszczali z dobrymi efektami na rehabilitację kardiologiczną, jednak w wyniku pogorszenia się stanu zdrowia 31.03.2020 r., Alan trafił do szpitala z niewydolnością serca i leczył przez około dwa tygodnie. Chwila oddechu, aż do 25.05.2020 r. kiedy to na oddział kardiologii dziecięcej trafił Olaf - również z niewydolnością serca. Sytuację udało się opanować i wyszedł po miesiącu leczenia szpitalnego w dniu 26. 06.2020 r. Chwila radości i pobytu razem całą rodzinką i 28. 06., czyli dwa dni po wyjściu Olafka, Alan doznał udaru i jest sparaliżowany lewostronnie. Nie rusza lewą rączką i nóżką. W tej sytuacji potrzebna jest pilnie rehabilitacja neurologiczną dla Alanka oraz dalsze leczenie kardiologiczne. Prosimy o wsparcie na leczenie i rehabilitację naszych dzieci. Walczymy i nie poddajemy się.  

Miesięczny koszt rehabilitacji to blisko 10 tyś. złotych, ale bez niej powrót do sprawności Alana jest niemożliwy.  

Z góry dziękujemy za wszelką pomoc. W przypadku nie wykorzystania środków finansowych przez naszych chłopców pieniążki zostaną przekazane na inne potrzebujące dzieci
 z Fundacji Serce Dziecka.

Z CAŁEGO SERCA DZĘKUJEMY
 Tomasz Rogowski i Ewa Hinc-Rogowska, rodzice Alanka i Olafka

Komentarze


 • Nearch - awatar

  Nearch

  21.08.20
  21.08.20

  "Naród składa się nie tylko z tego, co wyróżnia go od innych, lecz i z tego, co go z innymi łączy", Cyprian Kamil Norwid.

 • Tomasz Palimąka - awatar

  Tomasz Palimąka

  18.08.20
  18.08.20

  Zdrowia ♥️ Zdrówka ♥️ Zdróweczka 💪💪💪

 • Jola Celmer - awatar

  Jola Celmer

  14.08.20
  14.08.20

  Nie traćcie nadzieji! Szybkiego powrotu do zdrowia!

 • Rafal Burdzy - awatar

  Rafal Burdzy

  09.08.20
  09.08.20

  Życzę Dużo Zdrowia

 • Olga Cicha-Jedrzejewska - awatar

  Olga Cicha-Jedrzejewska

  08.08.20
  08.08.20

  Ubranko na roczek . Dużo zdrówka chłopcy ❤️

102 080 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 011 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 1 011

Marta - awatar
Marta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
licytacja wiersze, Natalia Górska-Nykiel - awatar
licytacja wiersze, Natalia Górska-Nykiel
25
Karina - awatar
Karina
30
Damian liszewski - awatar
Damian liszewski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
55
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Nearch - awatar
Nearch
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Andrzej PATREJKO - awatar
Andrzej PATREJKO
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij