Zbiórka Ile kosztuje psie życie ?? - miniaturka zdjęcia

Ile kosztuje psie życie ??

Pomaganie jest trudne........

Każdego dnia borykamy się z problemami, które musimy rozwiązać, by móc dalej działać.  SAB istnieje już tyle lat i mimo wielu przeciwności, istnieć będzie nadal. Jasne, nie jesteśmy idealni, wiemy o tym, coś robimy lepiej, coś gorzej, gdzieś popełniamy błędy. Wiemy jednak jedno na pewno - umiemy ratować buldożki. 


Ponad tysiąc uratowanych psich istnień, to dużo, czy mało ? I tak i nie. Dla każdego z tych uratowanych psów zmienił się świat, mogły zaznać miłości, szczęścia, ktoś je kochał, czy kocha, ktoś o nie dba. Zdajemy sobie jednak sprawę z faktu, ze potrzebujących są setki, tysiące, że cierpią, są okrutnie traktowane, żyją tylko po to, by zarabiać na swych  właścicieli, a gdy przestaną przynosić dochody zostaną zabite lub porzucone. 


Tragiczne i okrutne psie historie to nasza codzienność, nauczyliśmy się opanowywać emocje i działać w najskuteczniejszy sposób, tak by uratować jak najwięcej  istnień.  Wszyscy jesteśmy wolontariuszami, poświęcamy nasz czas i niejednokrotnie zdrowie, zaniedbujemy bliskich, zawsze jesteśmy na posterunku. Gdy udaje się podarować psu czy psom nowe życie cieszymy się jak z wygranej w totka, gdy ponosimy klęskę płaczemy i obwiniamy się, że zrobiliśmy za mało....

Chcemy ratować jeszcze skuteczniej, mamy dalekosiężne plany i nowe sposoby na walkę z bezwzględnymi pseudohodowcami. Wierzymy w to, ze wspólnie z innymi organizacjami uda nam się usprawnić działania . Ta wiara trzyma nas w pionie, pozwala działać, mimo przeciwności i problemów.


Proszenie o pieniądze jest zawsze trudne, to niewdzięczna sprawa, wstydliwa. Rachunek jest jednak prosty - im więcej funduszy, tym więcej możliwości , jak przeliczyć psie życie na złotówki ?  Czasami wystarczy 500 zł by pies wrócił do zdrowia, w większości przypadków jednak, leczenie i wyprowadzanie na prostą jest długotrwałe i kosztowne. Mieliśmy i mamy podopiecznych, których rachunki "za życie" opiewają na kilkanaście tysięcy złotych. Czy mamy im odbierać szansę na życie tylko dlatego, że nie dajemy rady finansowo ? To najgorszy scenariusz, zabawa w Boga,  decydowanie o życiu i śmierci. Nigdy nie będziemy tak robić, zawsze walczymy do końca, nie poddajemy się.


Widzimy tu wiele zbiórek na pomoc dla zwierząt, cieszymy się, że niektóre organizacje kopiują nasz sposób pisania z poprzednich apeli. My też moglibyśmy znów pisać o sobie, jacy to jesteśmy fantastyczni,  jak trzeba nas podziwiać , bo ratujemy...


Nie, nie jesteśmy fantastyczni. Nie, nie podziwiajcie nas. Po prostu pomóżcie nam ratować, bo w tym jesteśmy najlepsi ..


każda złotówka jest na wagę złota, każda złotówka ratuje psie życie. za każdą dziękujemy


jeśli chcielibyście wiedzieć o nas więcej, zapraszamy na naszą stronę na FB - adopcjebuldozkow.

Aktualności

 • Adopcje Buldożków - awatar

  Adopcje Buldożków

  13.08.17
  13.08.17

  Kolejne psie nieszczęście potrzebujące naszej pomocy mały Gucio ma lekko spłaszczoną głowę, może mieć problemy neurologiczne. Jest już bezpieczny, ale przed nim jeszcze długa droga do zdrowia. Razem możemy sprawić, że będzie szczęśliwy...

  Zdjęcie aktualności 7 007

Komentarze

 • Anna - awatar

  Anna

  25.09.17
  25.09.17

  :*

 • Anna Loustan - awatar

  Anna Loustan

  25.09.17
  25.09.17

  Stasia od was

 • M Dynus - awatar

  M Dynus

  24.09.17
  24.09.17

  Tak trzymać!

  • Adopcje Buldożków - awatar

   Adopcje Buldożków - Organizator zbiórki

   24.09.17
   24.09.17

   W imieniu naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy! Serducho się raduje :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.08.17
  27.08.17

  Kocham bulwy i nie tylko, nie potrafię przejść obok krzywdy psa.

 • Michał Kościanek - awatar

  Michał Kościanek

  07.08.17
  07.08.17

  Dzięki za Waszą wspaniałą pracę!

Wpłaty - 194

Tomasz - awatar
20
Tomasz
Carlos - awatar
20
Carlos
Małgorzata Ratajczak - awatar
5
Małgorzata Ratajczak
Kinga - awatar
50
Kinga
A.nitka - awatar
20
A.nitka
Marlena Krakowiak-Barańska - awatar
20
Marlena Krakowiak-Barańska
Anna - awatar
7
Anna
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Pan Zenon - awatar
100
Pan Zenon
Anna Loustan - awatar
200
Anna Loustan

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij