Zbiórka Pomagam FIFI - zdjęcie główne

Pomagam FIFI

201 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Szymańska - awatar

Joanna Szymańska

Organizator zbiórki

Kochani, Fifi jest kotką porzuconą pod ogródkami działkowymi. Nie mogłam się oprzeć dużym uszkom i wielkim oczokom. Zapchlony chudzuelec trafił pod nasz dach 3 lata temu i stał się pelnoetatowym domownikiem - na równi z przygarniętym 12letnim obecniem psiakiem. Żeby było weselej, 2 miesiące temu adoptowalam 5 miesięcznego kociaka. I zaczęły się kłopoty. Mały to żywe srebro. Fifi odżyła. Po tygodniowej adaptacji, urzadzali gonitwy. Jedli z jednej miski. Fifi poczuła instynkt macierzyński. Pewnego dnia Fifi zaczęła kuleć na tylną lewą łapkę. Wymiotowała, nie jadła, nie piła. Przez tydzień brała kroplowki. Odwodnienie. Zastrzyk za zastrzykiem. Nie wiem kto bardziej się stresował - ona miaucząc i prychajac w niebogłosy podczas badań czy ja wiecznie zaryczana i zadsmarkana - ciężko na to patrzeć. Ale totalnie rozłożyła mnie konieczność jej znieczulenia całkowitego do badań - masakra. I co? I nic. 2 tygodnie leczenia i oprócz problemów trawiennych, nie znaleziono przyczyny dlaczego kuleje. Smutne wielkie cierpiące oczy... Tylko śpi. Po zastrzykach 2 tydzień spokoju. Kotka odżyła. W niedzielę znowu kuleje. Znowu zastrzyki... Badanie krwi... Podejrzenia FIPA... 6 godzin trwogi w oczekiwaniu na wynik... Uff... Nie ma wirusa. Ale dlaczego kuleje? Ostatnia opcja to Rezonans z kontrastem. I kolejne 800zl.  Nie skończyłam jeszcze spłacać pożyczki za operacje psa-miał guza. Wzięłam kolejna na leczenie Fifi, na rezonans i dalsze leczenie już nie mam. Dlatego bardzo Was proszę o jaką kolwiek wpłatę. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Joanna Szymańska - awatar

  Joanna Szymańska

  13.04.2019
  13.04.2019

  Stan kotku pogorszył się na tyle, że na cito tomografia wraz biopsją obydwu węzłów pod kolanowych z obydwu tylnych łapek... Czekamy na wyniki...

  Zdjęcie aktualizacji 29 626

201 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Szymańska - awatar

Joanna Szymańska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
roman kwiatkowski - awatar
roman kwiatkowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij