Zbiórka Karetka z wyposażeniem i sprzęt - miniaturka zdjęcia

Karetka z wyposażeniem i sprzęt Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Karetka z wyposażeniem i sprzęt - zdjęcie główne

Karetka z wyposażeniem i sprzęt

1 041 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zajmujemy się szerzeniem pierwszej pomocy poprzez organizowanie szkoleń, prelekcji, głównie w szkołach podstawowych. 

W okresie wysokich temperatur, upałów prowadzimy patrole rowerowe w łódzkich parkach, skwerach i miejscach, w których występują większe skupiska ludzi. 

W czasie zimy, kiedy temperatury są naprawdę niskie, miejsce ma nasza akcja "Zimowy samarytanin", polegająca na przeszukiwaniu pustostanów i innych miejsc, w których mogą przebywać osoby bezdomne, zagrożone wychłodzeniem organizmu. Takie osoby dostają od nas pomoc medyczną oraz jedzenie. Często mają swoje problemy zdrowotne, z którymi nie chcą się udać do szpitala, ale chętnie korzystają z naszej pomocy. 

Prawie każdej nocy nasze patrole jeżdżą po kilkunastu lokalizacjach w całej Łodzi, sprawdzając stan osób, które są objęte naszą opieką. Co kilka dni przeszukujemy nowe lokalizacje podawane przez bezdomnych i ludzi, którzy się z nami kontaktują.  Zeszłej zimy zmarły 4 osoby, które były w "naszych" lokalizacjach.

Rzeczą niezbędną jest zakup ambulansu, dzięki któremu moglibyśmy w sposób lepszy i łatwiejszy udzielać pomocy medycznej. Bardzo często osoby bezdomne maja bardzo rozległe rany, których opatrzenie i pielęgnacja wymaga rozebrania się i umożliwienia dostępu. Przy obecnej sytuacji poszkodowani muszą to robić w niskich temperaturach, co wpływa negatywnie na ich komfort. Jednocześnie bylibyśmy w stanie w sposób samodzielny przetransportować osobę poszkodowaną do szpitala lub ośrodka dla bezdomnych.  

Na co dzień oprócz wyżej wymienionych akcji zabezpieczamy różne imprezy/wydarzenia.

www.rgm-lodz.pl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Andrzej Borowicz - awatar

    Andrzej Borowicz

    19.04.2020
    19.04.2020

    !

1 041 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Andrzej - awatar
Andrzej
50
FIFI NIEZAPOMINAJKA - awatar
FIFI NIEZAPOMINAJKA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Beryl - awatar
Beryl
5
NiePowiem - awatar
NiePowiem
5
:))) - awatar
:)))
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij