Zbiórka Karetka z wyposażeniem i sprzęt - miniaturka zdjęcia

Karetka z wyposażeniem i sprzęt Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Karetka z wyposażeniem i sprzęt - zdjęcie główne

Karetka z wyposażeniem i sprzęt

1 041 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zajmujemy się szerzeniem pierwszej pomocy poprzez organizowanie szkoleń, prelekcji, głównie w szkołach podstawowych. 

W okresie wysokich temperatur, upałów prowadzimy patrole rowerowe w łódzkich parkach, skwerach i miejscach, w których występują większe skupiska ludzi. 

W czasie zimy, kiedy temperatury są naprawdę niskie, miejsce ma nasza akcja "Zimowy samarytanin", polegająca na przeszukiwaniu pustostanów i innych miejsc, w których mogą przebywać osoby bezdomne, zagrożone wychłodzeniem organizmu. Takie osoby dostają od nas pomoc medyczną oraz jedzenie. Często mają swoje problemy zdrowotne, z którymi nie chcą się udać do szpitala, ale chętnie korzystają z naszej pomocy. 

Prawie każdej nocy nasze patrole jeżdżą po kilkunastu lokalizacjach w całej Łodzi, sprawdzając stan osób, które są objęte naszą opieką. Co kilka dni przeszukujemy nowe lokalizacje podawane przez bezdomnych i ludzi, którzy się z nami kontaktują.  Zeszłej zimy zmarły 4 osoby, które były w "naszych" lokalizacjach.

Rzeczą niezbędną jest zakup ambulansu, dzięki któremu moglibyśmy w sposób lepszy i łatwiejszy udzielać pomocy medycznej. Bardzo często osoby bezdomne maja bardzo rozległe rany, których opatrzenie i pielęgnacja wymaga rozebrania się i umożliwienia dostępu. Przy obecnej sytuacji poszkodowani muszą to robić w niskich temperaturach, co wpływa negatywnie na ich komfort. Jednocześnie bylibyśmy w stanie w sposób samodzielny przetransportować osobę poszkodowaną do szpitala lub ośrodka dla bezdomnych.  

Na co dzień oprócz wyżej wymienionych akcji zabezpieczamy różne imprezy/wydarzenia.

www.rgm-lodz.pl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Andrzej Borowicz - awatar

    Andrzej Borowicz

    19.04.2020
    19.04.2020

    !

1 041 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Andrzej - awatar
Andrzej
50
FIFI NIEZAPOMINAJKA - awatar
FIFI NIEZAPOMINAJKA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Beryl - awatar
Beryl
5
NiePowiem - awatar
NiePowiem
5
:))) - awatar
:)))
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij