Zbiórka Na przekór wszystkiemu. - zdjęcie główne

Na przekór wszystkiemu.

1 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba przez 0 dni.
Karolina Dąbrowska - awatar

Karolina Dąbrowska

Organizator zbiórki

Witam Serdecznie,

Nazywam się Karolina Dąbrowska. Jestem, a raczej chciałabym zostać zawodowym illustratorem i designerem graficznym. Uwielbiam tworzyć prace ołówkami które sprawiają ogromną radość ludziom. Kocham swoją pasję, która pochłania cały mój czas. Ciężko pracuję by móc egzystować, by normalnie żyć, by być niezależna od innych, by wybić się na rynku pracy, by ktoś mnie zauważył i docenił, by przede wszystkim robić to co kocham.

Przedstawię moje przykładowe prace: 

Więcej można zobaczyć na moim artystycznym FB a sam proces rysowania na moim kanale youtube:

 https://www.facebook.com/inkadraws

https://www.youtube.com/channel/UCKndi-b8bxwhgzVR-5fhR6g?view_as=subscriber

https://rockinka.wixsite.com/portfolio

Mimo moich wad i problemów cały czas usilnie podążam za moimi pragnieniami. A czego pragnę? Pracy, stabilizacji finansowej i spokojnego życia. Chce zagwarantować sobie jakąś przyszłość. 

Jestem osobą niepełnosprawną, przez większość swojego życia byłam zakwalifikowana jako osoba niezdolna do pracy. Otrzymywałam za to rentę i nie mogłam podjąć pracy aby jej nie stracić. Po jakimś czasie zmieniono zdanie i orzeczono, że jestem już zdolna do pracy a zatem zabrano mi źródło ówczesne utrzymania. Dodatkowo tyle lat bez pracy i doświadczenia zawodowego na papierku odbija się obecnie na moich poszukiwaniach pracy, mimo tego że wg mnie mam zdolności artystyczne to większość (jak nie wszyscy) patrzą na to, że nie mam żadnego doświadczenia zawodowego. Cierpię na  Zespół Treacher’a Collinsa, bez aparatu słuchowego nic nie słyszę a także na jedno oko słabo widzę (powód - zez). Jest to choroba genetyczna. Syndrom charakteryzuje się tym że twarz jest nienaturalna i niesymetryczna. Jeśli są Państwo ciekawi można znaleźć sporo informacji w google wpisując nazwę tego zespołu. Przeszłam bodajże 19 operacji rekonstrukcji twarzy i małżowin. Nie ukrywam że w swoim życiu odniosłam wiele cierpień nie tylko fizycznych ale również psychicznych. Bo życie to nie bajka. Im więcej dasz tym mniej dostajesz. A niestety mało kto rozumie powiedzenie “Z ładnej miski się nie najesz jak z pełnej”. Staram się wierzyć że ludzie do których aplikuję o pracę są tolerancyjni i nie przeszkadza im moja wada genetyczna, jednak z każdym kolejnym wysłanym CV i portfolio pozostawionym bez odpowiedzi moja wiara w nich maleje. 

Co ogólnie bym chciała od życia? Pragnę założyć jednoosobową działalność w której będę mogła dzielić się z ludźmi moją wiedzą, tworzyć kursy, sprzedawać moje prace tradycyjne jak i cyfrowe, ogólnie wykonywać wszelkie znane usługi graficzne, ponieważ kocham to robić. 

W tej chwili jestem na utrzymaniu mojego narzeczonego. Jest wspaniałym człowiekiem który wspiera mnie niesamowicie. Jego cała wypłata idzie na życie i rachunki. Wyobraźcie sobie Państwo jak ja mogę się z tym faktem czuć. Próbowałam znaleźć pracę ale nie udaje mi się to. 

Starałam się o dofinansowanie w UP i również odmowa bo nie mam poręczycieli z wystarczającymi dochodami. Więc proszę w tej chwili Państwa o pomoc. By zacząć działać z działalnością potrzebuję zakupić sprzęt i oprogramowania graficzne które niestety są bardzo drogie. Dlatego też zwracam się do Was wszystkich z prośbą o wsparcie. Nie jest to dla mnie łatwe. Nie należę do osób, które mają w zwyczaju wyciągać rękę z prośbą o pomoc. Ale sprawa, którą Wam opisałam niestety przekraczają moje finansowe możliwości. 

 Zapotrzebowania:

Tablet graficzny z ekranem, abonament Photoshopa, lustrzankę do nagrywania kursów, oplaty przy zakładaniu firmy, asortyment rysowniczy. Podaje taką kwotę gdyż trzeba tez uwzględnić prowizję dla tej strony.

 

Będę wdzięczna za każdą wpłatę, za każde udostępnienie, za każdą pomoc.

Osobie która wpłaci najwięcej (jeśli się ujawni), chętnie podaruję oprawiony tradycyjny rysunek  w formacie a3. 

Kolejnym 5 osobom z najwyższymi wpłatami (jak się pokażą) podaruję wydruki również oprawione z rysunkiem cyfrowym (podgląd moich prac można zobaczyć na moim fb)

W razie pytań, można się ze mną skontaktować na email: [email protected]

1 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba przez 0 dni.
Karolina Dąbrowska - awatar

Karolina Dąbrowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij